Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Палацу - 75 років!

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Досвід Палацу дітей та юнацтва представлено на обласній науково-практичній конференції18 вересня 2020 року відбулася науково-практична конференція «Позашкільна освіта: вчора, сьогодні, завтра» у форматі вебінару до Всеукраїнського дня позашкілля (25 вересня).

Обласний онлайн семінар-практикум керівників гуртків декоративно-прикладного мистецтва17-18 вересня 2020 року відбувся Обласний онлайн семінар-практикум керівників гуртків декоративно-прикладного та образотворчого  мистецтва закладів позашкільної освіти на тему «Використання різноманітних технік у гуртках декоративно-ужиткової творчості та розвиток уміння їх поєднувати».

Онлайн-семінар керівників гуртків ПДЮ15.09.2020р. відбувся онлайн-семінар керівників гуртків Палацу дітей та юнацтва, на якому були обговорені питання щодо організації системного підходу до дистанційного навчання з використанням сучасних інформаційних технологій у 2020-21 навчальному році.

Організаційно-методичні рекомендації щодо навчання за допомогою дистанційних технологій в позашкільній освітіЕпідемія коронавірусу стала випробуванням для освіти. Якісне навчання в дистанційній формі передбачає наявність доступу до швидкісного інтернету, технічного забезпечення (комп’ютер, планшет, смартфон тощо) в усіх учасників освітнього процесу, а також те, що педагоги володіють технологіями та методологією навчання за допомогою дистанційних технологій.

Корисні посилання на інтернет-ресурси за напрямками позашкільної освітиПропонуємо підбірку корисних посиланнь на інтернет-ресурси за напрямками позашкільної освіти

 

Педагогічна нарада в режимі онлайн-конференції (8.09.2020)У вівторок, 8 вересня, згідно плану роботи закладу, було проведено педагогічну нараду у режимі онлайн-конференції ZOOM, на якої були підведені підсумки набору гуртківців на 2020-2021 навчальний рік, проведено аналіз кількісного та вікового складу гуртківців та їх відповідності початковому, основному та вищому рівням. Також було узгоджено режим роботи Палацу дітей та юнацтва та затверджено розклад занять на новий навчальний рік.

 

Палац дітей та юнацтва оголошує набірШановні діти та батьки! З 1 по 15 вересня у Палаці дітей та юнацтва оголошується он-лайн набір до гуртків, секцій та клубів!

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

 • 09.01.2021 07:11
  Огромное спасибо за поздравления! Интересная программа ...

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 13:09
  Дякуємо за привітання! Всіх з Новим роком!

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 10:24
  Дякуємо всім дітям та викладачам за привітання,всіх ...

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 10:20
  Дякуємо за чудове вітання!

  Детальніше...

   
 • 02.01.2021 21:16
  Пізнавальне, цікаве та веселе вітання! Дякую всім ...

  Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 183 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1275
Статті
1993
Перегляди статей
2118947
Scroll to top