Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Палацу - 75 років!

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Адаптація та увага до себе під час карантинуКарантин, викликаний пандемією, вніс корективи в наше звичне життя. Адже це не відпочинок і не канікули. Це стресова подія, що призводить до значної зміни життя, а значить, є підґрунтям для розладу адаптації, депресії та тривожних розладів.

Способи саморегуляції емоційного стануВ наш час всі ми перебуваємо в незвичній ситуації, вчимося та працюємо в важких умовах, що негативно впливає на емоційний стан людини. Щоб зберегти стабільний емоційний стан та підтримати організм в активному стані, на допомогу прийде саморегуляція.

Конфлікт та шляхи його подоланняВідомий французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері назвав людське спілкування найбільшою розкішшю на світі. Спілкування людей – досить тонкий і складний процес. Кожен із нас вчиться цього все життя, здобуваючи досвід часто за рахунок помилок і розчарувань. І, на жаль, досить часто ми потрапляємо у конфліктні ситуації. Вони вносять напруженість у стосунки, позбавляють спокою і радості.

Як подолати емоційне вигорання? (рекомендації психолога)Доброго дня, шановні педагоги! В умовах пандемії всі ми опинилися у непростій ситуації, яка потребує витримки, терпіння, сил та  розуміння в роботі педагога. Під час дистанційного навчання працювати стало набагато складніше: довелося опанувати нові професії та стати акторами, режисерами операторами, програмістами… Постійна напруга, виснаження, стресові ситуації  приводять до емоційного вигорання.

Всесвітній день боротьби зі СНІДомВсесвітній День боротьби зі СНІДом вперше відзначили 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Тоді на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

 

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

20 листопада – Всесвітній день дитиниЛюдство зобов’язане дати дитині найкраще – Декларація ООН про права дитини. Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослу опіку й увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку. Ми люди і зовсім нелюдяно відмовляти нашим дітям у всьому цьому, особливо враховуючи ті реалії, які вперто супроводжують нас у нашому непростому світі.

16 листопада – Міжнародний день толерантностіМіжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етносу або кольору шкіри.

13 листопада – Всесвітній день ДобротиВсесвітній день доброти, на думку засновників свята, – це можливість нагадати людям про важливість прояву людяності і взаємодопомоги у повсякденному житті.

Як допомогти тривожній дитині?Напевно, що ніхто з батьків не прагне до того, щоб їх дитина стала тривожною. Однак часом дії дорослих сприяють розвитку цієї якості у дітей. Нерідко батьки пред'являють дитині вимоги, відповідати яким вона не в силах. Дитина не може зрозуміти, як і чим догодити батькам, безуспішно пробує домогтися їх розташування і підтримки.

Командоутворення (вправи від психолога)Доброго дня, шановні педагоги! Навіть під час карантину ми повинні спілкуватися і бути дружною командою, щоб зберегти взаємовідношення між дітьми та зберегти спільну мету і діяльність гуртка. Пропоную декілька рекомендацій, що допоможуть стати дружною командою навіть в умовах  дистанційної форми занять у гуртках.

Як подолати гнів? (поради психолога)Іноді нам здається, що гніватися це погано. Втім, це не завжди так. Гнів — природна реакція в ситуації, коли ми відчуваємо загрозу. Гнів - це емоційний стан, сила якого змінюється від легкого роздратування до лютої люті. Гнів корисний лише в невеликих дозах, змушуючи нас різко відреагувати на проблему і спробувати вирішити її.

 

Поради психолога щодо збереження психічного та фізичного стану під час пандемії COVID-19Через спалах коронавірусної інфекції та карантин, всі ми опинилися у скрутному  становищі, яке викликає у багатьох тривожне та нервове напруження. Зростає страх і паніка, все це негативно впливає на весь організм та імунну систему. Режим життя змінився і треба якось адаптуватись і жити далі. Що ми можемо зробити, щоб трохи заспокоїть свій емоційний стан?

Розвиток відповідальної поведінки у дітей в гурткахШановні керівники, пропоную під час онлайн уроків провести міні-тренінг на тему: «Розвиток відповідальної поведінки у дітей в гуртках»

Рекомендації для робочого настроюШановні педагоги! Прийміть щирі вітання з початком нового навчального року! Бажаю Вам міцного здоров'я, гарного настрою, благополуччя, терпіння, реалізації всіх задуманих планів, творчих успіхів,нових досягнень!!!

Контакти

Комунальний заклад
позашкільної освіти
Ізмаїльської міської ради
Ізмаїльського району
Одеської області
«Палац дітей та юнацтва»

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Запис у гуртки >>>

Зворотній зв'язок >>>

Важливе

Техніка безпеки

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Військово-патріотична гра "Джура"

Вітаємо!

Фотоконкурс "Мої улюблені місця в Ізмаїлі" - 2019

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

Обласний семінар-практикум 2017

Cемінар з туристсько- краєзнавчої роботи

Проект "Козацькими шляхами"

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

 • 25.01.2021 08:13
  Бажаємо всім командам успіхів!

  Детальніше...

   
 • 24.01.2021 23:04
  Успіхів командам! Терпіння та розуміння ...

  Детальніше...

   
 • 23.01.2021 11:13
  С юбилеем Дворец , процветания ,творческих ...

  Детальніше...

   
 • 09.01.2021 07:11
  Огромное спасибо за поздравления! Интересная программа ...

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 13:09
  Дякуємо за привітання! Всіх з Новим роком!

  Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1276
Статті
1997
Перегляди статей
2124707
Scroll to top