Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Святкова онлайн-виставка малюнків «Я малюю світ!»Виставка-привітання гуртка «Веселий пензлик» зі святом 1-го червня

 

Перемога юних художників у проекті «Школа моєї мрії»Юні художники гуртка «Веселий пензлик» Палацу дітей та юнацтва взяли участь у Всеукраїнському телекомунікаційному проекті «Школа моєї мрії» в номінації образотворче мистецтво. Проект був реалізований в межах Віртуальної школи «Ранок» і тривав від 3 квітня по 22 травня 2020 року.

Гурток «Веселий пензлик» учасник Міжнародного проектуГурток «Веселий пензлик» долучився до Міжнародного проєкту «Дистанційне навчання у позашкільній освіті», в якому поділився своїм досвідом роботи на карантині, а також познайомився з досвідом колег.

Підсумки роботи груп основного та вищого рівнів гуртка «Веселий пензлик»2 травня на платформі "На урок" гуртківці пройшли тестування за темою «Образотворче мистецтво», а також вихованці гуртка отримали завдання у групі Вайбер «Веселий пензлик» з демонстрацією прикладів пейзажних композицій з 10.05. по 23.05 виконати малюнок за темою «Моя квітуча Україна».

Юні художниці – випускниці гуртка «Веселий пензлик»В 2019/2020 навчальному році в гуртку «Веселий пензлик» 4 випускниці: Галій Варвара, Рахліцька Аліна, Асланян Сусанна та Ілющенко Катерина.

Гурток «Веселий пензлик» підводить підсумки роботи групи початкового рівня10 травня  на платформі «На урок» гуртківці пройшли тестування за темою «Кольори», а також вихованці гуртка отримали завдання у групі Вайбер «Веселий пензлик» з демонстрацією прикладів пейзажних композицій виконати малюнок за темою «Моя квітуча Україна» з 10.05. по 23.05.

Творча виставка гуртка «Веселий пензлик» за ІІ півріччяЗапрошуємо на віртуальну виставку «Світ щасливого дитинства» гуртка «Веселий пензлик» за підсумками роботи у ІІ півріччі 2019-2020 навчального року.

Юні художники гуртка «Веселий пензлик»  –  переможці Всеукраїнського конкурсу малюнківВихованці гуртка «Веселий пензлик» стали переможцями у Всеукраїнському онлайн конкурсі малюнків до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Герой у серці кожного».

Виставка малюнків «День перемоги» від гуртка «Веселий пензлик»Протягом двох тижнів (25-26.04, 2-3.05) юні художники гуртка «Веселий пензлик» під час дистанційного навчання працювали над темою «День перемоги».

Майстер-клас «День перемоги» в малюнкахМистецтво є дзеркалом, яке відображає життя людей, суспільства в ту чи іншу епоху. Художники в своїй творчості звертаються не тільки до повсякденного життя людей, їх дозвілля та праці, а й до історичних подій. Ці твори відносяться до історичного жанру.

Виставка «Великодні візерунки очима дітей» від гуртка «Веселий пензлик»Тема, над якою працювали гуртківці під час дистанційного навчання на протязі двох тижнів - «Великодні візерунки очима дітей». Дуже відповідально і творчо підійшли вихованці гуртка «Веселий пензлик» до завдання.

Натюрморт «Запашні квіти» від юних художників гуртка «Веселий пензлик»Юні художники груп №2 та 3 гуртка «Веселий пензлик» Палацу дітей та юнацтва під час дистанційного навчання отримали завдання виконати натюрморт «Запашні квіти».  Вихованці гуртка мали можливість виконати малюнок за зразком або за власним задумом.

Пейзаж «Квітучий сад» від молодшої групи гуртка «Веселий пензлик» Юні художники групи №1 гуртка «Веселий пензлик» Палацу дітей та юнацтва під час дистанційного навчання отримали завдання виконати пейзаж «Квітучий сад». Вихованці гуртка мали можливість виконати малюнок за зразком або за власним задумом.

Гурток «Веселий пензлик» взяв участь в акції «Малюнки в підтримку лікарів»Вихованці гуртка образотворчого мистецтва «Веселий пензлик» Палацу дітей та юнацтва підтримують акцію Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації «Малюнки в підтримку лікарів».

 

Юні митці гуртка «Веселий пензлик» запрошують на онлайн-виставку «Космічні фантазії»Гурток «Веселий пензлик» Палацу дітей та юнацтва, постійний учасник та переможець конкурсів на космічну тематику, пропонує переглянути онлайн-виставку дитячих робіт «Космічні фантазії».

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

 • 31.07.2020 12:22
  Любимая «Радуга», поздравляю!!! Горжусь , что ...

  Детальніше...

   
 • 15.06.2020 09:45
  Вітаю з літніми канікулами та завершенням ...

  Детальніше...

   
 • 01.06.2020 16:22
  Дуже круто! Дякую за чудове відео та позитивні ...

  Детальніше...

   
 • 01.06.2020 13:35
  Екскурсія ЧУДОВА!!!!! Дякуємо всім, хто причетний ...

  Детальніше...

   
 • 01.06.2020 13:25
  Очень интересно. Спасибо

  Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 392 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1170
Статті
1831
Перегляди статей
1792874
Scroll to top