Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Палацу - 75 років!

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Підсумкові заняття в ансамблі естрадного танцю «Драйв»В групах початкового та основного рівнів ансамблю естрадного танцю «Драйв», згідно навчального плану, пройшли підсумкові заняття за I півріччя.

Нові перемоги ансамблю естрадного танцю «Драйв»19 грудня 2020 ансамбль естрадного танцю «Драйв» Палацу дітей та юнацтва взяв участь у очному міжнародному фестивалі-конкурсі «Пори року в Одесі. В гостях у Святого Миколая».

Активне життя ансамблю «Драйв»Під час карантину вихованці ансамблю естрадного танцю «Драйв» беруть участь в різних дистанційних конкурсах і фестивалях всеукраїнського та міжнародного рівня.

У «Драйва» – дві нагороди з фестивалю мистецтв «Палаюча Зірка»Гуртківці ансамблю естрадного танцю «Драйв» Палацу дітей та юнацтва взяли участь у дистанційному міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Палаюча Зірка», що проходив у листопаді у м.Київ.

Робота ансамблю естрадного танцю «Драйв» в он-лайн режиміВ ансамблі естрадного танцю «Драйв» он-лайн заняття проходять активно та емоційно позитивно. У вересні, за навчальною програмою, колектив приділяє увагу основам класичного танцю для груп основного рівня, а також ритміку для груп початкового рівня навчання.

В онлайн режимі почав свою роботу ансамбль естрадного танцю «Драйв»«Дорогі гуртківці, шановні батьки, вітаємо Вас з початком навчального року! Кожному учневі бажаємо щодня відкривати для себе щось нове, цікаве і важливе. не лінуватися і не відступати від своєї мрії.

Підсумкові заняття в ансамблі естрадного танцю «Драйв»У травні в усіх групах ансамблю «Драйв» тривають підсумкові заняття, під час яких проводиться моніторинг отриманих теоретичних знань; сформованої музикальності і ритму; творчих здібностей і розвиток індивідуальних якостей, засобами музики і ритмічних рухів; відпрацювання координації рухів і емоційної виразності учнів.

 

Бальна хореографія (для танцівників ансамблю «Драйв»)Пропоную танцівникам ансамблю «Драйв» напередодні підсумкового заняття згадати ще одну тему «Бальна хореографія». Бальні танці  –  різновид танців із партнером, які танцюють як для задоволення на балах та вечірках, так і на танцювальних змаганнях. До програми міжнародних спортивних змагань входять десять танців, розділених на дві  програми: європейську та латиноамериканську.

Випускники ансамблю «Драйв» склали залікові іспитиУ 2019-2020 навчальному році в  ансамблі естрадного танцю «Драйв» дві випускниці.

Підказки для підсумкового заняття від акомпаніатора ансамблю «Драйв»Вітаю всіх танцівників ансамблю естрадного танцю «Драйв»! Всі групи колективу готуються до підсумкових занять. Пропоную напередодні ще раз пригадати теоретичні теми півріччя та на відмінно скласти підсумкові заліки!

Сучасні танці та їх напрямкиTеоретичний матеріал для підготовки до підсумкових занять  в ансамблі «Драйв»

Ансамбль «Драйв» – призер двох дистанційних міжнародних фестивалівАнсамбль естрадного танцю «Драйв» Палацу дітей та юнацтва взяв участь в двох дистанційних міжнародних фестивалях-конкурсах та отримав призові місця.

Фізична підготовка танцюристаФізична підготовка танцюриста має на увазі під собою фізичні навантаження різної спрямованості. Це вправи, які є допоміжними для танців. Вони розвивають витривалість, силу, швидкість, гнучкість і координацію рухів, дозволяють уберегти і зміцнити здоров'я і головне – вчать володіти своїм тілом.

Практичні прийоми розвитку статичної витривалості танцюристів в ансамблі «Драйв»Витривалість дає танцюристу можливість здійснювати точні контрольовані рухи протягом тривалого часу, здатність боротися з втомою.

Ансамбль «Драйв» – переможець всеукраїнського дистанційного конкурсу2 квітня 2020 року відбувся 15-ий всеукраїнський дистанційний конкурс «Лавина Талантів» у м.Київ. Ансамбль естрадного танцю «Драйв» Палацу дітей та юнацтва прийняв в ньому участь в хореографічному жанрі – сучасна хореографія і став лауреатом I ступеня з танцем "Сьогодення".

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

 • 09.01.2021 07:11
  Огромное спасибо за поздравления! Интересная программа ...

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 13:09
  Дякуємо за привітання! Всіх з Новим роком!

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 10:24
  Дякуємо всім дітям та викладачам за привітання,всіх ...

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 10:20
  Дякуємо за чудове вітання!

  Детальніше...

   
 • 02.01.2021 21:16
  Пізнавальне, цікаве та веселе вітання! Дякую всім ...

  Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 127 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1275
Статті
1993
Перегляди статей
2118915
Scroll to top