Друк

Організація дистанційної роботи у «Школі ведучих»ВІТАЮ ВСІХ НАШИХ МАЛЕНЬКИХ ВЕДУЧИХ ТА ЇХ БАТЬКІВ!

Триває карантин! Я закликаю всіх наших гуртківців знаходитись вдома під час карантину, дотримуватись правил безпеки та бути відповідальними!

У нас з вами було багато планів, але життя вносить корективи! Давайте час карантину проведемо з користю та продовжимо працювати за планом дистанційно!

Отже,
- не забуваємо твори до програми «Правила поведінки у гостях»;
- повторюємо та відпрацьовуємо вірші, яки були представлені на міському етапі фестивалю-конкурсу «Чисті роси» (наші діти великі молодці, вони отримали дипломи 1, 2, 3 ступенів та дипломи учасників);
- розпочинаємо нову тему: «Оглядова екскурсія за розділами музею Дунайської флотилії».

Я пропоную прочитати текст оглядової екскурсії та самостійно обрати розділ. (див. ТЕКСТ ОГЛЯДОВОЇ ЕКСКУРСІЇ) Прошу у коментарях вказати розділ, який ви обрали. (Наприклад: Тимур Євсєєв, №9) Ознайомитися з матеріалами музею можливо за посиланням: http://xt.od.ua/pro-nas/muzei/muzei-dunaiskoi-flotylii на сайті Палацу.

У групі в вайбері можливо викладати відео/аудіо запис уривку у виконанні дитини. Спробуємо провести власну конференцію у вайбері! Дуже хочеться почути голоси кожного! Якщо у вас є пропозиції, я із задоволенням підтримаю вас!

Залишайтеся вдома та будьте на зв’язку!!!

 

 Завдання до Дня Перемоги (Переглянути та завантажити)

Завдання до Дня Матері (Переглянути та завантажити)

Завдання до Дня захисту дітей (Переглянути та завантажити)