Юнацька велосипедна Ліга

Проект "Козацькими шляхами"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Обласний семінар-практикум 2017

Чергова перемога кращої вихованки ПалацуВітаємо Ганну Каражекову з перемогою в обласному конкурсі екскурсоводів!

Вітаємо тренера клубу "Біла тура"!Вітаємо тренера клубу "Біла тура" Ольгу Апостолакій з перемогою у Чемпіонаті області з шахів серед жінок!

Вітаємо шахістів клубу "Біла тура"!Вітаємо Вікторію Руссєву та Миколу Корнєва з черговими шаховими перемогами!

 

Вітаємо лідерів штабу "Бригантина"!Вітаємо лідерів штабу "Бригантина", які показали високий рівень вмінь та знань у роботі дитячого самоврядування під час обласного збору лідерів Одеської області!

Вітаємо гуртківців "Оригамі"!Юлія Гавлицька та Ольга Прууел - переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки "Мистецтво оригамі" (м.Одеса)

Вітаємо шахістів клубу "Біла тура"!Вітаємо наших шахістів з успішним виступом на Всеукраїнському дитячо-юнацькому шаховому фестивалі "Кубок Дунаю"!

 Вітаємо з успішним виступом у шаховому фестивалі "Київська весна - 2017"!Вітаємо гуртківців клубу "Біла тура" Руссєву Вікторію та Гусь Поліну - переможців Міжнародного шахового фестивалю "Київська весна - 2017"

 

 

Вітання зі святом ВЕСНИ!

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Людина. Духовність»!Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Людина. Духовність»!

 

Вітаємо команду клубу "Біла тура" з переможним виступом на Першому відкритому Кубку Саратського району з шахів!Вітаємо команду клубу "Біла тура" на чолі з тренером Апостолакій О.В. з переможним виступом на Першому відкритому Кубку Саратського району з шахів!

 

Вітаємо Каражекову Ганну з перемогою в обласному етапі конкурсу екскурсоводів. Вітаємо Каражекову Ганну з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів. А також бажаємо Ганні вдалого виступу на Всеукраїнському етапі у Києві!

 

Вітаємо Христину Дрижанову, переможця конкурсу читців та декламаторів «Зоряна Хвиля»Вітаємо Христину Дрижанову, переможця першого телевізійного обласного конкурсу читців та декламаторів «Зоряна Хвиля»

 

Оголошуємо подяку старшій групі хореографічного ансамблю "Райдуга"Оголошуємо подяку старшій групі хореографічного ансамблю "Райдуга"

 

Вітаємо шахістів клубу "Біла тура"!

Гідний виступ шахістів Палацу дітей та юнацтва на Чемпіонаті міста Ізмаїла серед гравців до 12 років.

 

Останні коментарі

 • 19.02.2018 22:22
  Солидно, по-современному , на высоком техническом ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 21:23
  Спасибо огромное хореографам за терпение и ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 21:08
  Спасибо дворцу детей и юношества за возможность ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 20:01
  Занятие прошло очень интересно и динамично. С ...

  Детальніше...

   
 • 16.02.2018 19:04
  :lol: :lol: :lol: :lol: всі вправи,,цікаві ...

  Детальніше...

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті один гість та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top