Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Випускники-2020 року гуртка «Пізнаємо рідний край», штабу лідерів «Бригантина» та секції «Історія козацтва» клубу «Джура» ПДЮ здали кваліфікаційні залікиУ 2020 році 8 випускників дистанційно в онлайн режимі здали кваліфікаційні заліки: Назаров Валентин, Нестерова Віолетта, Шатіленко Михайло, Марченко Наталя, Чернова Катерина, Петров Дмитро, Тернова Юлія, Маврова Кристина. 50% випускників обирають ВНЗ за профілем гуртків, а інші 50%  – за суміжними спеціальностями.

За навчальним планом роботи гуртків «Пізнаємо рідний край», штабу лідерів «Бригантина» та секції Джура «Історія козацтва», вихованці у другому півріччі, працюючи у дистанційному режимі пройшли тестування у форматі доповідей, презентацій, онлайн конференцій Zoom. Завдання за навчально-тематичним планом кожного гуртка були виконані на «Відмінно»!

Навчальний матеріал програми був адаптований до занять з вихованцями під час дистанційного навчання,  було опрацьовано 17 тем, що  складає  64 години (24/24/16) з навчальної програми.

За підсумками залікових іспитів та тестувань в режимі он-лайн наші випускники отримали найвищі бали, що дає право отримати свідоцтво про позашкільну освіту та з гідністю носити звання «Інструктор»!  

Лідери штабу «Бригантина» отримали найвищі бали з залікових тем та дисциплін: «Мистецтво спілкування лідера», «Імідж лідера», «Лідерство. Основи ефективного лідерства», «Соціальне проектування», «Формування професійної команди», «Ділове спілкування». (ПОСИЛАННЯ)

Юні краєзнавці гуртка «Пізнаємо рідний край»: «Історичні та культурні пам’ятники та об’єкти рідного краю», «Туристсько-краєзнавчі можливості рідного краю», «Народна символіка», «Історія рідного краю (з найдавніших часів до початку ХХІ століття)», «Козацтво в історії регіону» (ПОСИЛАННЯ).

Юні джурі секції «Історія козацтва»: «Історія та традиції українського козацтва. Вивчення історії запорізького козацтва»,  «Гей ви, хлопці, славні запорожці», «Звитяжна підготовка юних джур», «Козацька самоорганізація та дитяче самоврядування», «Духовні цінності козаків», «Базові компетентності особистості засобами козацько-лицарського виховання», «Стройова підготовка». (ПОСИЛАННЯ).

Бажаємо нашим випускникам успіхів та здійснення мрій!

З повагою, керівник Н.М.Пастушенко

Назаров Валентин

Назаров Валентин

Назаров Валентин

Назаров Валентин

Назаров Валентин

Назаров Валентин

Назаров Валентин

Тернова Юлія

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1153
Статті
1802
Перегляди статей
1618687
Scroll to top