Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Яна Тірон –двічі переможниця!Вихованка народного художнього колективу «Ансамбль сучасного танцю «Ритм» Яна Тірон – двічі за останній місяць стала лауреатом першого ступеню престижних танцювальних конкурсів.

Наші митці у сотні кращих талантів ОдещиниВ Одесі відбулось нагородження талановитої молоді. Cеред нагороджених – Пономарчук Богдан та Малоок Артем, вихованці гуртка «Веселий пензлик». Вони стали лауреатами рейтингу «100 талантів Одеського регіону» в номінації образотворче мистецтво.

Підвищуємо кваліфікацію з шахів!2-4 жовтня 2020 року на базі Палацу дітей та юнацтва пройшли два кваліфікаційних турніри серед шахістів третього розряду. Учні грали в класичні шахи за коловою системою.

Кубок з техніки водного туризму – 2020Після вимушеної, пов’язаної з коронавірусними обмеженнями, перерви розпочав свої змагання міський відкритий Кубок з техніки спортивного туризму.

Запрошуємо у тренінг-табір «Здорова молодь – здорове майбутнє» (Яремче)Запрошуємо учнів, педагогів, батьків, учасників руху «Молодь обирає здоров’я» у 2020 році, на канікулах до участі у тренінгових таборах «Здорова молодь – здорове майбутнє» за Програмою МОНУ, АПНУ, ПРООН «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя». Тренінг - табори будуть проходити в Карпатах (Яремче, Драгобрат).

 

Кубок-2020 з техніки спортивного туризму виходить на фінішну прямуТуристські команди навчальних закладів міста з нетерпінням чекали навчально-тренувальні збори з техніки водного туризму. Тренування розпочалися з 3 жовтня з додержанням санітарних умов.

Перемоги юних митцівДля гуртка «Веселий пензлик» (керівник Л.Ф.Малоок) вересень був дуже насиченим за участю юних митців у конкурсах та виставках дитячих малюнків.

Гурток «Веселий пензлик» опановує графiкуДоброго дня, мої юні митці! Продовжуємо працювати. Нашим наступним завданням буде опрацювання великого розділу образотворчого мистецтва, а саме – графіки, як виду мистецтва. 

Досвід Палацу дітей та юнацтва представлено на обласній науково-практичній конференції18 вересня 2020 року відбулася науково-практична конференція «Позашкільна освіта: вчора, сьогодні, завтра» у форматі вебінару до Всеукраїнського дня позашкілля (25 вересня).

Обласний онлайн семінар-практикум керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва17-18 вересня 2020 року відбувся Обласний онлайн семінар-практикум керівників гуртків декоративно-прикладного та образотворчого  мистецтва закладів позашкільної освіти на тему «Використання різноманітних технік у гуртках декоративно-ужиткової творчості та розвиток уміння їх поєднувати».

Вихованці гуртка «Комп'ютерна абетка» отримали завданняВітаю всіх юних комп’ютерних геніїв з початком навчального року. Нажаль ми його розпочинаємо дистанційно, але сподіваюсь на скору зустріч у нашому чудовому Палаці. Здоров’я всім, і дітям і батькам, гарного настрою та терпіння.

 

Вихованці гуртка «Килимарство» вивчають історіюВітаю всіх своїх дівчаток і хлопчиків з початком навчального 2020-2021 року! Ми продовжуємо працювати дистанційно! 

Робота ансамблю естрадного танцю «Драйв» в он-лайн режиміВ ансамблі естрадного танцю «Драйв» он-лайн заняття проходять активно та емоційно позитивно. У вересні, за навчальною програмою, колектив приділяє увагу основам класичного танцю для груп основного рівня, а також ритміку для груп початкового рівня навчання.

Досягнення та нагороди

Шахові нагороди з БолгаріїЗ 7 по 13 вересня в місті Варна (Болгарія) проходив 45 Міжнародний шаховий турнір «Морско конче». Щорічно на ці змагання з різних країн з'їжджаються найсильніші шахісти віком до 16 років. Цього року крім болгарських шахістів були представники Казахстану та України.

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 527 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1225
Статті
1912
Перегляди статей
1939093
Scroll to top