Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Проект "Козацькими шляхами"

Cемінар з туристсько- краєзнавчої роботи

Японські традиції в хореографічному світіНародна творчість століттями вбирала в себе особливості національного життя, культури кожного народу. Народний танець – один з найдавніших видів народної творчості. За допомогою образів, танець виражає і розкриває духовне життя народу, його побут, естетичний смаки та ідеали.

Сакуро-вишневий сад на пустирі – це реально!Днями у Японії у місті Кавадзу в префектурі Сідзуока несподівано розцвіла сакура. Причина раннього цвітіння дерев – аномально тепла зима. Жителі і гості Кавадзу з ентузіазмом діляться фотографіями і відео квітучого гаю з 8 тисяч дерев на берегах однойменної річки.

Свято весни по-японськиВ Японії прекрасній половині людства присвячено не тільки 8 березня, але і весь місяць в цілому. Саме в березні по всій країні святкують День цвітіння персиків, Свято дівчат, Свято ляльок. Таким чином, практично всі святкові дні першого місяця весни присвячені виключно жінкам. 

Батик - мистецтво розпису тканини в ЯпоніїСтворенням малюнків на тканині люди займалися з незапам'ятних часів. Техніка розпису матерії була відома ще в древній Японії, Шумерові, Шрі-Ланці, Перу, в африканських країнах і на Індокитаї.

Визначні місця Японії (за матеріалами СТК "Альгадра")Японія є одним з найпопулярніших туристичних напрямків у світі, це унікальна країна, в якій гармонійно поєднуються старовина і сучасність: храми розташовані поруч з хмарочосами, стародавні парки сусідять із сучасними бізнес центрами. Туристи, потрапивши в цю країну, можуть зануритися в японську історію і культуру, а також отримати екскурс у майбутнє, за допомогою нинішньої науки. Вашій увазі представляється короткий огляд визначних пам’яток Японії.

 

КейрінУ рамках відзначення року Японії в Україні вихованці гуртків Палацу дітей та юнацтва Ізмаїла почали вивчати різноманітні японські техніки хенд-мейд, танцювальні та поетичні традиції.

7 найцікавіших фактів про ЯпоніюА, дійсно, що ми знаємо про Японію? Японію називають по-різному: країною гір, країною «економічного дива», країною ранкового Сонця. І це справді країна дивовиж! За роки свого розвитку Японія досягла висот в багатьох сферах – в освіті, науці, техніці, охорони природи, але найвагомішим залишається успіх в збереженні і примноженні культурних та національних традицій. Давайте знайомитись з цією дивовижною країною разом!

2017 рік оголошено роком Японії в УкраїніКраїну, з якою ми сьогодні познайомилися називають по-різному: країною гір, країною "економічного дива", країною ранкового Сонця. І це справді країна дивовиж. За роки свого розвитку Японія досягла висот в багатьох сферах – в освіті, науці, техніці, охороні природи, але найвагомішим залишається успіх в збереженні і примноженні культурних та національних традицій.

 

Анонс подій

23-24 лютого 2019 року в Палаці дітей та юнацтва відбудеться ІІІ Шаховий Меморіал Іраїди Возняк. Початок о 14.00

ІІІ Шаховий Меморіал Іраїди Возняк

Наша сторінка

Останні коментарі

 • 16.02.2019 09:14
  Виставка яскравих робіт - підтвердження таланту ...

  Детальніше...

   
 • 14.02.2019 18:25
  Драйв - лучшие! Всегда с прекрасным настроением ...

  Детальніше...

   
 • 14.02.2019 18:10
  Молодчинка!

  Детальніше...

   
 • 14.02.2019 18:08
  Чудесная выставка. Молодец Артемчик. У ...

  Детальніше...

   
 • 14.02.2019 18:02
  Вболіваю за Анастасію Ющенко, бо ця дівчина ...

  Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1034
Статті
1159
Перегляди статей
1000948

Поділитися

Scroll to top