Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Підказки для підсумкового заняття від акомпаніатора ансамблю «Драйв»Вітаю всіх танцівників ансамблю естрадного танцю «Драйв»! Всі групи колективу готуються до підсумкових занять. Пропоную напередодні ще раз пригадати теоретичні теми півріччя та на відмінно скласти підсумкові заліки!

Заняття танцем не тільки вчать розуміти і створювати прекрасне, вони також розвивають образне мислення і фантазію, дають гармонічний, пластичний розвиток, а також допомагають розвивати музичну і образну виразність  в творчості.

На заняттях хореографії ми долучаємося до кращих зразків народної, класичної та сучасної музики, вчимось відрізняти твори різних стилів та жанрів.

Основну роль в хореографії грає класичний танець. Пропоную пригадати твори великих композиторів-хореографів: Глінки, Чайковського, Штрауса, Прокоф`єва, Хачатуряна та інших (ПОСИЛАННЯ).

Народний  танець органічно пов`язаний з музикою. Треба навчитися передавати точно і виразно національний характер танцю. На заняттях протягом півріччя, а також на он-лайн заняттях ми вивчали елементи найвідоміших народних танців:

  • українські – «Гопак», «Козачок», Закарпатський;
  • білоруські – «Бульба», «Лявоніха», «Крижачок»;
  • молдавські – «Хора», «Молдовеняска»;
  • грузинський – «Лезгинка»;
  • чеський – «Полька»;
  • польський «Краковяк» та інші.

Пам’ятаєте наші вікторини та добірку матеріалів? (ПОСИЛАННЯ)

Більш за все, танцівникам ансамблю «Драйв» подобаються сучасні танці та їх різноманітні напрямки! Для сучасного танцю характерна дослідницька спрямованість, обумовлена взаємодією танцю з філософією руху, що постійно розвивається, і комплексом знань про можливості людського тіла. Пропоную ще раз повернутися до цієї теми (ПОСИЛАННЯ).

Результативна робота у хореографічному  гуртку можлива тільки у співдружності педагога-хореографа і акомпаніатора. Сподіваюся, що мої підказки стануть в нагоді під час підготовки до заліків! Тільки з позиції творчого підходу можна здійснити всі задуми і мати високу результативність у виконавській діяльності хореографічного колективу!  До зустрічі на підсумкових заняттях в режимі он-лайн конференції!

З повагою, акомпаніатор ансамблю «Драйв» О.В.Селезньова

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 152 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1153
Статті
1802
Перегляди статей
1618739
Scroll to top