Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Як допомогти тривожній дитині?Напевно, що ніхто з батьків не прагне до того, щоб їх дитина стала тривожною. Однак часом дії дорослих сприяють розвитку цієї якості у дітей. Нерідко батьки пред'являють дитині вимоги, відповідати яким вона не в силах. Дитина не може зрозуміти, як і чим догодити батькам, безуспішно пробує домогтися їх розташування і підтримки.

Командоутворення (вправи від психолога)Доброго дня, шановні педагоги! Навіть під час карантину ми повинні спілкуватися і бути дружною командою, щоб зберегти взаємовідношення між дітьми та зберегти спільну мету і діяльність гуртка. Пропоную декілька рекомендацій, що допоможуть стати дружною командою навіть в умовах  дистанційної форми занять у гуртках.

Як подолати гнів? (поради психолога)Іноді нам здається, що гніватися це погано. Втім, це не завжди так. Гнів — природна реакція в ситуації, коли ми відчуваємо загрозу. Гнів - це емоційний стан, сила якого змінюється від легкого роздратування до лютої люті. Гнів корисний лише в невеликих дозах, змушуючи нас різко відреагувати на проблему і спробувати вирішити її.

 

Поради психолога щодо збереження психічного та фізичного стану під час пандемії COVID-19Через спалах коронавірусної інфекції та карантин, всі ми опинилися у скрутному  становищі, яке викликає у багатьох тривожне та нервове напруження. Зростає страх і паніка, все це негативно впливає на весь організм та імунну систему. Режим життя змінився і треба якось адаптуватись і жити далі. Що ми можемо зробити, щоб трохи заспокоїть свій емоційний стан?

Розвиток відповідальної поведінки у дітей в гурткахШановні керівники, пропоную під час онлайн уроків провести міні-тренінг на тему: «Розвиток відповідальної поведінки у дітей в гуртках»

Рекомендації для робочого настроюШановні педагоги! Прийміть щирі вітання з початком нового навчального року! Бажаю Вам міцного здоров'я, гарного настрою, благополуччя, терпіння, реалізації всіх задуманих планів, творчих успіхів,нових досягнень!!!

Інтернет залежність дітейШановні батьки, ви коли-небудь замислювалися про те, скільки часу проводять наші діти за комп'ютером, смартфонах і віртуальних іграх?

Психогеометричний тест для випускниківПсихолог надає рекомендації щодо вибору професії, а також пропонує випускникам пройти тест на профорієнтаційну тематику.

 

Пам'ятка батькам і випускникам!Шановні батьки, настає хвилююча пора випускних іспитів, як для вас, так і для ваших дітей. Як би дитина добре не вчилась і не була упевнена в собі, все одно є присутнім хвилювання і тривога перед таким випробуванням, як іспит! Допоможіть дитині пережити це випробування.

Як підвищити мотиваціюПоговоримо сьогодні про мотивацію. Напевно, як у педагогів, так і у батьків, іноді виникає проблема з навчальною мотивацією дітей, та й у нас дорослих, з трудовою діяльністю, особливо після канікул або відпустки. Як налаштуватися на трудовий і навчальний лад? Спробуємо розібратися.

Презентація Дидактична гра з пожежної безпекиПрезентація «Дидактична гра з пожежної безпеки» для дошкільнят та молодших школярів

 

Як вибрати професію за темпераментомДобрий день, шановні  випускники! Давайте знову  поговоримо про вибір професії, але вже за типом темпераменту.

Профілактика професійного вигоранняДобрий день, шановні педагоги! Давайте трохи поговоримо про профілактику професійного вигорання.

Я і моя майбутня професія!Добрий день, шановні випускники! У зв'язку з карантином, ми не зможемо провести тренінг на тему «Я і моя майбутня професія» Тому, довелося його трохи переробити, щоб вам було зручніше ознайомитися з корисною інформацією та виконати завдання самостійно.

Тренінг «Я і моя майбутня професія»Цілі і завдання: створити сприятливу емоційну атмосферу учнів. Виявити інтереси учнів до професій. Розширити знання про професії. Допомогти учням усвідомлено зробити вибір майбутньої професії.

 

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1229
Статті
1914
Перегляди статей
1943707
Scroll to top