Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Проект "Козацькими шляхами"

Всеукраїнський семінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Туристи долали смугу перешкод13 жовтня на території урочища "Гагаринський гай" відбулись завершальні змагання Кубку-2018 з з техніки спортивного туризму серед учнівської молоді.

Змагання з техніки пішохідного туризму в особисто-командному заліку складались з семи основних і двох додаткових етапів.

Крім команд ізмаїльських школярів була запрошена гостьова команда з Білгорода-Дністровського – юні туристи з клубу "Вершина".

Команда Політехнічного ліцею за підсумками зайняла І місце, на другому команда ЗЗСО №11, на третьому місці – команда ЗЗСО №9.

В особистому заліку у хлопців І місце виборов Ігор Урсу (ІПЛ), ІІ місце – Єгор Трофімов (ІПЛ), на ІІІ місці – Євген Рябов (ЗЗСО №11). У дівчат призові місця розподілилися наступним чином: на І місці – Ольга Дорож (ІПЛ), на ІІ місці – Валерія Чернєва (ЗЗСО №11), а на ІІІ – Анастасія Боянова (ЗЗСО №9).

Додати коментар

Останні коментарі

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top