Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Робота ансамблю естрадного танцю «Драйв» в он-лайн режиміВ ансамблі естрадного танцю «Драйв» он-лайн заняття проходять активно та емоційно позитивно. У вересні, за навчальною програмою, колектив приділяє увагу основам класичного танцю для груп основного рівня, а також ритміку для груп початкового рівня навчання.

«Класичний танець є основою хореографії. Класика дозволяє пізнати всі тонкощі балетного мистецтва, відчути гармонію рухів і музики. Багато хто подумає, навіщо займатися «старим», коли є безліч нових сучасних напрямків. Але потрібно розуміти, що все нове бере свій початок з танців минулих століть. Так класика ввібрала в себе всі самі витончені рухи з народних і побутових танців кількох століть, поступово удосконалюючи позиції рук і ніг, положення голови і тіла. Всі танцювальні рухи в класичному танці мають назви французькою мовою, тому танцюристи різних країн без проблем можуть зрозуміти один одного!

Заняття ритмікою допомагають дітям засвоїти основні музично-теоретичні поняття, розвивають музичний слух і пам’ять, відчуття ритму, активізують сприйняття музики. В процесі запам’ятовування нових ритмічних рухів, формується художній смак дітей, розвиваються їх творчі здібності та почуття прекрасного. Разом із цим, ритмічні вправи служать завданням фізичного виховання. Вони вдосконалюють рухові навички, виробляють уміння керувати своїм тілом, зміцнюють м’язи, позитивно впливають на роботу органів дихання та кровообігу.»  - акомпаніатор ансамблю Селезньова О.В. 

Також на кожному занятті приділяється увага програмі Fitness Intensive, яка підвищує витривалість, силу і координацію, коригує проблемні місця, скидаючи зайву вагу і з'являється гарний рельєф м'язів.

«Придбання знань - це нелегкий шлях, а якщо він ще й іде пліч-о-пліч з формуванням свого тіла, а також з естетичним формуванням особистості – це тяжкий труд. Але його не слід боятися. Працюйте над собою, розвивайте себе кожен день. І не бійтеся пробувати щось нове!» – керівник ансамблю Терземан І.В.

Робота ансамблю естрадного танцю «Драйв» в он-лайн режимі

Робота ансамблю естрадного танцю «Драйв» в он-лайн режимі

Робота ансамблю естрадного танцю «Драйв» в он-лайн режимі

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1242
Статті
1944
Перегляди статей
2019139
Scroll to top