Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Відбувся етап Юнацької велосипедної Ліги - веломобітлонЛюбителі пригод і шквалу адреналіну взяли участь у екстремальній велозабавці “Izmail Adventure Bicicleta Race” – ВЕЛОКРОС, СТРІЛЬБА з пневматичної зброї, БІГ!

Запрошуємо всіх друзів-велосимпатиків на мобітлон 21 квітня 2019 року1) Завтра (у суботу 20.04.19) буде проведений попередній огляд траси та пристрілка мішені для змагань «Izmail Adventure Bicicleta Race» - велокрос, стрільба з пневматичної зброї, біг! Збір о 16 годині біля пам'ятника Тучкову.

Запрошуємо на ізмаїльську пригодницьку велогонку!Привіт, друже ВЕЛОСИМПАТИК! Якщо ти любитель знатних пригод і шквалу адреналіну або ж просто бажаєш цікаво провести свій вільний час, як ніколи раніше – приєднуйся до нас і візьми участь у екстремальній велозабавці “Izmail Adventure Bicicleta Race” – ВЕЛОКРОС, СТРІЛЬБА з пневматичної зброї, БІГ!

Все про Юнацьку велосипедну Лігу 2019На виконання «Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», затвердженої наказом МОН України № 641 від 16 червня 2015 року, Закону України «Про фізичну культуру і спорт», з метою організації змістовного відпочинку й оздоровлення дітей, формування здорового способу життя та популяризації велосипедного руху в нашому місті, відділ освіти Ізмаїльської міської ради рекомендує протягом квітня-грудня 2019 року взяти участь у діяльності Юнацької Велосипедної Ліги «Загартовуй тіло й дух – допоможе вело рух» під патронатом міського голови Абрамченка А.В.

2 червня 2019 року в усьому світі відзначатимуть Міжнародний день велосипедаСвято всіх роверистів світу запроваджено ООН 12 квітня 2018 року за ініціативою Лешека Сібільського, професора соціології в Коледжі Монтгомері (штат Меріленд, США) та його студентам, які проводили медіакампанію #WorldBicycleDay.

Команда ЮВЛ проводить майстер-класиDream Team Юнацької велосипедної Ліги, що складається з п’яти найліпших роверистів сезону-2018, разом зі своїми наставниками, методистами ПДЮ Ігорем Сарвіровим та Наталією Михаленко, проводять цикл майстер-класів для популяризації велоруху, велоспорту та велотуризму в навчальних закладах Ізмаїла.

Юнацька велосипедна Ліга відкриває велосезон-2019Розпочалися тренування капітанів команд Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла у велосезоні-2019.

Буклети для проектуСпортивна редакція Ізмаїльського юнацького журналу « Хвилю тримай» підготувала для вас буклети з питань ВЕЛОБЕЗПЕКИ, ЗСЖ та запобігання шкідливим звичкам!

 

Велогуртківці ПДЮ - ньюсмейкери ЗСЖВелогуртківці Палацу дітей та юнацтва Ізмаїла, як ньюсмейкери ЗСЖ (здорового способу життя), стабильно займають верхні сходинки у місцевих топ-новинах.

Олександр Сидоренко - учень ІПЛ Знайомтеся: Олександр Сидоренко, одинадцятикласник Ізмаїльського політехнічного ліцею, учасник юнацької велосипедної ліги Ізмаїла, неодноразовий переможець і призер міських змагань з велоспорту.

Ізмаїльські велотуристи відкрили велосезон 1 січня 2019 рокуЄ такий відомий новорічний жарт: "Який найкоротший день у році? Перше січня! Прокинувся. Поснідав. Стемніло". А ось для учасників АВІ (Асоціації велосипедистів Ізмаїла) перший день нового року був повноцінним, яскравим, насиченим враженнями!

Підсумки велосезону-20189 грудня у Палаці дітей та юнацтва відбулося відзначення найліпших роверистів ІЗМАЇЛА за підсумками велосезону-2018 у номінаціях "Юнацька велосипедна Ліга" та Кубок міського Голови Ізмаїла.

Положення про відкритий міський конкурс "Літературно-мистецький РОВЕР"I. Загальні положення

1.1. Відкритий міський конкурс «Літературно-мистецький РОВЕР» (надалі КОНКУРС) проводиться Асоціацією велосипедистів Ізмаїла та юнацьким журналом «Хвилю тримай» Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїл.

Відеоспогади Фестивалю "Дунайська січ"Активісти Юнацької велосипедної Ліги та велосимпатики Ізмаїла брали активну участь у роверовій частині Фестивалю «Дунайська січ". Детальніше у відеоролику.

Велотуристи ПДЮ вивчали етнографічний та фольклорний колорит на фестивалі у БолградіВихованці велогуртків «Старт шосе» та «Золоті колеса» ПДЮ беруть активну участь у програмі Всеукраїнських експедицій учнівської молоді: «Історія міст і сіл України».

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1036
Статті
1218
Перегляди статей
1056094
Scroll to top