Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Проект "Козацькими шляхами"

Cемінар з туристсько- краєзнавчої роботи

Велогуртківці ПДЮ - ньюсмейкери ЗСЖВелогуртківці Палацу дітей та юнацтва Ізмаїла, як ньюсмейкери ЗСЖ (здорового способу життя), стабильно займають верхні сходинки у місцевих топ-новинах.

Олександр Сидоренко - учень ІПЛ Знайомтеся: Олександр Сидоренко, одинадцятикласник Ізмаїльського політехнічного ліцею, учасник юнацької велосипедної ліги Ізмаїла, неодноразовий переможець і призер міських змагань з велоспорту.

Ізмаїльські велотуристи відкрили велосезон 1 січня 2019 рокуЄ такий відомий новорічний жарт: "Який найкоротший день у році? Перше січня! Прокинувся. Поснідав. Стемніло". А ось для учасників АВІ (Асоціації велосипедистів Ізмаїла) перший день нового року був повноцінним, яскравим, насиченим враженнями!

Підсумки велосезону-20189 грудня у Палаці дітей та юнацтва відбулося відзначення найліпших роверистів ІЗМАЇЛА за підсумками велосезону-2018 у номінаціях "Юнацька велосипедна Ліга" та Кубок міського Голови Ізмаїла.

Положення про відкритий міський конкурс "Літературно-мистецький РОВЕР"I. Загальні положення

1.1. Відкритий міський конкурс «Літературно-мистецький РОВЕР» (надалі КОНКУРС) проводиться Асоціацією велосипедистів Ізмаїла та юнацьким журналом «Хвилю тримай» Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїл.

Відеоспогади Фестивалю "Дунайська січ"Активісти Юнацької велосипедної Ліги та велосимпатики Ізмаїла брали активну участь у роверовій частині Фестивалю «Дунайська січ". Детальніше у відеоролику.

Велотуристи ПДЮ вивчали етнографічний та фольклорний колорит на фестивалі у БолградіВихованці велогуртків «Старт шосе» та «Золоті колеса» ПДЮ беруть активну участь у програмі Всеукраїнських експедицій учнівської молоді: «Історія міст і сіл України».

У велотуристів ПДЮ розпочався листопадовий сезон велоекскурсій ІзмаїльщиноюВелотуристи ПДЮ розпочали листопадовий сезон велоекскурсій з вивчення околиць та селища Озерне.

"Рівний - рівному" - майстер-клас, що вчить бути мобільним, спортивним та військово підготовленим!Синьо-жовтий прапор майорів на спортивному майданчику ЗЗСО№9 – тут відбувався майстер-клас для вихованців гуртків «Український оберіг» та їх батьків, який проводили вихованці-інструктори гуртків «Золоті колеса» та «Старт шосе», лідери Ізмаїльської юнацької велосипедної Ліги. 

Велотуристи готуються до кількаденних велопоходів БессарабієюВелотуристи з груп «Золоті колеса» та «Старт шосе» готуються до кількаденних велопоходів Бессарабією. Практично вивчають основи організації руху у поході, розкладання бівуаку, приготування їжі у походних умовах.

У велотуристів за підсумками залікового тестування – зміна лідерів у рейтингу!За підсумками залікового тестування: велобревет на 200км та пішохідний похід на 40км, що проходили під час тренувальних зборів вихованців груп велотуристів « Золоті колеса» та «Старт шосе» (13-15 жовтня с. Приморське) – сталися зміни у рейтинговій таблиці особистого заліку Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла-2018 (станом на 16 жовтня).

 

Тестування у велогуртківців: вело-марш кидок та піший похід довжиною у 240 кмУ велотуристів з груп «Золоті колеса» (керівник Сарвіров І.Г.) та «Старт шосе» (керівник Михаленко Н.П.) – тестування!

Краєзнавчий велобревет ІЗМАЇЛ-Вилкове-ІЗМАЇЛВелотуристи з груп «Старт шосе» та «Золоті колеса» ПДЮ здійснили краєзнавчий велобревет ІЗМАЇЛ-Вилкове-ІЗМАЇЛ, це понад 200км!

Міжнародний день туризму відзначили інформаційним брифінгомУ Міжнародний день туризму на туристичній базі «Репіда» відбулась зустріч керівників молодіжного велотуризму Палацу дітей та юнацтва (директор Алла Іванова) зі студентами та викладачами Ізмаїльського державного гуманітарного університету (ректор Ярослав Кічук) з питань запровадження інноваційних елементів туристської та туристичної галузі у Придунав'ї.

Велоподорож Ізмаїл – Приморське – ІзмаїлГрупа юних велотуристів – вихованців гуртків «Старт шосе» та «Золоті колеса» ПДЮ – здійснили захоплюючу велоподорож Ізмаїл – Приморське – Ізмаїл.

Анонс подій

23-24 лютого 2019 року в Палаці дітей та юнацтва відбудеться ІІІ Шаховий Меморіал Іраїди Возняк. Початок о 14.00

ІІІ Шаховий Меморіал Іраїди Возняк

Наша сторінка

Останні коментарі

 • 16.02.2019 09:14
  Виставка яскравих робіт - підтвердження таланту ...

  Детальніше...

   
 • 14.02.2019 18:25
  Драйв - лучшие! Всегда с прекрасным настроением ...

  Детальніше...

   
 • 14.02.2019 18:10
  Молодчинка!

  Детальніше...

   
 • 14.02.2019 18:08
  Чудесная выставка. Молодец Артемчик. У ...

  Детальніше...

   
 • 14.02.2019 18:02
  Вболіваю за Анастасію Ющенко, бо ця дівчина ...

  Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1034
Статті
1159
Перегляди статей
1000948

Поділитися

Scroll to top