Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

В Ізмаїлі стартувала ВелоОлімпіадаВ Ізмаїлі у Міжнародний день захисту дітей та напередодні Всесвітнього дня велосипеда стартувала ВЕЛООЛІМПІАДА Юнацької велосипедної Ліги-2019 «ЗАГАРТОВУЙ ТІЛО Й ДУХ - ДОПОМОЖЕ ВЕЛОРУХ!» (під патронатом міського Голови Ізмаїла) - І етап.

У Палаці облаштовано велопарковку«Зроби сам, зроби сьогодні, щоб завтра було ліпше всім!» - алгоритм велогрупи "Золоті колеса" ПДЮ. Скромний подарунок від випускників гуртка «Ветотуризм» для колективу велосимпатиків Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїла!

Здобудь перемогу над собою вчорашнім!Таке гасло у вихованців з гуртків велосипедного туризму «Золоті колеса» та «Старт шосе». Ще зовсім недавно в нашому місті мало хто навіть чув, такі поняття як мобітлон, розділка, елімінатор, сюрпляс, гіт, пелетон – зараз, завдяки діяльності гуртків «Золоті колеса» і «Старт шосе» Палацу дітей та юнацтва – за цими спортивними дисциплінами вже вдруге поспіль буде проводитись велосипедна ОЛІМПІАДА Ізмаїла!

Найліпші велосипедисти Одеської області – вихованці нашого ПалацуЧемпіонами Одеської області з велоспорту вперше в історії міста Ізмаїла стали вихованці Палацу дітей та юнацтва! Днями в м.Овідіополі відбувся чемпіонат Одеської області з велоспорту, в якому взяли участь четверо ізмаїльських велоспортовців.

Фестиваль «Дунайська січ» вшосте відбудеться в ІZМАЇЛІ!У ФЕСТИВАЛІ братимуть участь: проект «Артерія», групи: Спека, Ярі, TOLOKA й MORE NEBA.

Роверовий "великодній" майстер-клас від уславленого велометраУ понеділок, 29 квітня, в нашому місті відбулася велика велоподія: на зустріч з ізмаїльськими велосимпатиками прибув Андрій Гладкий – чемпіон України, найкращий спринтер 2005 року, майстер спорту України, віце-президент Федерації велоспорту Одеської області, голова тренувального агентства «Outdoor training», тренер велосипедної команди "Пальміра" міста Одеси.

Відбувся етап Юнацької велосипедної Ліги - веломобітлонЛюбителі пригод і шквалу адреналіну взяли участь у екстремальній велозабавці “Izmail Adventure Bicicleta Race” – ВЕЛОКРОС, СТРІЛЬБА з пневматичної зброї, БІГ!

Запрошуємо всіх друзів-велосимпатиків на мобітлон 21 квітня 2019 року1) Завтра (у суботу 20.04.19) буде проведений попередній огляд траси та пристрілка мішені для змагань «Izmail Adventure Bicicleta Race» - велокрос, стрільба з пневматичної зброї, біг! Збір о 16 годині біля пам'ятника Тучкову.

Запрошуємо на ізмаїльську пригодницьку велогонку!Привіт, друже ВЕЛОСИМПАТИК! Якщо ти любитель знатних пригод і шквалу адреналіну або ж просто бажаєш цікаво провести свій вільний час, як ніколи раніше – приєднуйся до нас і візьми участь у екстремальній велозабавці “Izmail Adventure Bicicleta Race” – ВЕЛОКРОС, СТРІЛЬБА з пневматичної зброї, БІГ!

Все про Юнацьку велосипедну Лігу 2019На виконання «Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», затвердженої наказом МОН України № 641 від 16 червня 2015 року, Закону України «Про фізичну культуру і спорт», з метою організації змістовного відпочинку й оздоровлення дітей, формування здорового способу життя та популяризації велосипедного руху в нашому місті, відділ освіти Ізмаїльської міської ради рекомендує протягом квітня-грудня 2019 року взяти участь у діяльності Юнацької Велосипедної Ліги «Загартовуй тіло й дух – допоможе вело рух» під патронатом міського голови Абрамченка А.В.

2 червня 2019 року в усьому світі відзначатимуть Міжнародний день велосипедаСвято всіх роверистів світу запроваджено ООН 12 квітня 2018 року за ініціативою Лешека Сібільського, професора соціології в Коледжі Монтгомері (штат Меріленд, США) та його студентам, які проводили медіакампанію #WorldBicycleDay.

Команда ЮВЛ проводить майстер-класиDream Team Юнацької велосипедної Ліги, що складається з п’яти найліпших роверистів сезону-2018, разом зі своїми наставниками, методистами ПДЮ Ігорем Сарвіровим та Наталією Михаленко, проводять цикл майстер-класів для популяризації велоруху, велоспорту та велотуризму в навчальних закладах Ізмаїла.

Юнацька велосипедна Ліга відкриває велосезон-2019Розпочалися тренування капітанів команд Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла у велосезоні-2019.

Буклети для проектуСпортивна редакція Ізмаїльського юнацького журналу « Хвилю тримай» підготувала для вас буклети з питань ВЕЛОБЕЗПЕКИ, ЗСЖ та запобігання шкідливим звичкам!

 

Велогуртківці ПДЮ - ньюсмейкери ЗСЖВелогуртківці Палацу дітей та юнацтва Ізмаїла, як ньюсмейкери ЗСЖ (здорового способу життя), стабильно займають верхні сходинки у місцевих топ-новинах.

Фотоконкурс "Мої улюблені місця в Ізмаїлі" - 2019

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Вітаємо!

Контакти

Комунальний позашкільний
навчальний заклад
Ізмаїльської міської ради
"Палац дітей та юнацтва"

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Зворотній зв'язок >>>

Обласний семінар-практикум 2017

Cемінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Проект "Козацькими шляхами"

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Важливе

Техніка безпеки

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1263
Перегляди статей
1120720
Scroll to top