Юнацька велосипедна Ліга

Проект "Козацькими шляхами"

Всеукраїнський семінар з туристсько- краєзнавчої роботи

Обласний семінар-практикум 2017

Тестування у велогуртківців: вело-марш кидок та піший похід довжиною у 240 кмУ велотуристів з груп «Золоті колеса» (керівник Сарвіров І.Г.) та «Старт шосе» (керівник Михаленко Н.П.) – тестування!

Краєзнавчий велобревет ІЗМАЇЛ-Вилкове-ІЗМАЇЛВелотуристи з груп «Старт шосе» та «Золоті колеса» ПДЮ здійснили краєзнавчий велобревет ІЗМАЇЛ-Вилкове-ІЗМАЇЛ, це понад 200км!

Міжнародний день туризму відзначили інформаційним брифінгомУ Міжнародний день туризму на туристичній базі «Репіда» відбулась зустріч керівників молодіжного велотуризму Палацу дітей та юнацтва (директор Алла Іванова) зі студентами та викладачами Ізмаїльського державного гуманітарного університету (ректор Ярослав Кічук) з питань запровадження інноваційних елементів туристської та туристичної галузі у Придунав'ї.

Велоподорож Ізмаїл – Приморське – ІзмаїлГрупа юних велотуристів – вихованців гуртків «Старт шосе» та «Золоті колеса» ПДЮ – здійснили захоплюючу велоподорож Ізмаїл – Приморське – Ізмаїл.

Юні ізмаїльці популяризували велорух та велоспорт у селищі ЛаржанкаВеломарш під синьо-жовтим прапором: Ізмаїл–Матроська–Ларжанка – відкривав ВЕЛОСИПЕДНУ СПАРТАКІАДУ «ЗАГАРТОВУЙ ТІЛО Й ДУХ – ДОПОМОЖЕ ВЕЛОРУХ!», що проходила в рамках ІХ етапу ВЕЛИКОГО КУБКУ міського Голови Ізмаїла. 

В ЮВЛ-2018 розпочинається осінньо-зимовий цикл заходів та змагань

Завершився весняно-літній цикл заходів і змагань «Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла-2018». Пропонуємо вашій увазі, шановні велосимпатики, підсумкові: відео-фото звіт, аналітичні та інформаційні матеріали за перший цикл ЮВЛ-2018.

BOLGRAD VELOFEST-2018Керівництво Болградської міської ради запросило на BOLGRAD VELOFEST-2018 – дружню «Dream Team» велосимпатиків Ізмаїла, яка складалася з переможців міжнародного фестивалю журналістики «Прес-весна-2018», лідерів «Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла-2018» Палацу дітей та юнацтва, а також очільників «Асоціації велосипедистів Ізмаїла».

20 годин біля моря на «мінімалку» (мої роверові практики)Який сенс взагалі їхати на море на 20 годин? Спробую розповісти з практики нашого велогуртка «Золоті колеса», раптом знадобиться для планів на вихідні.

Якщо хочеш бути здоровим – загартовуйсь!Використовуємо літо на повну: водні гартування, роверовий драйв, чарівність природи Бессарабського краю - ТРИ в ОДНОМУ, як мовлять у рекламах по ТВ.

Правильне ХОБІ - наснажує!Втім з роверуванням треба бути дуже обережним - затягує в тенети ейфорії, щодня його треба все більше та більше!

Тренувальне меню велогрупи ПалацуПлавання, турнік, велоперегони в гору - такі "смачні страви роверової кухні" були сьогодні в тренувальному меню велогрупи "Золоті колеса" Палацу дітей та юнацтва Ізмаїла!

Де відшукати вільний час?Мене часто питають: "Як ліпше влаштувати вільний час молоді влітку?" Відповідаю: "Запровадити системну діяльність, з таким набором заходів, щоб виникало інше питання: де відшукати вільний час?"

Кожне тренування – це радість нових відкриттів та вдосконалення фізичного гартуЯк «гартується сталь» – добре знають роверисти, вони ж юні журналісти зі спортивної редакції Ізмаїльського юнацького журналу «Хвилю тримай» Палацу дітей та юнацтва.

Роверова гра у "відрив"Сьогодні всі "ВІДРИВИ" "гасила" Влада Новак! :)

Веломандрівка грунтовими стежкамиПрогноз попереджав, що в нас буде близько чотирьох годин для чергової веломандрівки, а потім падатиме дощ.

Останні коментарі

 • 15.10.2018 22:04
  Добре, що проводите такі Семінари!

  Детальніше...

   
 • 11.10.2018 02:29
  Бажаю своїм учням щодня натхненно працювати ...

  Детальніше...

   
 • 10.10.2018 10:17
  Молодцы, так держать!!! Новых побед и ...

  Детальніше...

   
 • 10.10.2018 10:12
  Отличный коллектив, оригинальные постановки ...

  Детальніше...

   
 • 06.10.2018 10:07
  Замечательный концерт!жаль,чт о зал был не ...

  Детальніше...

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top