Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Велотуристи ПДЮ розпочали індивідуальні старти за GPS позиціонуванням програми STRAVAВелотуристи гуртків «Золоті колеса», «Старт шосе», «Мерида» Палацу дітей та юнацтва з 23 травня розпочали виїзні індивідуальні тренувальні тестування згідно програми.

Гурток «Веселий пензлик» учасник Міжнародного проектуГурток «Веселий пензлик» долучився до Міжнародного проєкту «Дистанційне навчання у позашкільній освіті», в якому поділився своїм досвідом роботи на карантині, а також познайомився з досвідом колег.

Підсумкові завдання для вихованців гуртка «Комп’ютерна абетка»Підсумкові завдання для вихованців гуртка «Комп’ютерна абетка» (група № 2, основний рівень)

Підсумкове заняття у гуртку «Нитяна графіка»23 травня, згідно  навчального  плану, було проведено три підсумкових заняття  у  групах  вищого  та основного рівнів навчання. Заняття проводились  он-лайн в режимі ZOOM.

Підсумки роботи груп основного та вищого рівнів гуртка «Веселий пензлик»2 травня на платформі "На урок" гуртківці пройшли тестування за темою «Образотворче мистецтво», а також вихованці гуртка отримали завдання у групі Вайбер «Веселий пензлик» з демонстрацією прикладів пейзажних композицій з 10.05. по 23.05 виконати малюнок за темою «Моя квітуча Україна».

Підсумкове заняття в групі  6  (початкового рівня) в шаховому гуртку «Форпост»22 травня в шаховому гуртку «Форпост», група 6 (початковий рівень) здала підсумкові заліки за друге півріччя навчального року. Заняття проводилось  через платформу ZOOM, та  групу у вайбері та відеозв'язок.

Підсумкове заняття  гуртка «Український оберіг» в групі основного рівня  навчанняПідсумкове заняття в групі № 2 було проведено 22.05.2020  у формі залікового тестування та творчого звіту: виставка за рік за темами згідно навчального плану.

 

Юні художниці – випускниці гуртка «Веселий пензлик»В 2019/2020 навчальному році в гуртку «Веселий пензлик» 4 випускниці: Галій Варвара, Рахліцька Аліна, Асланян Сусанна та Ілющенко Катерина.

Підсумкове заняття в групі 4 (початкового рівня) в шаховому гуртку «Форпост»21 травня в шаховому гуртку «Форпост», група 4 (початковий рівень) здала підсумкові заліки за друге півріччя навчального року. Заняття проводилось частково на платформі ZOOM, а частково через групу у вайбері та відеозв'язок.

Степаненко Вікторія – випускниця  гуртка «Оригамі»Вікторія  займається  мистецтвом оригамі з 2016 року. Вона – лідер  та інструктор гуртка. За підсумками залікових тестувань в режимі онлайн: Степаненко Вікторія отримала найвищі бали, що дає право отримати свідоцтво про позашкільну освіту.

Гурток «Веселий пензлик» підводить підсумки роботи групи початкового рівня10 травня  на платформі «На урок» гуртківці пройшли тестування за темою «Кольори», а також вихованці гуртка отримали завдання у групі Вайбер «Веселий пензлик» з демонстрацією прикладів пейзажних композицій виконати малюнок за темою «Моя квітуча Україна» з 10.05. по 23.05.

Бальна хореографія (для танцівників ансамблю «Драйв»)Пропоную танцівникам ансамблю «Драйв» напередодні підсумкового заняття згадати ще одну тему «Бальна хореографія». Бальні танці  –  різновид танців із партнером, які танцюють як для задоволення на балах та вечірках, так і на танцювальних змаганнях. До програми міжнародних спортивних змагань входять десять танців, розділених на дві  програми: європейську та латиноамериканську.

Підсумкові заліки в СТК «Альгадра»В групі «Спортивний туризм» СТК «Альгадра» згідно навчального плану пройшли підсумкові заліки за темами: «Техніка водного туризму», «Техніка пішохідного туризму».

Підсумкове заняття групи № 3 гуртка «Український оберіг»23 травня в групі №3 початкового рівня навчання гуртка «Український оберіг» пройшло підсумкове заняття у формі залікового тестування. 

Творча виставка гуртка «Веселий пензлик» за ІІ півріччяЗапрошуємо на віртуальну виставку «Світ щасливого дитинства» гуртка «Веселий пензлик» за підсумками роботи у ІІ півріччі 2019-2020 навчального року.

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 235 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1153
Статті
1802
Перегляди статей
1618823
Scroll to top