Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Підсумкове заняття секцій «Історія козацтва» та «Пізнаємо рідний край»18 травня дівчата й хлопці гуртків основного рівня «Пізнаємо рідний край» та секції Джура «Історія козацтва» провели підсумкове інтегроване заняття на платформі для відеоконференцій ZOOM.

За програмою гуртка «Пізнаємо рідний край» та секції Джура «Історія козацтва» вихованцями було опрацьовано 12 тем з організації навчання, що  складає  24/16 годин з навчальної програми.

Інструктори секції «Історія козацтва» провели низку дистанційних занять з джурами шкіл міста, а юні краєзнавці підготували велику кількість доповідей. Саме про це під час конференції кожен гуртківець звітував про власну виконану роботу.

За підсумками залікових іспитів та тестувань в режимі он-лайн гуртківці підготували – 22 доповіді, 18 презентаційних матеріали, склали сертифікаційні роботи за обраними темами та склали заліки за обов’язковими темами: «Звитяжна підготовка юних джур»; «Історія Збройних Сил України»; «Загальновійськова підготовка»; «Цивільна Оборона та Захист»; «Медична та санітарна підготовка»; «Психологічна підготовка»; Історія та традиції українського козацтва. Вивчення історії запорізького козацтва. «Гей ви, хлопці, славні запорожці», які є у навчальній програмі гуртка.

Робота гуртківців насичена та цікава, а дистанційні заняття в програмі ZOOM  дають можливість здобути нових знань, вмінь та навичок.

За особисті досягнення та активну роботу гуртка у навчальному році під час заняття було оголошено подяки, які отримали такі гуртківці: Кирилова Марія, Назаров Валентин, Ясько Микола, Паюл Іван, Іванова Катерина, Сергаєв Андрій та Маврова Христина.

Я вітаю наш дружній колектив вихованців та батьків за плідну працю та бажаю міцного здоров’я!

З повагою, керівник Н.М.Пастушенко

Підсумкове заняття секцій «Історія козацтва» та «Пізнаємо рідний край»

Підсумкове заняття секцій «Історія козацтва» та «Пізнаємо рідний край»

  

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1153
Статті
1802
Перегляди статей
1618921
Scroll to top