Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Палац дітей та юнацтва вітає всіх з Днем вишиванки!День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде, але таке улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

Підсумкове заняття в «Школі ведучих та екскурсоводів»В «Школі ведучих та екскурсоводів» 19 травня пройшли підсумкові онлайн заняття в режимі Zoom-конференції.

Відеопрограма «Правила поведінки для малят» («Школа ведучих»)За навчальним планом гуртка у другому півріччі вихованці «Школи ведучих» розпочали працювати над пізнавально-розважальною  програмою «Правила поведінки для малят» за мотивами віршів Світлани Гарбуз: підготовлена добірка віршів, складений сценарний план, розподілені завдання для кожного гуртківця, розпочалася робота над виразністю мови та акторською майстерністю.

Літо зустрічаємо – всіх дітей вітаємо!Вітаю всіх наших маленьких ведучих! Ми з вами дуже гарно працювали у квітні та активно розпочали у травні! 19 травня нас чекає підсумкове заняття в режимі он-лайн конференції Zoom за підсумками року, але ж до кінця травня ще багато роботи!

Вітання «Школи ведучих» до дня МатеріУ календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня.

Читацький марафон до дня ПеремогиВ «Школі ведучих» до дня Перемоги пройшов читацький марафон віршів, присвячений Дню пам’яті та примирення. 

Дистанційна оглядова екскурсія у музеї Дунайської флотиліїЗгідно навчального плану гуртка юні ведучі більше місяця готували свою першу оглядову екскурсію! Під час дистанційних занять вони дізнавалися про особливості музейної справи, вивчали складну термінологію, а головне – ознайомилися з історією Дунайської військової флотилії!

Вітаємо з Днем прикордонника Ізмаїльський прикордонний загін та морську охорону кордону!З того часу, як на нашій планеті стали виникати ті чи інші держави, з’явилась гостра необхідність у захисті та охороні їх кордонів та територій. Жодній з держав ще ніколи не вдавалося зберегти свою ідентичність, не приділяючи особливої уваги цілісності тієї лінії, яка, нехай і умовно, але відокремлює одне соціальне суспільство від іншого – кордону!

Моніторинг індивідуальної роботи над репертуаром («Школа ведучих»)Наші маленькі ведучі постійно поповнюють свій репертуар навіть під час карантину! Ганні Годуновій лише 5 років, але вона дуже емоційно та виразно читає вірш Лесі Пилип’юк «Журавлик»! А її старша сестричка Оля Годунова (7 років)  підготувала вірш Олеся Лупій «Як ти любиш Україну?». Влада Федоренко – найстарша (9 років), вона вже має досвід виступу на сцені Палацу культури. Влада виконує вірш Михалкова «Мой щенок».

Нові відео вихованців «Школи ведучих» за темою «Правила поведінки»«Школа ведучих» продовжує запис програми «Правила поведінки». Свої записи надіслали Ліза Долголенко («Не критикуй їжу»), Влада Федоренко («Як поводитись у гостях»), а Настюша Кадя встигла зробити запис ще 10 березня в Палаці дітей та юнацтва! Ганна Годунова дуже емоційно розповіла вірш «Ідучи у гості, приготуй подарунки!».

Завдання для вихованців «Школи ведучих» до Дня МатеріУ календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

Добірка віршів до Дня матеріКерівник гуртка "Школа ведучих" Т.І.Помазан підготувала для своїх вихованців добірку віршів до Дня матері

 

Моніторинг роботи над індивідуальним репертуаром в «Школі ведучих»Під час карантину в «Школі ведучих» продовжується робота над індивідуальним репертуаром вихованців. В репертуарі у кожного є твори відомих українських поетів: Світлани Гарбуз, Андрія Лінника, Ліни Костенко, Михайла Людкевича, Степана Олійника.

Поповнення власних порт фоліо за темою: «День Перемоги» («Школа ведучих»)Шановні батьки та вихованці «Школи ведучих»! В цьому році ми святкуємо 75-річчя  Перемоги,   День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

«Школа ведучих» готується до святкування  75-річчя ПеремогиУ 2020 році увесь світ буде відмічати 75 років завершення Другої світової війни. За навчальним планом «Школи ведучих» у квітні та травні вивчається тема «Бойовий шлях Дунайської флотилії у 2-ій світовій війні», а результатом стане оглядова екскурсія у музеї Дунайської флотилії Палацу дітей та юнацтва: маленькі вихованці спробують себе у ролі екскурсоводів.

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

 • 31.07.2020 12:22
  Любимая «Радуга», поздравляю!!! Горжусь , что ...

  Детальніше...

   
 • 15.06.2020 09:45
  Вітаю з літніми канікулами та завершенням ...

  Детальніше...

   
 • 01.06.2020 16:22
  Дуже круто! Дякую за чудове відео та позитивні ...

  Детальніше...

   
 • 01.06.2020 13:35
  Екскурсія ЧУДОВА!!!!! Дякуємо всім, хто причетний ...

  Детальніше...

   
 • 01.06.2020 13:25
  Очень интересно. Спасибо

  Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 318 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1170
Статті
1831
Перегляди статей
1792839
Scroll to top