Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Бронза в обласних шахових змаганняхЗ 25 квітня по 23 травня на шаховому сервері lichess пройшов дитячий міжклубний онлайн-турнір Одеської області з бліцу. Боротьба в турнірі йшла між шістьма одеськими командами та командами міст Чорноморськ, Ізмаїл, Сарата, Арциз.

Підсумкове заняття в групі  3 (початкового рівня) в шаховому гуртку «Форпост»19 травня в шаховому гуртку «Форпост»,  група  3 (початковий рівень) здала підсумкові заліки за друге півріччя навчального року. Заняття проводилось через групу у вайбері та відеозв’язок.

Підсумкове заняття в групі  6  (початкового рівня) в шаховому гуртку «Форпост»22 травня в шаховому гуртку «Форпост», група 6 (початковий рівень) здала підсумкові заліки за друге півріччя навчального року. Заняття проводилось  через платформу ZOOM, та  групу у вайбері та відеозв'язок.

Підсумкове заняття в групі 4 (початкового рівня) в шаховому гуртку «Форпост»21 травня в шаховому гуртку «Форпост», група 4 (початковий рівень) здала підсумкові заліки за друге півріччя навчального року. Заняття проводилось частково на платформі ZOOM, а частково через групу у вайбері та відеозв'язок.

Крокуємо у доросле життя (випускники шахового клубу «Біла тура» склали залікові іспити)У 2019-2020 навчальному році в клубі два випускника: Костянтин Марков та Анна Веселкова. Згідно навчального плану вони здали кваліфікаційні заліки за темами: «Шаховий кодекс», «Дебютний репертуар», «Мітельшпіль», «Ендшпіль», «Шахи в Україні та у світі». Заліки пройшли дистанційно у травні в режимі онлайн.

Підсумкове заняття групи №2 шахового гуртка «Форпост»18 травня в шаховому гуртку «Форпост» було проведено підсумкове заняття в групі  № 2 (рівень основний) за друге півріччя  2019-2020 навчального року.

Підсумкове заняття в групі №1 шахового гуртка «Форпост»17 травня група №1 основного рівня навчання шахового гуртка «Форпост» здала підсумкові заліки за 2 півріччя 2019-2020 навчального року. Заняття проводилось частково на платформі Zoom, а частково  через групу у вайбері та відеозв’язок.

Граємо за Україну!17 травня 2020 року збірна України розгромно обіграла Росію у суперфіналі Світової Ліги з шахів на платформі Chess.com.

Григорій Доломанжі - випускник шахового гуртка «Форпост»У 2020 році в шаховому гуртку «Форпост» є один випускник - Доломанжі Григорій. Гриша більше 10 років займається шахами та зарекомендував себе як старанний, вихований, наполегливий учень, поважний до друзів та вчителів.

Моніторінг роботи шахових гуртківУ квітні і травні шахісти клубів «Біла тура» та «Форпост» третього і юнацького розряду взяли участь в тематичних турнірах.

Моніторинг роботи шахового гуртка “Форпост”Шаховий гурток “Форпост” продовжує працювати в карантинному режимі. Заняття здійснюються у Вайбері. Початкові групи повторили теми: «10 правил дебюту»; «6 дебютних пасток». За темою “Як швидко перемогти в шахах” діти займалися рішенням задач, аналізом помилок та матових позицій.

У сеансі з шахової легендою!2 травня пройшов найсильніший та наймасовіший турнір серії Green Chess Cup. Цей етап турніру організатори присвятили відомому майстру, провідному шахісту Тернопільської області, відомому тренеру – Олегу Олексійовичу Калініну! В трьох турнірах змагалися понад 400 шахістів з Польщі, Грузії, Туреччини, Канади, Італії, Німеччини, Великобританії, України.

Конкурс рішення шахових комбінаційУ квітні шаховий клуб «Біла тура» Палацу дітей та юнацтва провів конкурс рішення шахових комбінацій, в якому взяло участь 38 шахістів. У конкурсі було проведено шість етапів.

Перемога в міжнародному командному інтернет  турнірі серед дівчатВ кінці березня шаховий клуб міста Галац (Румунія) виступив організатором міжнародних інтернет турнірів. Шаховий клуб «Біла тура» відгукнувся на цю пропозицію і виставив дві команди. До турнірів також приєдналися шахісти  з міст Тулча (Румунія), Кишинів (Молдова) та Одеса.

«Біла тура» – чемпіон 6 турніру Дитячої шахової ліги14 квітня на шаховому сервері lichess відбувся 6-й турнір Дитячої шахової ліги. В турнірі зіграли 403 учасники віком до 16-ти років, які виступали за 30 команд з 13 областей України.

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

 • 31.07.2020 12:22
  Любимая «Радуга», поздравляю!!! Горжусь , что ...

  Детальніше...

   
 • 15.06.2020 09:45
  Вітаю з літніми канікулами та завершенням ...

  Детальніше...

   
 • 01.06.2020 16:22
  Дуже круто! Дякую за чудове відео та позитивні ...

  Детальніше...

   
 • 01.06.2020 13:35
  Екскурсія ЧУДОВА!!!!! Дякуємо всім, хто причетний ...

  Детальніше...

   
 • 01.06.2020 13:25
  Очень интересно. Спасибо

  Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1170
Статті
1831
Перегляди статей
1792854
Scroll to top