Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Проект "Козацькими шляхами"

Всеукраїнський семінар з туристсько- краєзнавчої роботи

Підсумки велосезону-20189 грудня у Палаці дітей та юнацтва відбулося відзначення найліпших роверистів ІЗМАЇЛА за підсумками велосезону-2018 у номінаціях "Юнацька велосипедна Ліга" та Кубок міського Голови Ізмаїла.

Положення про відкритий міський конкурс "Літературно-мистецький РОВЕР"I. Загальні положення

1.1. Відкритий міський конкурс «Літературно-мистецький РОВЕР» (надалі КОНКУРС) проводиться Асоціацією велосипедистів Ізмаїла та юнацьким журналом «Хвилю тримай» Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїл.

Відеоспогади Фестивалю "Дунайська січ"Активісти Юнацької велосипедної Ліги та велосимпатики Ізмаїла брали активну участь у роверовій частині Фестивалю «Дунайська січ". Детальніше у відеоролику.

Велотуристи ПДЮ вивчали етнографічний та фольклорний колорит на фестивалі у БолградіВихованці велогуртків «Старт шосе» та «Золоті колеса» ПДЮ беруть активну участь у програмі Всеукраїнських експедицій учнівської молоді: «Історія міст і сіл України».

У велотуристів ПДЮ розпочався листопадовий сезон велоекскурсій ІзмаїльщиноюВелотуристи ПДЮ розпочали листопадовий сезон велоекскурсій з вивчення околиць та селища Озерне.

"Рівний - рівному" - майстер-клас, що вчить бути мобільним, спортивним та військово підготовленим!Синьо-жовтий прапор майорів на спортивному майданчику ЗЗСО№9 – тут відбувався майстер-клас для вихованців гуртків «Український оберіг» та їх батьків, який проводили вихованці-інструктори гуртків «Золоті колеса» та «Старт шосе», лідери Ізмаїльської юнацької велосипедної Ліги. 

Велотуристи готуються до кількаденних велопоходів БессарабієюВелотуристи з груп «Золоті колеса» та «Старт шосе» готуються до кількаденних велопоходів Бессарабією. Практично вивчають основи організації руху у поході, розкладання бівуаку, приготування їжі у походних умовах.

У велотуристів за підсумками залікового тестування – зміна лідерів у рейтингу!За підсумками залікового тестування: велобревет на 200км та пішохідний похід на 40км, що проходили під час тренувальних зборів вихованців груп велотуристів « Золоті колеса» та «Старт шосе» (13-15 жовтня с. Приморське) – сталися зміни у рейтинговій таблиці особистого заліку Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла-2018 (станом на 16 жовтня).

 

Тестування у велогуртківців: вело-марш кидок та піший похід довжиною у 240 кмУ велотуристів з груп «Золоті колеса» (керівник Сарвіров І.Г.) та «Старт шосе» (керівник Михаленко Н.П.) – тестування!

Краєзнавчий велобревет ІЗМАЇЛ-Вилкове-ІЗМАЇЛВелотуристи з груп «Старт шосе» та «Золоті колеса» ПДЮ здійснили краєзнавчий велобревет ІЗМАЇЛ-Вилкове-ІЗМАЇЛ, це понад 200км!

Міжнародний день туризму відзначили інформаційним брифінгомУ Міжнародний день туризму на туристичній базі «Репіда» відбулась зустріч керівників молодіжного велотуризму Палацу дітей та юнацтва (директор Алла Іванова) зі студентами та викладачами Ізмаїльського державного гуманітарного університету (ректор Ярослав Кічук) з питань запровадження інноваційних елементів туристської та туристичної галузі у Придунав'ї.

Велоподорож Ізмаїл – Приморське – ІзмаїлГрупа юних велотуристів – вихованців гуртків «Старт шосе» та «Золоті колеса» ПДЮ – здійснили захоплюючу велоподорож Ізмаїл – Приморське – Ізмаїл.

Юні ізмаїльці популяризували велорух та велоспорт у селищі ЛаржанкаВеломарш під синьо-жовтим прапором: Ізмаїл–Матроська–Ларжанка – відкривав ВЕЛОСИПЕДНУ СПАРТАКІАДУ «ЗАГАРТОВУЙ ТІЛО Й ДУХ – ДОПОМОЖЕ ВЕЛОРУХ!», що проходила в рамках ІХ етапу ВЕЛИКОГО КУБКУ міського Голови Ізмаїла. 

В ЮВЛ-2018 розпочинається осінньо-зимовий цикл заходів та змагань

Завершився весняно-літній цикл заходів і змагань «Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла-2018». Пропонуємо вашій увазі, шановні велосимпатики, підсумкові: відео-фото звіт, аналітичні та інформаційні матеріали за перший цикл ЮВЛ-2018.

BOLGRAD VELOFEST-2018Керівництво Болградської міської ради запросило на BOLGRAD VELOFEST-2018 – дружню «Dream Team» велосимпатиків Ізмаїла, яка складалася з переможців міжнародного фестивалю журналістики «Прес-весна-2018», лідерів «Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла-2018» Палацу дітей та юнацтва, а також очільників «Асоціації велосипедистів Ізмаїла».

Останні коментарі

 • 10.12.2018 10:24
  Вітаю з завершенням Кубку зі спортивного туризму ...

  Детальніше...

   
 • 10.12.2018 10:14
  Успешных решений, удачи в делах, приятных ...

  Детальніше...

   
 • 09.12.2018 08:12
  Умничка! Работы яркие и красочные!

  Детальніше...

   
 • 08.12.2018 21:58
  Поздравляю всех туристов, кто попал в призёры!

  Детальніше...

   
 • 08.12.2018 14:49
  Мы Вас поздравляем, желаем здоровья и радости.

  Детальніше...

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top