Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Вітаємо з Днем народження Наталію Пастушенко!

 Вітаємо з Новим 2019 роком!

Вітаємо з Днем народження!

Вітаємо з ювілеєм!

 Вітаємо з Днем народження Полякову Ірину

Вітаємо з перемогою у конкурсі "Космічні фантазії"Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії» вихованців гуртків «Нитяна графіка» (керівник Гавлицька Н.О.) та «Веселий пензлик» (керівник Малоок Л.Ф.) Палацу дітей та юнацтва.

Чергова перемога кращої вихованки ПалацуВітаємо Ганну Каражекову з перемогою в обласному конкурсі екскурсоводів!

Вітаємо тренера клубу "Біла тура"!Вітаємо тренера клубу "Біла тура" Ольгу Апостолакій з перемогою у Чемпіонаті області з шахів серед жінок!

Вітаємо шахістів клубу "Біла тура"!Вітаємо Вікторію Руссєву та Миколу Корнєва з черговими шаховими перемогами!

 

Вітаємо лідерів штабу "Бригантина"!Вітаємо лідерів штабу "Бригантина", які показали високий рівень вмінь та знань у роботі дитячого самоврядування під час обласного збору лідерів Одеської області!

Вітаємо гуртківців "Оригамі"!Юлія Гавлицька та Ольга Прууел - переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки "Мистецтво оригамі" (м.Одеса)

Вітаємо шахістів клубу "Біла тура"!Вітаємо наших шахістів з успішним виступом на Всеукраїнському дитячо-юнацькому шаховому фестивалі "Кубок Дунаю"!

 Вітаємо з успішним виступом у шаховому фестивалі "Київська весна - 2017"!Вітаємо гуртківців клубу "Біла тура" Руссєву Вікторію та Гусь Поліну - переможців Міжнародного шахового фестивалю "Київська весна - 2017"

 

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1036
Статті
1218
Перегляди статей
1056094
Scroll to top