Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Туристи вчаться розводити багаттяВогонь – це життя! А для туриста – й поготів. То ж доки осінь балує нас теплими днями, треба ці дні проводити з користю. Тому СТК  «Альгадра»  знову взяла  рюкзаки з їжею, казанами й лопатами та гайнула у найближчий "ліс" вчитися правильно і без шкоди для довкілля розводити багаття.

Учасників  було поділено на групи по двоє. Завдання – зібрати дрова, підготувати кострище (місце для багаття) за правилами протипожежної безпеки та зі збереженням дернового шару грунту, власне розвести багаття, закип'ятити воду, приготувати чай, залити залишки багаття водою, повернути дерн на місце, прибравши сліди перебування людини.

Поки хлопці думали-гадали, як фіксувати казана без триноги, дівчата «розібрали чиюсь хату»  і принесли цеглу на всю групу. Методом проб та помилок вода закипала повільно, але дуже впевнено. Всупереч тому, що вогонь не горить без подачі кисню, вода для чаю, врешті, закипіла. І, як годиться, за законом щасливчиків, найпершим чай був готовий у тих, хто найдовше возився з багаттям. А хто був першим із багаттям, врешті, догрівали свою воду на пристосуванні сусіда.

Чай видався смачним, а бабусин пиріг змели зі столу враз. Тож сьогодні день прожито не дарма. Попереду багато цікавого. Будемо рухатись далі!

Туристи вчаться розводити багаття

Туристи вчаться розводити багаття

Туристи вчаться розводити багаття

Туристи вчаться розводити багаття

Туристи вчаться розводити багаття

Туристи вчаться розводити багаття

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1242
Статті
1944
Перегляди статей
2019112
Scroll to top