Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Запрошуємо у тренінг-табір «Здорова молодь – здорове майбутнє» (Яремче)Запрошуємо учнів, педагогів, батьків, учасників руху «Молодь обирає здоров’я» у 2020 році, на канікулах до участі у тренінгових таборах «Здорова молодь – здорове майбутнє» за Програмою МОНУ, АПНУ, ПРООН «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя». Тренінг - табори будуть проходити в Карпатах (Яремче, Драгобрат).

 

Фестивалі, конкурси, змаганняШановні колеги пропоную до вашої уваги Всеукраїнські та Міжнародні онлайн-конкурси та фестивалі за підтримки Міністерства Освіти та Науки України та Міністерства культури на 1 півріччя 2020-2021 навчального року.

Таланти Світу 2020Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс «Таланти Світу 2020» (6 – 7 червня 2020 року), місто Львів.

Умови проведення виставки-конкурсу «Знай і люби свій край» 2020 рокуУмови проведення обласного етапу Всеукраїнської виставки–конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» 2020 року

Запрошення до участі у конкурсі «Сонячний Великдень»Умови проведення Всеукраїнського конкурсу образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Сонячний Великдень»

 

Оголошено проведення акції «Малюнки в підтримку лікарів» Всім увага! Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації запропонував провести акцію «Малюнки в підтримку лікарів» серед учнівської молоді Одещини.

Запрошення на фестиваль-конкурс «Зірковий грамофон талантів 2020»Дистанційний міжнародний інтернет фестиваль-конкурс «Зірковий грамофон талантів 2020» (25-26 квітня 2020 року)

Запрошення на фестиваль-конкурс «Юні Таланти України 2020»Всеукраїнський дистанційний інтернет фестиваль-конкурс «Юні Таланти України 2020» (9–10 травня 2020 року)

Запрошення на Дистанційний конкурс читців та художників «Лимонад» Конкурс відбудеться 2 травня 2020 у місті Харкові. Дистанційний конкурс читців  в номінації «Театр одного актора» та Експериментальний соціальний проект "Театральний художник", в якому журі розгляне та оцінить роботи юних художників на тему "Театр в малюнках".

 

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 106 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1229
Статті
1914
Перегляди статей
1943707
Scroll to top