Друк

Інтернет залежність дітейШановні батьки, ви коли-небудь замислювалися про те, скільки часу проводять наші діти за комп'ютером, смартфонах і віртуальних іграх?

Якщо у дитини виникає постійне бажання в будь-яку хвилину зайти в Інтернет незалежно від часу доби, він втратив інтерес до реального світу, відсутнє бажання  спілкуватися з реальними друзями, став погано вчитися, не виконує свої обов'язки, немає інших захоплень, з’являється думка, що він залежний від інету… І що з цим робити?

Всі ми знаємо, що будь-яка залежність – це відхилення, і інтернет-залежність не виняток.

Інтернет-залежність визначають як психічний розлад, нав'язливе бажання підключитися до Інтернету і нездатність вчасно відключитися від інтернету.

     Існує кілька видів інтернет-залежності:

1. Пошук інформації (веб серфінг)

2. Віртуальне спілкування і віртуальні знайомства-листування в чатах і форумах

3. Ігрова залежність-захоплення он-лайн іграми.

4. Нав'язлива фінансова потреба-гра через мережу в азартні ігри.

Все це так затягує, що діти починають жити у своєму віртуальному світі, не підозрюючи якої шкоди наносять своєму організму. Погіршення самопочуття і здоров'я в цілому. Псується постава, погіршується зір, пам'ять, увага, з'являються головні болі, порушується сон, з'являється агресія і нервозність.

Позбутися від інтернет-залежності дитині допоможе спільне проведення часу з сім'єю (ігри, прогулянки, відпочинок на природі, перегляд пізнавальних фільмів і т.д.). Допоможіть дитині визначитися з вибором хобі. Якщо ви дозволяєте  грати або проводити час в інтернеті, то обмежте час, стежте за якістю ігор і дотриманням правил безпеки в мережі Інтернет!

Дивимося корисне відео тут:

 

Про правила безпечного Інтернету дивимося тут:

 

Реальність!!!

 

Шановні батьки, приділяйте більше часу своїм дітям! Адже ми, батьки  –  найкращий приклад для своїх дітей!

Давайте жити у реальному світі і спілкуватися з реальними людьми! Зустрічати світанки і заходи, ходити на прогулянки з дітьми і дихати свіжим повітрям, купатися в променях справжнього Сонця. Просто жити і цінувати один одного в реальному світі!

Бережіть себе і свою сім'ю!        

З повагою, психолог Федонець Н.О.