Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Палацу - 75 років!

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Новітні технології дистанційного контролю «на службі» у велотуристів ПДЮУ суботу, 12 вересня, велосипедисти Палацу дітей та юнацтва й їх наставники випробували нову технологію велостартів «за карантинними приписами», у режимі соло по Strava – GPS-трекеру для велоспорту, взявши участь у веломарші по «Болградському трикутнику», що був приурочений до Дня фізкультури і спорту України.

Юнацька велосипедна Ліга Ізмаїла розпочинає сезон літніх велостартівПоспішаю повідомити вам добру новину: з 1 червня відновили свою планову роботу позашкільні гуртки, секції та клуби. Так що, сподіваємося, літо нудним не буде!

Велотуристи ПДЮ розпочали індивідуальні старти за GPS позиціонуванням програми STRAVAВелотуристи гуртків «Золоті колеса», «Старт шосе», «Мерида» Палацу дітей та юнацтва з 23 травня розпочали виїзні індивідуальні тренувальні тестування згідно програми.

Велотуристи ПДЮ стартували у новому вело-проекті «День Перемоги!»Велотуристи гуртків «Золоті колеса», «Старт шосе», «Мерида» Палацу дітей та юнацтва 8 травня  розпочали проект: «День Перемоги!». Така назва нового велозмагання, що присвячується Дню Перемоги у II Світовій війні!

Догляд за велосипедом «Чищення та змазування ланцюга»Як і будь-який механізм, велосипед потрібно періодично змащувати. Причому змащувати його треба грамотно. Догляд за трансмісією - це те, що треба робити зі своїм велосипедом найретельніше, для того, щоб він довго служив і чудово виглядав.

Велотуристи ПДЮ взяли участь у ZOOM-конференції «Велотуризм, як складова соціальної адаптивності»Велотуристи гуртків «Золоті колеса», «Старт шосе», «Мерида» Палацу дітей та юнацтва всіляко підтримують розвиток велосипедного руху в Ізмаїлі. За час карантину, на кожному он-лайн занятті розглядалися алгоритми практичних популяризаційних дій велосипатиків-гуртківців ПДЮ, як амбасадорів велоруху в Ізмаїлі.

Юнжури «Хвилю тримай» про спорт, стиль життя та світоглядні цінностіНайвелосипедніша у СВІТІ редакція Ізмаїльського юнацького журналу «Хвилю тримай», в якій 100% колективу РОВЕРИСТИ, готує до виходу у світ матеріали 84 числа часопису.

Велотуристи вдосконалюють фізичні якостіМолодша велогрупа «Мерида» Палацу дітей та юнацтва в умовах карантину проводить свої тренування в онлайн режимі. Заняття відбуваються вдома за визначеною методикою та допоміжними відеоциклами, розробленими Поліною Сироватською з загальної фізичної підготовки. 

Велотуристи ПДЮ дистанційно опановують «карантинні велопрактики» від  зіркових інструкторівВелотуристи з груп «Золоті колеса» та «Старт шосе» у час карантину проводять свої тренування в онлайн режимі. Заняття відбуваються вдома за визначеною методикою та допоміжними відеоциклами, створеними нашими зоряними інструкторами: Юрієм Левінзоном з велопрактики на карантині, Поліною Сироватською з загальної фізичної підготовки, Володимиром Осиновським, Владою Новак, Владом Паршиковим та Богданом Слюсаренком – актуальні поради велотуристам.

Заняття-проект «Я пізнаю свій велосипед»Молодша велогрупа «Мерида» Палацу дітей та юнацтва стала учасником незвичайного онлайн заняття «Я пізнаю свій велосипед», завданням якого було намалювати  власний ровер.

Велотуристи ПДЮ підвищують фізичний гарт та технічно вдосконалюють велосипедиВелогрупи «Золоті колеса» та «Старт шосе» на час карантину перейшли в он-лайн. Тренування відбуваються вдома за визначеною методикою та допоміжними відео-циклами, створеними нашими зоряними інструкторами Поліною Сироватською з ЗФП, Володимиром Осиновським з велотуризму та Богданом Слюсаренком з велоремонту.

У велотуристів ПДЮ тиждень інтенсивних тренувань з зоряним інструктором з ЗФПВелогрупи «Золоті колеса» та «Старт шосе» під час карантину продовжують підтримувати свій спортивний гарт у домашніх умовах. Всі заняття для роверистів, протягом карантину, проводитимуться он-лайн, а тренування вдома за визначеною методикою та допоміжних відео-циклів.

Велотуристи ПДЮ опановуватимуть на карантині цикл ЗФП від Поліни СироватськоїЩоб ізмаїльські роверисти не занудьгували наші зоряні панянки Поліна Сироватська та Влада Новак підготували чудові відео-цикли про діяльність на карантині для підтримки спортивного гарту.

Готуємо велосипед до стартів разом з чемпіоном Ізмаїла з велоспортуНа карантині у велосимпатиків з’явився «зайвий» час, щоб підготувати свій велосипед до велопоходів та тренувань! У велотуристів з груп «Золоті колеса» та «Старт шосе» було багато планів на весняний цикл велопоходів, в яких поступово збільшувалися кілометраж та навантаження.

ЗФП – запорука фізичного гарту велотуристаОдним з дійових чинників спортивних досягнень у велосипедному туризмі є загальна фізична підготовленість. ЗФП – не тільки основа всієї системи фізичного виховання, але і здоров'я. Це система занять фізичними вправами, спрямована на розвиток всіх фізичних якостей – витривалості, сили, спритності, гнучкості, швидкості.

Контакти

Комунальний заклад
позашкільної освіти
Ізмаїльської міської ради
Ізмаїльського району
Одеської області
«Палац дітей та юнацтва»

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Запис у гуртки >>>

Зворотній зв'язок >>>

Важливе

Техніка безпеки

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Військово-патріотична гра "Джура"

Вітаємо!

Фотоконкурс "Мої улюблені місця в Ізмаїлі" - 2019

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

Обласний семінар-практикум 2017

Cемінар з туристсько- краєзнавчої роботи

Проект "Козацькими шляхами"

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

 • 25.01.2021 08:13
  Бажаємо всім командам успіхів!

  Детальніше...

   
 • 24.01.2021 23:04
  Успіхів командам! Терпіння та розуміння ...

  Детальніше...

   
 • 23.01.2021 11:13
  С юбилеем Дворец , процветания ,творческих ...

  Детальніше...

   
 • 09.01.2021 07:11
  Огромное спасибо за поздравления! Интересная программа ...

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 13:09
  Дякуємо за привітання! Всіх з Новим роком!

  Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1279
Статті
1999
Перегляди статей
2126802
Scroll to top