Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Перемоги юних митцівДля гуртка «Веселий пензлик» (керівник Л.Ф.Малоок) вересень був дуже насиченим за участю юних митців у конкурсах та виставках дитячих малюнків.

1 місце посіла робота Рудомьотової Анни «Спортивна школа» у міжнародному конкурсі малюнків «Шкільний калейдоскоп» у Єгипті. Вона отримала диплом та онлайн гід по Третьяковській галереї. Ще один малюнок нашої учениці  Кожухаренко Аліни «Буфет для школяра – це шкільне життя» був відзначений спеціальним призом – майстер-класом з засновницею студії ART Lab Лілією Єра. Пономарчук Богдан, Дорошенко Даря, Постол Ксенія, Муту Маріанна, Мітєва Русіна та Щербатюк Надія отримали сертифікати.

Також Кожухаренко Аліна посіла 1 місце відразу у  двох конкурсах: Всеукраїнському конкурсі образотворчого мистецтва «Моя квітуча Україна» з малюнком «Щаслива родина» та міжнародному фестивалі-конкурсі «Дивосвіт талантів» з роботою «Шоколадний буфет – мрія школяра». Вона отримала дипломи, медаль та кубок. А керівник гуртка Малоок Л.Ф. подяки.

Протягом трьох років гурток активно приймає участь у конкурсі «Щаслива дитина – квітуча Україна», наші митці долучилися до онлайн- виставки дитячих малюнків «Ми не нудьгуємо – ми мрію малюємо», організованою Миколою Цукановим, засновником галереї «Єлисаветград». Пономарчук Богдан, Кіор Вікторія, Кожухаренко Аліна, Кольцова Марія та Черткова Маргарита отримали дипломи учасника виставки.

Вітаємо митців, бажаємо їм успіхів та творчого натхнення!

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 402 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1229
Статті
1914
Перегляди статей
1945218
Scroll to top