Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Палацу - 75 років!

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Високі досягнення юних митцівГрудень місяць для вихованців гуртка «Веселий пензлик» є багатим на перемоги у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах.  Цей місяць увінчався високим визнанням талантів наших юних митців.

Гурток «Веселий пензлик» підводить підсумки півріччя27 грудня, згідно навчального плану, пройшло підсумкове заняття в дистанційному форматі, на якому вихованці складали  тестування за теоретичним матеріалом «Образотворче мистецтво». За результатами тестування,  високий рівень знань показали  всі гуртківці.

Ліплення за темою «Моя прекрасна Україна. Побут українського нагороду»З 21 листопада по 29 листопада вихованці гуртка «Веселий пензлик» працювали над темою «Моя прекрасна Україна. Побут українського народу» в техніці джгутикового ліплення, ознайомилися зі скульптурою, як виду мистецтва, пригадали матеріали скульптора.

Осінні перемоги гуртка «Веселий пензлик»Дуже насиченою була осінь для юних митців. Гурток брав участь у міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсах дитячої творчості, у яких досягли найвищих результатів.

Виставка малюнків «Казки світу»Ілюстрування «Казки світу» – тема, над якою працювали вихованці гуртка «Веселий пензлик» з  7 по 15 листопада.

Відкрите заняття гуртка «Веселий пензлик»На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 12.10.2020 року № 1261 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» в рамках міського етапу відбулося відкрите заняття гуртка «Веселий пензлик», керівник Малоок Лілія Федорівна.

Наші митці у сотні кращих талантів ОдещиниВ Одесі відбулось нагородження талановитої молоді. Cеред нагороджених – Пономарчук Богдан та Малоок Артем, вихованці гуртка «Веселий пензлик». Вони стали лауреатами рейтингу «100 талантів Одеського регіону» в номінації образотворче мистецтво.

Перемоги юних митцівДля гуртка «Веселий пензлик» (керівник Л.Ф.Малоок) вересень був дуже насиченим за участю юних митців у конкурсах та виставках дитячих малюнків.

Гурток «Веселий пензлик» опановує графiкуДоброго дня, мої юні митці! Продовжуємо працювати. Нашим наступним завданням буде опрацювання великого розділу образотворчого мистецтва, а саме – графіки, як виду мистецтва. 

Юні митці гуртка «Веселий пензлик» опанували перші навчальні темиВітаю вас, мої юні митці! Тема, над якою ми працювали протягом двох тижнів «Образотворче мистецтво як вид мистецтва. Віртуальні екскурсії до світових музеїв». Ми познайомилися з найбільш відомими музеями світу. А вашим самостійним завданням було написати доповідь «Твір мистецтва відомого художника», на основі яких була створена презентація для кожної групи окремо.

Перші заняття гуртка «Веселий пензлик!Мої дорогі гуртківці! Вітаю вас с початком нового навчального року! Бажаю міцного здоров’я, творчості, впевненості у власних силах та нових перемог! Цей рік ми починаємо працювати  з вами з  дистанційного навчання. Дякую батькам, за вчасно заповнені заяви!

Вiртуальнi екскурсii до свiтових музеївВiртуальнi екскурсii до свiтових музеїв

Святкова онлайн-виставка малюнків «Я малюю світ!»Виставка-привітання гуртка «Веселий пензлик» зі святом 1-го червня

 

Перемога юних художників у проекті «Школа моєї мрії»Юні художники гуртка «Веселий пензлик» Палацу дітей та юнацтва взяли участь у Всеукраїнському телекомунікаційному проекті «Школа моєї мрії» в номінації образотворче мистецтво. Проект був реалізований в межах Віртуальної школи «Ранок» і тривав від 3 квітня по 22 травня 2020 року.

Гурток «Веселий пензлик» учасник Міжнародного проектуГурток «Веселий пензлик» долучився до Міжнародного проєкту «Дистанційне навчання у позашкільній освіті», в якому поділився своїм досвідом роботи на карантині, а також познайомився з досвідом колег.

Контакти

Комунальний заклад
позашкільної освіти
Ізмаїльської міської ради
Ізмаїльського району
Одеської області
«Палац дітей та юнацтва»

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Запис у гуртки >>>

Зворотній зв'язок >>>

Важливе

Техніка безпеки

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Військово-патріотична гра "Джура"

Вітаємо!

Фотоконкурс "Мої улюблені місця в Ізмаїлі" - 2019

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

Обласний семінар-практикум 2017

Cемінар з туристсько- краєзнавчої роботи

Проект "Козацькими шляхами"

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

 • 25.01.2021 08:13
  Бажаємо всім командам успіхів!

  Детальніше...

   
 • 24.01.2021 23:04
  Успіхів командам! Терпіння та розуміння ...

  Детальніше...

   
 • 23.01.2021 11:13
  С юбилеем Дворец , процветания ,творческих ...

  Детальніше...

   
 • 09.01.2021 07:11
  Огромное спасибо за поздравления! Интересная программа ...

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 13:09
  Дякуємо за привітання! Всіх з Новим роком!

  Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 212 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1276
Статті
1997
Перегляди статей
2124758
Scroll to top