Юнацька велосипедна Ліга

Проект "Козацькими шляхами"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Обласний семінар-практикум 2017

Правильне ХОБІ - наснажує!Втім з роверуванням треба бути дуже обережним - затягує в тенети ейфорії, щодня його треба все більше та більше!

Тренувальне меню велогрупи ПалацуПлавання, турнік, велоперегони в гору - такі "смачні страви роверової кухні" були сьогодні в тренувальному меню велогрупи "Золоті колеса" Палацу дітей та юнацтва Ізмаїла!

Де відшукати вільний час?Мене часто питають: "Як ліпше влаштувати вільний час молоді влітку?" Відповідаю: "Запровадити системну діяльність, з таким набором заходів, щоб виникало інше питання: де відшукати вільний час?"

Кожне тренування – це радість нових відкриттів та вдосконалення фізичного гартуЯк «гартується сталь» – добре знають роверисти, вони ж юні журналісти зі спортивної редакції Ізмаїльського юнацького журналу «Хвилю тримай» Палацу дітей та юнацтва.

Роверова гра у "відрив"Сьогодні всі "ВІДРИВИ" "гасила" Влада Новак! :)

Веломандрівка грунтовими стежкамиПрогноз попереджав, що в нас буде близько чотирьох годин для чергової веломандрівки, а потім падатиме дощ.

Відбувся велофестиваль для дітей "Кубей кермує!»Зовсім нещодавно ізмаїльські велосимпатики брали участь у цікавому Веломайстер-класі від Володимира Набойщикова – Національного судді федерації велоспорту України, віце-президента Львівської обласної федерації велоспорту, майстра спорту з велоспорту, багаторазового чемпіона України з велокросу.

Захопливі велопокатеньки вздовж озера КатлабухЮні журналісти - вони ж завзяті велосипедисти журналу "Хвилю тримай" Палацу дітей та юнацтва Ізмаїла. Їх кредо: "Робити те, чого не роблять інші..."

Запрошуємо отримати порцію щастя!Після майстер-класу з велосимпатиками Ізмаїла від Володимира Набойщікова – Національного судді Федерації велоспорту України, майстра спорту з велоспорту, з його легкої руки, започаткувалась мода на "відриви" від основної групи на підйомах.

6660 км накрутили у 2018 році!Для звичайних журналістів 6660 км - це, напевно, космос.  Для спортивної редакції юнацького журналу "Хвилю тримай" - безперервний процес поліпшення себе вчорашнього.

Юні велосимпатики зустрілись з професіоналомДнями юні велосимпатики «Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла» приймали дуже поважного гостя – Володимира Михайловича Набойщикова – Національного суддю Федерації велоспорту України.

 

ВЕЛО ОЛІМПІАДА для юних велосимпатиків ІзмаїлаНаприкінці травня юні журналісти Ізмаїльського юнацького журналу «Хвилю тримай» Палацу дітей та юнацтва здобули перше місце та Кубок за перемогу на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Прес-весна на Дніпрових схилах-2018» у найпрестижнішій номінації медіа-проект.

Будемо здобувати перемоги над собою вчорашніми!Вже у п’яте відвідую недільні тренування капітанів команд, що представляють Юнацьку велосипедну Лігу Ізмаїла від своїх шкіл та класів.

Двох коліс красивий лет – юнь жене велосипед!Вже зовсім незабаром - 1 червня в Ізмаїлі стартує ВЕЛОСИПЕДНА ОЛІМПІАДА-2018 для ЮНАЦТВА! Це будуть міські мульти-велоперегони з роздільного старту, які проводяться згідно з діючими правилами, що затверджені Міністерством молоді та спорту України та погоджені з Федерацією велоспорту України.

Велоспорт – не просто хобі – це життєвий еліксирЗмагання Юнацької велосипедної Ліги сезону-2018 розпочалися ще у квітні – швидкісним міні-бреветом Ізмаїл-Кирнички-Ізмаїл.

Останні коментарі

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top