Юнацька велосипедна Ліга

Проект "Козацькими шляхами"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Обласний семінар-практикум 2017

Щоб стати НАЙЛІПШИМ ВЕЛОСИПЕДИСТОМ – треба наполегливо тренуватися!Високий оздоровчий ефект занять велосипедним спортом часто пов'язаний з особливостями проведення і спрямованістю фізичного навантаження. У велосипедному спорті заняття проводяться на свіжому повітрі, в лісо-озерних зонах, що створює позитивний емоційний фон, умови для зняття стресів та напруги центральної нервової системи й сприяє підвищенню розумової та фізичної працездатності.

Медіа-ландшафтні майданчики «Хвилю тримай»Місія Ізмаїльського юнацького журналу «Хвилю тримай» ПДЮ – транслювати правильні медіа-сенси, що трансформуються у практичні заходи здорового способу життя!

Що за диво – ковзани – швидко бігають вони!Катання на ковзанах належить до такого унікального виду рухової активності, який одночасно є й спортом, й чудовим відпочинком.
Щоб відчути на собі сприятливий вплив таких занять - досить навчитися стояти на ковзанах та активно відвідувати ковзанку. І для задоволення, і для отримання потужного заряду позитивної енергії.

Екологічний майстер-клас від Юрія ПраздниковаСвято, що називається "PRAZDNIK v Izmaile" – було приємним, корисним, повчальним, спортовим та екологічним. Юнжури спортивної редакції Ізмаїльського юнацького журналу «Хвилю тримай» ПДЮ дякують пану Юрію Праздникову – медіатору громадського руху «ВелоОдеса», за чудовий майстер-клас!

Велогуртківці відвідали етно-тур в селі Орлівка25 грудня велогуртківці Палацу дітей та юнацтва подолали 90км на велосипедах, щоб побачити «Мошул». Енергійна етнічна музика, удари мачука, какофонія з танців і криків натовпу десантури та морпехів - саме так виглядає фінальна частина свята-обряду «Мошул» у селі Орлівка Ренійського району!

Юнацька велосипедна Ліга Ізмаїла – відзначила свої другі роковини!Очевидним є факт збільшення кількості велосипедистів на вулицях Ізмаїла. Мода на велосипед приходить до нас з Європейських країн, що вже давно почали процес переорієнтації пересування в місті на користь цього зручного, дешевого та екологічно-чистого виду транспорту.

Краєзнавча мистецько-фольклорна експедиція велотуристів ПДЮ у БолградПодорожі й екскурсії розширюють світогляд, дають можливість краще пізнати історію і географію вітчизни, побачити на власні очі природні явища й об’єкти рідного краю, пізнати його історію й економіку, пробуджують любов до природи, виховуючи дбайливе ставлення до неї.

У велотуристів ПДЮ у розпалі сезон осінніх бреветівЯкщо хтось з вас, шановні читачі, вже поставив свій велосипед на зимову консервацію – можу стверджувати, що це поспішна дія. Велотуристи з груп «Старт шосе» та «Золоті колеса» кожні вихідні роверують «світ за очі», влаштовують велобревети на 100 і більше кілометрів. У неділю, що минула, в нас відбувся велопохід грунтовою трасою вздовж озера Котлабух.

«Рівний – рівному» - майстер-клас з військово-спортивної підготовкиУ Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді наголошується на системному впровадженні здорового способу життя та військово-патріотичного виховання, зорієнтованого на формування у юні готовності до захисту Вітчизни, розвитку бажання здобувати військові професії, проходити службу у Збройних Силах України.

Нова вело-подорож гуртківців «Старт шосе» та «Золоті колеса»Вихованці велогруп «Старт шосе» та «Золоті колеса» ПДЮ продовжують мандрувати у найцікавіші куточки Бессарабії. Сьогодні, подолавши 44 км в одну сторону при вітрі місцями 12 м/сек, відвідали екопарк "Картал" у селищі Орлівка Ренійського району.

Битва веломонстрів-2017Коли ти дивишся велоперегони Тур де Франс чи Джиро де Італія, все здається простим. Коли ти сам їдеш велоперегони – розумієш, що без високого рівня велогарту, витривалості, сили, координації рухів, гостроти реакції в тебе просто немає шансів випередити суперників – адже всі вони справжні ВЕЛОМОНСТРИ! Так-так ВЕЛОМОНСТРИ, тобто на велосипедному сленгу – НАЙЛІПШІ ВЕЛОСИПЕДИСТИ! 

Запрошуємо на головний велостарт осені!Що? БИТВА ВЕЛОМОНСТРІВ-2017 (гіт на 1,5 км).
Де? м.ІЗМАЇЛ, об'їзна дорога (поворот на Матроську).
Коли? Неділя, 15 жовтня, об 11.00. Реєстрація з 10.20.

Багато різних номінацій й відповідно призів для різного рівня підготовки та досвіду велосипедистів!
Запрошуємо велосимпатиків взяти участь у головному велостарті осені, присвяченому Дню УКРАЇНСЬКОГО спортовця!

На педалі натисни і жени, жени, жени!!!ВЕЛОС дарує відчуття свободи, рятує вас від зашморгу міста. На ВЕЛОСІ відчуєш, що вирвався із тисячі дрібних проблем. Саме через це чарівне відчуття багато людей у вільний час «тікають» на своєму ВЕЛОСІ ГЕТЬ із задушливих обіймів міста, від смороду автівок і суєти людського мурашника – швидше на велотрасу до приозерних й придунайських велостежок!

Останні коментарі

 • 19.02.2018 22:22
  Солидно, по-современному , на высоком техническом ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 21:23
  Спасибо огромное хореографам за терпение и ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 21:08
  Спасибо дворцу детей и юношества за возможность ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 20:01
  Занятие прошло очень интересно и динамично. С ...

  Детальніше...

   
 • 16.02.2018 19:04
  :lol: :lol: :lol: :lol: всі вправи,,цікаві ...

  Детальніше...

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top