Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Бронза в обласних шахових змаганняхЗ 25 квітня по 23 травня на шаховому сервері lichess пройшов дитячий міжклубний онлайн-турнір Одеської області з бліцу. Боротьба в турнірі йшла між шістьма одеськими командами та командами міст Чорноморськ, Ізмаїл, Сарата, Арциз.

Перемога юних художників у проекті «Школа моєї мрії»Юні художники гуртка «Веселий пензлик» Палацу дітей та юнацтва взяли участь у Всеукраїнському телекомунікаційному проекті «Школа моєї мрії» в номінації образотворче мистецтво. Проект був реалізований в межах Віртуальної школи «Ранок» і тривав від 3 квітня по 22 травня 2020 року.

Підсумки навчального року у гуртку «Enjoy English»Наприкінці навчального 2019-2020 року учні гуртка «Enjoy English» взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови «На Урок» (Весна 2020). Інтернет-олімпіади «На Урок» – цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя..

«Світ очима дитини» (річна онлайн виставка гуртка «Нитяна графіка»)Наприкінці травня стало доброю традицією підводити підсумки роботи за рік всього гуртка – виставкою «Світ очима дитини». На виставці представлені творчі роботи всього колективу на різну тематику.

Випускник Палацу готується до вступу у ВИШ26 травня хорунжий рою «Браві соколи» гри «Сокіл» («Джура»), учасник Всеукраїнського Вишколу «Джура-Прикордонник» та Голова інструкторського відділення «Цивільна оборона» Палацу дітей та юнацтва Назаров Валентин за запрошенням відвідав Південне Одеське територіальне Управління Національної Гвардії України військову частину 3003 в місті Одеса.

Підсумкове заняття в групі  3 (початкового рівня) в шаховому гуртку «Форпост»19 травня в шаховому гуртку «Форпост»,  група  3 (початковий рівень) здала підсумкові заліки за друге півріччя навчального року. Заняття проводилось через групу у вайбері та відеозв’язок.

Промінчики щастя та творчостіДо початку літа залишилось декілька днів! Всі скучили за теплим та ласкавим сонечком! А в групах початкового рівня гуртка «Оригамі» пройшов майстер-клас «Веселе сонечко».

Барсукова Інесса  –  випускниця  ансамблю «Радуга»Інесса займається в ансамблі з 6 років, інструктор, лідер, помічниця, учасниця у складі ансамблю більш ніж у 20-ти танцювальних композиціях: «Яблучко», «Веселка», «Планета дитинства», «Забавна полька», «Рудий кіт»,«Солодкий каприз», «Корида», «Танець павича», «Чомучки», Вальс «Дунайські хвилі», «Українська полька», «Плескач», «Адажіо», «Феєрія магії», «В джазі тільки дівчата», «Молитва», «Симфонія вогню», «Щасливе дитинство», «Чарівна скрипка», «Дівоча краса України», «Весняне рондо» та інші.

Випускник гуртка “Enjoy English” у 2020 роціУ 2019-2020 навчальному році випускником гуртка «Enjoy English» є Ткаченко Євген. Він почав займатися у гуртку у 2016 році і за цей час зарекомендував себе працьовитим, дисциплінованим учнем, ввічливим у спілкуванні з дорослими.

Підсумкові заняття в ансамблі естрадного танцю «Драйв»У травні в усіх групах ансамблю «Драйв» пройшли підсумкові заняття, під час яких було проведено моніторинг отриманих теоретичних знань; сформованої музикальності і ритму; творчих здібностей і розвиток індивідуальних якостей, засобами музики і ритмічних рухів; відпрацювання координації рухів і емоційної виразності учнів.

 

Велотуристи ПДЮ розпочали індивідуальні старти за GPS позиціонуванням програми STRAVAВелотуристи гуртків «Золоті колеса», «Старт шосе», «Мерида» Палацу дітей та юнацтва з 23 травня розпочали виїзні індивідуальні тренувальні тестування згідно програми.

Гурток «Веселий пензлик» учасник Міжнародного проектуГурток «Веселий пензлик» долучився до Міжнародного проєкту «Дистанційне навчання у позашкільній освіті», в якому поділився своїм досвідом роботи на карантині, а також познайомився з досвідом колег.

Підсумкові завдання для вихованців гуртка «Комп’ютерна абетка»Підсумкові завдання для вихованців гуртка «Комп’ютерна абетка» (група № 2, основний рівень)

Підсумкове заняття у гуртку «Нитяна графіка»23 травня, згідно  навчального  плану, було проведено три підсумкових заняття  у  групах  вищого  та основного рівнів навчання. Заняття проводились  он-лайн в режимі ZOOM.

Підсумки роботи груп основного та вищого рівнів гуртка «Веселий пензлик»2 травня на платформі "На урок" гуртківці пройшли тестування за темою «Образотворче мистецтво», а також вихованці гуртка отримали завдання у групі Вайбер «Веселий пензлик» з демонстрацією прикладів пейзажних композицій з 10.05. по 23.05 виконати малюнок за темою «Моя квітуча Україна».

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1154
Статті
1813
Перегляди статей
1631077
Scroll to top