Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Як вибрати професію за темпераментомДобрий день, шановні  випускники! Давайте знову  поговоримо про вибір професії, але вже за типом темпераменту.

Темпера́мент — вроджена стійка властивість людської психіки, одна з найважливіших структурних одиниць психодинамічної організації психічної діяльності, що визначає реакцію людини на інших людей та на події, що з нею відбуваються.

Кожна професія вимагає від людини певних рис характеру і нахилів. Десь потрібна швидка реакція, а десь здатність ретельно до дрібниць аналізувати дані. Тому при виборі майбутньої професії варто брати до уваги і свій тип темпераменту. Нумо з'ясуємо, який тип темпераменту переважає у вас.

Виділяють чотири типи темпераменту: холерик, сангвінік, флегматик, меланхолік.

Як вибрати професію за темпераментом

Якщо ви лідер і хочете бути першим у всьому, легко долаєте перешкоди і труднощі на своєму шляху, то ви — холерик. Холерики самовпевнені, схильні переоцінювати свої можливості. Люди з таким типом темпераменту-натури непостійні, але талановиті. Вони швидко все схоплюють, легко навчаються і включаються в роботу, але кидають розпочату справу, не доводячи до кінця. Такі люди прагнуть до самостійності і погано підкоряються владі.

Холерики  доб'ються успіху в професії, де потрібно бути наполегливим та можна працювати на себе. Люди з таким типом темпераменту розкуті і можуть похвалитися стійкістю до стресів, умінням швидко відновлювати свої сили. Холерик не зможе виконувати монотонну роботу, йому просто протипоказано сталість. Якщо ви вважаєте, що у вашому характері переважає холеричний тип темпераменту, то уникайте таких професій, як бухгалтерський облік, офісна робота, бібліотекарська справа або програмування.

Робота, що підходить за типом темпераменту холерик, може бути різноманітною, емоційною. Підійдуть динамічні професії: водій, льотчик, тренер, диспетчер,PR-спеціаліст,слідчий, хірург, геолог, пожежний.

Холерики можуть спробувати себе в ролі режисера, ведучого, телеоператора, журналіста.

Флегматик-повільний, наполегливий і дуже терпляча людина. Для цього типу людей властива повільність в роботі і прийнятті рішень. Флегматики дуже працьовиті і досягають у своїй роботі високих результатів. До лідерства не прагне, чому часто його називають безініціативним і люблять сталість.

Флегматики добре контролюють свої емоції і не схильні до паніки. З флегматика вийде відмінний економіст, бухгалтер, фізик, хімік, астроном, математик, програміст, Інженер, агроном, архітектор, науковий співробітник.

Сангвінік - це люди, які мають сильну, врівноважену і рухливу нервову систему. Вони активні і комунікабельні, легко адаптуються до нових умов. Природжені лідери і з них виходять справедливі і душевні начальники. Сангвініки хороші в будь-якій сфері діяльності, але монотонна робота для них в тягар. Вони прекрасно проявлять себе в професіях, де потрібно працювати з людьми, з них вийдуть відмінні психологи, вчителі, вихователі, лікарі, соціальні працівники, юристи, журналісти, менеджери та організатори.

Меланхолік характеризується підвищеною чутливістю, вразливістю, замкнутістю і стриманістю. Люди цього типу темпераменту дуже спостережливі, проникливі і сором'язливі. Відповідальні  та  виконавчі в роботі. Меланхолікам не слід вибирати професії несучі в собі стресові ситуації. За типом темпераменту їм рекомендується бути: педагогом, композитором, ветеринарним лікарем, зоотехніком, аналітиком, інженером, програмістом,перекладачем,дослідником,архітектором,модельєром, дизайнером, письменником, діячами мистецтв і т. д.

Дивимося відео про типи темпераменту і його властивості. Визначте Свій Темперамент:

 

Пройти тест на типи темпераменту можна ТУТ (ПОСИЛАННЯ)

або ТУТ (ПОСИЛАННЯ)

Приділіть собі трохи уваги, проаналізуйте свою поведінку, вчинки, характер та визначте свій темперамент. Можливо це допоможе вам вибрати професію до душі.

Всім здоров'я та успіхів!                       

З повагою, психолог  Федонець Н.А.

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1242
Статті
1944
Перегляди статей
2019099
Scroll to top