Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Палацу - 75 років!

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Батьки гуртківців вітають Палац!

Одними з найголовніших партнерів у навчально-виховному процесі є батьки. Дуже приємно отримувати від батьків гуртківців слова вдячності та щирі привітання з нагоди ювілею Палацу!

Сторінка буде щодня оновлюватись. Приємного перегляду!

Гуртки вітають Палац з ювілеєм!Випускники нашого Палацу різних років випуску надсилають свої привітання до 75-річчя!

Сторінка буде щодня оновлюватись. Приємного перегляду!

Привітання від гуртківДо 75-річчя Палацу дітей та юнацтва гуртківці разом з керівниками та батьками підготували онлайн-привітання, виставки своїх робіт та міні-концерти.

Сторінка буде щодня оновлюватись. Приємного перегляду!

Палац, з ювілеєм!

 

Виставка робіт переможців Всеукраїнських та міжнародних заходівСеред перспективних завдань позашкільної освіти – інтеграція у міжнародний освітній простір. Саме тому, юні майстри гуртків декоративно-прикладної творчості та образотворчого мистецтва  Палацу активну участь беруть у  міжнародних та Всеукраїнських конкурсах, виставках та творчих проектах, а роботи вихованців посідають призові місця та отримають ГРАН-прі.

Від випускника – до керівникаПоповнення закладів позашкільної освіти новими кваліфікованими кадрами – одне з головних завдань позашкілля. Кадровий склад Палацу дітей та юнацтва на третину складається з випускників. Саме це є запорукою успіху, збереження традицій, розвитку мотивації гуртківців до навчання.

Сузір’я випускників ПалацуЩороку, у травні, за результатами підсумкової атестації десятки випускників Палацу дітей та юнацтва отримають свідоцтва про позашкільну освіту. Кожен випуск – це сузір’я талановитих та творчих, успішних та впевнених у собі, відповідальних за свій Палац, місто, країну громадян!

Перлини та перлинки ПалацуПозашкільну освіту у Палаці дітей та юнацтва сьогодні здобувають більше тисячі дітей та молоді. Творчі колективи Палацу, його вихованці та педагоги посідають призові місця та отримають гран-прі на міжнародних фестивалях та конкурсах хореографічного, вокального, театрального, декоративно-прикладного мистецтва, а також на спортивних змаганнях, турнірах та чемпіонатах. Проект «Перлини та перлинки Палацу» об’єднав усіх гуртківців, творчі колективи та педагогів.

Від гуртківця – до майстра!Одним із завдань позашкільної освіти є допрофесійне навчання, посилення допрофесійної підготовки, ранньої профілізації учнів, їх особистісний і професійний розвиток та соціалізація у суспільстві.

Педагогічні перлини Палацу дітей та юнацтва м.ІзмаїлУспішність розвитку позашкільного навчального закладу, ефективність освітнього процесу, розвиток творчого потенціалу дітей  залежить від майстерності педагогічного колективу, його творчості, професійних якостей та любові до своєї справи.

Cімейні династії ПалацуПалац став місцем роботи для чотирьох педагогічних сімейних династій. Хоча, складно назвати роботою те, чим захоплюєшся з дитинства, що стало невід’ємною частиною твого життя, те, у що вкладаєш свою душу, творчість та майстерність, те, що стало сімейною справою та любов’ю!

Палац дітей та юнацтва – сучасний заклад позашкільної освітиЗаклад позашкільної освіти – це складова системи позашкільної освіти, яка надає знання, формуючи вміння та навички за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток, підготовку до активної професійної та громадської діяльності, створює умови для соціального захисту та організації змістовного дозвілля.

Ювілейна онлайн-екскурсія до Музею історії Палацу дітей та юнацтва міста ІзмаїлУ січні 2021 року виповнюється 15 років музею історії Палацу дітей та юнацтва, в якому дбайливо зберігаються оригінальні документи та фотографії, нагороди та літописи, листи та грамоти, відео матеріали та унікальні вироби. Музей історії Палацу дітей та юнацтва засновано 20 січня 2006 року. Ініціатором створення музею та його керівником є директор закладу Алла Тимофіївна Іванова.

Палацу дітей та юнацтва – 75Палац дітей та юнацтва у 2021 році святкує ювілей –  75 років!

Контакти

Комунальний заклад
позашкільної освіти
Ізмаїльської міської ради
Ізмаїльського району
Одеської області
«Палац дітей та юнацтва»

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Запис у гуртки >>>

Зворотній зв'язок >>>

Важливе

Техніка безпеки

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Військово-патріотична гра "Джура"

Вітаємо!

Фотоконкурс "Мої улюблені місця в Ізмаїлі" - 2019

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

Обласний семінар-практикум 2017

Cемінар з туристсько- краєзнавчої роботи

Проект "Козацькими шляхами"

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

 • 25.01.2021 08:13
  Бажаємо всім командам успіхів!

  Детальніше...

   
 • 24.01.2021 23:04
  Успіхів командам! Терпіння та розуміння ...

  Детальніше...

   
 • 23.01.2021 11:13
  С юбилеем Дворец , процветания ,творческих ...

  Детальніше...

   
 • 09.01.2021 07:11
  Огромное спасибо за поздравления! Интересная программа ...

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 13:09
  Дякуємо за привітання! Всіх з Новим роком!

  Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1279
Статті
2000
Перегляди статей
2127062
Scroll to top