Юнацька велосипедна Ліга

Проект "Козацькими шляхами"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Обласний семінар-практикум 2017

Будемо здобувати перемоги над собою вчорашніми!Вже у п’яте відвідую недільні тренування капітанів команд, що представляють Юнацьку велосипедну Лігу Ізмаїла від своїх шкіл та класів.

Двох коліс красивий лет – юнь жене велосипед!Вже зовсім незабаром - 1 червня в Ізмаїлі стартує ВЕЛОСИПЕДНА ОЛІМПІАДА-2018 для ЮНАЦТВА! Це будуть міські мульти-велоперегони з роздільного старту, які проводяться згідно з діючими правилами, що затверджені Міністерством молоді та спорту України та погоджені з Федерацією велоспорту України.

Велоспорт – не просто хобі – це життєвий еліксирЗмагання Юнацької велосипедної Ліги сезону-2018 розпочалися ще у квітні – швидкісним міні-бреветом Ізмаїл-Кирнички-Ізмаїл.

Не страшні нам перепони – всі на велоперегони!За тиждень (6 травня) стартують перші велоперегони «Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла-2018». Юні велосипедисти з різних шкіл міста щовихідних, протягом квітня, наполегливо тренувались, вивчали різноманітні дисципліни велоспорту, щоб добре виступити під час змагань.

Навчальний семінар Юнацької велосипедної Ліги21 квітня у методичному кабінеті Палацу дітей та юнацтва відбувся навчальний семінар з капітанами команд-учасників Юнацької велосипедної Ліги.

Розпочався тренувальний цикл "Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла-2018"Вже стало традицією розпочинати новий цикл змагань «Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла» екстремальними змаганнями «Мобітлон» (велокрос, стрільба по цілях з пневматичної гвинтівки, біг на коротку дистанцію). Такі змагання заплановано провести на початку травня на дамбі Лебяжого озера.

Міні-велобревет Ізмаїл-Кирнички-Ізмаїл успішно проведений!Ізмаїл-Кирнички-Ізмаїл - міні-бревет-пригода, я отримав від нього саме те, заради чого всім цим і займаюсь - почуття звільнення, очищення від негативної енергії, що накопичилася за важкий навчальний тиждень, втеча від придушливих обійм метушливого міста.

Найліпші велоспортовці "Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла"Найліпші велоспортовці "Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла" (станом на квітень-2018)

Буклети для проектуПідготовлено серію буклетів для проекта Юнацька велосипедна Ліга на теми: правила користування велосипедом, основи техніки безпеки для велотренувань, аргументи на користь велосипеда, безпека дитини на велосипеді, а також про небезпеку шкідливих звичок.

Портфоліо презентацій ЮВЛПортфоліо презентацій ЮВЛ

Статті спортивної редакції ХТ

Регламент Юнацької велосипедної Ліги-2018На виконання «Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», затвердженої наказом МОН України № 641 від 16 червня 2015 року, Закону України «Про фізичну культуру і спорт», з метою організації змістовного відпочинку й оздоровлення дітей, формування здорового способу життя та популяризації велосипедного спорту відділ освіти Ізмаїльської міської ради рекомендує протягом квітня-грудня 2018 року взяти участь у діяльності Юнацької Велосипедної Ліги «Загартовуй тіло й дух – допоможе вело рух».

Юнацька велосипедна Ліга-2018 стартує!Увага! Юнацька велосипедна Ліга-2018 стартує! У дії з 31 березня!
Вікова градація: від п'ятикласників до U-21 (молодь).

Весна, велосипед, здоров’я!Як тільки зійшов сніг й стало пригрівати весняне сонечко, одразу продовжилися заняття в Ізмаїльській юнацькій велосипедній Лізі (до речі, хлопці не припиняли своїх тренувань і взимку - при хорошій погоді).

Вітаємо!

Розклад роботи гуртків Палацу дітей та юнацтва

Контакти

Комунальний позашкільний
навчальний заклад
Ізмаїльської міської ради
"Палац дітей та юнацтва"

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Пізнавальне

2017 - рік Японії в Україні

Важливе

Техніка безпеки

Цуценята шукають господарів

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Останні коментарі

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top