Друк

Яна Тірон –двічі переможниця!Вихованка народного художнього колективу «Ансамбль сучасного танцю «Ритм» Яна Тірон – двічі за останній місяць стала лауреатом першого ступеню престижних танцювальних конкурсів.

З чотирьох років дівчинка старанно займається танцями в Палаці дітей та юнацтва та жодного разу не пропустила занять без поважної причини. Відповідальна, наполеглива, працелюбна, дуже артистична – так характеризують дівчинку її керівники Тамара Іванівна та Злата Георгіївна Балтакови. Ще один важливий факт: майже з перших місяців своєї "танцювальної кар'єри" Яна вже виконувала соло.

– Не всі діти, що займаються хореографією, можуть бути солістами, – говорить Тамара Іванівна. – Для цього потрібна сміливість, почуття сцени і колективу, вміння повести за собою, знайти рішення в неординарній ситуації і багато інших якостей. Ця тендітна дівчинка – справжній боєць та лідер. Одеса, Львів, Київ та деякі інші – це ті міста, які Яночка відвідала в складі колективу. А в цьому навчальному році ми вирішили "виставити" Яну з сольними номерами. За останній місяць вона взяла участь в двох престижних заходах – Всеукраїнському багатожанровому конкурсі «Битва жанрів» (організованому Київською продюсерською агенцією «Я артист» у співпраці з Хмельницьким обласним центром культури і мистецтва) та Міжнародному Європейському фестивалі-конкурсі «Еuropean Revolution», який проходив на сцені Дніпровського академічного театру. І в обох конкурсах юна ізмаїльчанка стала лауреатом першого ступеня в своїй віковій категорії.

Хочеться підкреслити, що перші місця просто так не даються! Наприклад, в Дніпрі танцюристів оцінювало "зоряне" журі, в складі якого були: Григорій Чапкіс; Амадор Лопес, Олег Серафін і група "Rumbero's"; Діма Коляденко, Костянтин Чернокрилюк.

Тамара Бобровська

Яна Тірон –двічі переможниця!