Друк

Перемога в шаховому інтернет-турнірі21 березня 2020 року відбувся епічний міжнародний дитячий шаховий інтернет-турнір Youth Cup Team Ukraine-1! У онлайн турнірі з успіхом взяли участь юні шахісти клубу "Біла тура" Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїла.

Організатори – провідні українські дитячі шахові тренери спільно з кібер-командою Team Ukraine! Головний організатор цього змагання міжнародний майстер Валерій Гриньов.

Турнір складався з трьох паралельних потоків в залежності від сили гравців. Шахісти грали сім турів за контролем бліцу. У кожному потоці взяло участь понад сто шахістів. Поряд з українськими гравцями в турнірі боролися шахісти США, Росії, Ізраїлю та Латвії.

П’ятеро шахістів клубу «Біла тура» Палацу дітей та юнацтва (тренер Апостолакій О.В.) спробували свої сили в даному турнірі.

Світлана Руссєва та Марк Галущенко грали серед шахістів третіх та юнацьких розрядів. Олександр Кужильний, Вікторія та Марія Руссєви грали в категорії кандидати в майстри – міцний перший розряд. Вигравши шість партій з семи, Світлана Руссєва зайняла третє місце в своєму турнірі. Її нагородили сертифікатом, який дає можливість отримати урок від тренера Павла Попова.

Пишаємося нашою юної шахісткою і бажаємо їй подальших перемог!

Перемога в шаховому інтернет-турнірі

Перемога в шаховому інтернет-турнірі Перемога в шаховому інтернет-турнірі

Перемога в шаховому інтернет-турнірі