Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Моніторинг досягнень ансамблю «Ритм» під час карантинуДорогі діти танцювального ансамблю «Ритм»!  Зараз в школах багато хто з вас пише контрольні роботи, здає тести ... і хвилюється за результат. Хочеться додати вам впевненості у собі і підтримати в складні хвилини – знайте що ви вже переможці! Бажаємо, щоб до успіхів у хореографії ви додали ще й шкільні!

Під час карантину наш колектив взяв  участь у міжнародних онлайн фестивалях-конкурсах: в International Youth Arts Festival «Кришталева Мрія» (танок «Прогулянка», група початкового рівня), International Festival – competition «Таlented You thof Ukraine» («Талановита молодь України»), міжнародному професійному конкурсі хореографічного мистецтва Dance Flow (хореографічна композиція «Animals», старша група, відзнаки ще очікуємо) ми посіли перші місця.

У Міжнародному Проекті Німеччина-Казахстан «Симфонія мистецтв» (за хореографічну композицію «Свободен») та «Пасхальна Столиця України-2020» (хореографічна композиція  «Свінг»,  старша група)  отримали  вищі нагороди  –  «Гран-прі»!  Наших юних танцівників на міжнародному фестивалі-конкурсі  «Пасхальна Столиця України 2020»  відзначили не тільки 1 місцем, а й нагородою за «Найкращий номер фестивалю» (танок «Дачники», група основного рівня).  Вітаємо!

Зараз ви вдома,  але готуйтеся до нових подорожей: у  якості призів наш колектив отримав знижку 30%, 50%  на участь у подальших міжнародних конкурсах та 1000 EUR на поїздку до Болгарії.  Від Всеукраїнських фестивалів «Зірковий Талант України-2020»  та «Найкращий хореографічний колектив України» ми отримали спец призи: запрошення на фінали цих конкурсів!

Нещодавно, 15 травня,   відзначався Міжнародний День сім’ї. Ми вітаємо всіх з цим святом та щиро дякуємо батькам, дідусям, бабусям  та нашим артистам за підтримку, за терпіння,  за старання!

На нашу думку, перше або останнє місце в мистецтві…  –  це не головне, бажаємо, насамперед, отримувати задоволення від творчості!

Нехай у вашому домі завжди панують любов та взаєморозуміння, мир, достаток і затишок! Ще раз вітаємо наших «ритмівців» з перемогами! На вас чекають грамоти та медалі, які ви отримали за таку важку та сумлінну працю!

З повагою, ваші педагоги Тамара Іванівна та Злата Георгіївна

Моніторинг досягнень ансамблю «Ритм» під час карантину Моніторинг досягнень ансамблю «Ритм» під час карантину

Моніторинг досягнень ансамблю «Ритм» під час карантину Моніторинг досягнень ансамблю «Ритм» під час карантину

Моніторинг досягнень ансамблю «Ритм» під час карантину

Моніторинг досягнень ансамблю «Ритм» під час карантину

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 146 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1153
Статті
1802
Перегляди статей
1618739
Scroll to top