Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Завдання учасникам тренінг-групи «Рівний-Рівному»Шановні учасники тренінг-групи «Рівний-рівному»! Ми з вами майже пройшли всі модулі Програми «Рівний-рівному»! Тема «Конвенція ООН про права дитини» залишається для самостійного вивчення.

Я обіцяла вам підготувати тестування-вікторину за всіма темами, щоб перевірити знання за Програмою.

Пропоную вам під час карантину не гаяти час і дистанційно перевірити власний рівень знань!

Для цього вам потрібно завантажити >>> ПІДСУМКОВИЙ ТЕСТ <<<, відповісти на питання та надіслати мені на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на вайбер: 097 469 32 74

Після перевірки я поверну вам ваші роботи з позначкою питань, на які ви не відповіли правильно. Спробуйте самостійно ще раз! Консультації телефоном або у вайбері! За допомогою ви можете ще звернутися до інструктора Олександри Германюк.

Якщо вам вдалося скачати тест-вікторину, будь ласка, залиште повідомлення у коментарі! Прохання до всіх, вказуйте у коментарі своє власне ім’я та прізвище, не користуйтеся «ніком»!

Програма «Рівний-рівному» допомагає формувати здоровий спосіб життя, саме тому я закликаю вас бути обережними під час карантину, залишатися вдома! Будьте відповідальними до власного здоров’я та здоров’я оточуючих!

З повагою, педагог-тренер Тетяна Ігнатівна Помазан

 

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1137
Статті
1587
Перегляди статей
1507694
Scroll to top