Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Палац під час карантину працює дистанційно!Карантин триває, але ми всі продовжуємо працювати дистанційно! Дистанційне навчання — це індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається за опосередкованої взаємодії педагогів, гуртківців та батьків. Будемо вчитись разом! І нехай дистанційне навчання в Палаці дітей та юнацтва буде цікавим, творчим, корисним!!!

Шановні педагоги Палацу дітей та юнацтва!

Карантин триває, але ми всі продовжуємо працювати дистанційно! Це наш новий досвід, спроба знайти нові форми роботи, підвищити власний професійний рівень, впроваджувати сучасні інформаційні технології в навчально-виховний процес!

Наш колектив завжди був дуже творчим! Під час карантину кожен продовжує працювати і знаходити шляхи налагодження постійної комунікації з гуртківцями, батьками та колегами.

Адміністрація та методична служба Палацу дітей та юнацтва пропонує вам ознайомитись з інструментами спілкування у дистанційному навчанні (див. «Рекомендації щодо застосування інструментів спілкування у дистанційному навчанні»)

З метою систематизації та моніторингу організації дистанційної роботи в Палаці дітей та юнацтва власні звіти (ЗАВАНТАЖИТИ ЗРАЗОК ЗВІТУ) надсилати у електронному вигляді документом Microsoft Office Word на ел.пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заступнику директора з НР Помазан Т.І. (терміни звітів: 12.03.-23.03.; 24.03.-3.04)


Пропонуємо керівникам Палацу під час карантину взяти участь у конкурсі!

Спільний проект "Заклади позашкільної освіти: Дистанційна робота"

З 12 березня 2020 р. в Україні запроваджено карантин (Постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211).

Заборонено відвідування дітьми закладів освіти, у тому числі закладів позашкільної освіти.

Стаття 18 Закону України «Про позашкільну освіту» встановлює, що позашкільна освіта здійснюється диференційовано відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців, учнів і слухачів з урахуванням їх віку, психофізичних особливостей, стану здоров’я у різноманітних організаційних формах, серед яких дистанційна робота.

Міжнародна асоціація позашкільної освіти і Кафедра позашкільної освіти ІПФ НПУ імені М.П.Драгоманова запроваджують проект «Заклади позашкільної освіти: Дистанційна робота».

Мета спільного проекту – організація дистанційного навчання закладами позашкільної освіти.

У рамках проекту його учасники презентують свої успіхи і напрацювання з дистанційного навчання за різними напрямами позашкільної освіти у будь якій формі (відео-, фото- аудіо-, графічна, текстова інформація заняття, лекції, семінару, уроку, консультації тощо).

 • Для участі у проекті потрібно:
  1. Зареєструватися у цій ФОРМІ.
  2. Отримати офіційний банер учасника спільного проекту «Заклади позашкільної освіти: Дистанційна робота».
  3. Розмістити свій проект і банер учасника за посиланням https://www.facebook.com/events/505363580083274/
  4. Вказати хештеги #ДистанційнаРобота_Позашкілля #МАПО #Позашкілля #Позашкільна_Освіта #Позашкілля_Разом_Ми_Сила
 • Проект триває до 03.04.2020 р.
 • Реєстрація і отримання банеру до 25.03.2020 р.
 • Підготовка і розміщенння матеріалів до 03.04.2020 р.
 • Підведення підсумків до 15.04.2020 р.
 • Проекти, які наберуть найбільшу кількість «лайків» будуть розміщені на сайті "Позашкільна освіта" (pou.org.ua) та отримають подарунки від організаторів.
 • Участь безкоштовна

До кінця навчального року залишилося два місяці. Зазвичай, у квітні ми розпочинаємо проводити підсумкові заняття, творчі звіти, заліки, тестування!

Дистанційне навчання — це індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається за опосередкованої взаємодії педагогів, гуртківців та батьків. Будемо вчитись разом! І нехай дистанційне навчання в Палаці дітей та юнацтва буде цікавим, творчим, корисним!!!

 

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1137
Статті
1587
Перегляди статей
1507611
Scroll to top