Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Проект "Козацькими шляхами"

Всеукраїнський семінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Якщо хочеш бути здоровим – загартовуйсь!Використовуємо літо на повну: водні гартування, роверовий драйв, чарівність природи Бессарабського краю - ТРИ в ОДНОМУ, як мовлять у рекламах по ТВ.

Між тим і у літній час у нас велосипедистів триває тренувальний процес, який серед іншого передбачає процес загального загартування організму.

У дитинстві часто чув пісню, в якій були такі слова «якщо хочеш бути здоровим – загартовуйсь!», але ніколи не думав про глибинні механізми цього процесу.

Чим же насправді є загартовування? Як сильно воно впливає на наше здоров‘я? І як треба загартовуватися?

Загартовування – це система спеціального тренування терморегуляторних процесів організму, що складається з певних процедурних алгоритмів, дія яких спрямовується на підвищення стійкості організму до переохолодження або перегрівання.

Загартовування не просто нормалізує обмін речовин, покращує кровообіг і підвищує тонус центральної нервової системи, воно, і справді, зміцнює імунітет.

За даними ВООЗ, здоров’я людини залежить на 20% від умов зовнішнього середовища, на 20% – від спадковості, на 10% – від рівня охорони здоров‘я, а на 50% – від способу життя!

Дуже умовно загартовування можна розділити на повітряне та водне. Це дуже умовний поділ, але все-ж про це потрібно пам’ятати. Звичайно, великим ефектом володіє водне загартовування.

Діючи на рецептори шкіри, прохолодна вода викликає потужний приплив нервових імпульсів в центральну нервову систему. Це сприяє відповідної реакції організму, виробленні та перерозподілу енергії. Активізуються біохімічні процеси, прискорюється вуглеводневий обмін, залози внутрішньої секреції виділяють у кров тонізуючі гормони. Змінюються робота великих і малих кровоносних судин і рух крові по них. Нервові центри заряджаються, тонізуються. Мобілізуються резервні можливості, підвищується працездатність організму.

Зараз літо, а це відмінний привід починати загартовування природним способом. Тим більше, що в Ізмаїлі поруч є і ріка, і озера, і ставки, і навіть море (на яке вже тричі виїжджали на велосипедах). Тому, шановний читаче, візьми собі за правило якомога частіше купатися у «дикий природі». Не довше, а саме частіше. Чим частіше Ви будете ходити купатися, тим ліпше.

Але найголовніше, тут у тому, що не потрібно припиняти свої купання і в прохолодну погоду. Зазвичай люди закінчують купальний сезон у серпні-вересні. Ми велосипедисти гуртка «Золоті колеса», продовжуємо купатися і в жовтні, і навіть у листопаді.

Олександр КонстантиновЗагартовування – це спосіб життя. Якщо, читаче, хочеш бути сильним і здоровим, повним енергії і не хворіти – загартовуйся. Не лінуйтеся бути здоровим, і застуда буде обходити тебе стороною!

Запрошую школярів нашого міста долучитися до нашого велогуртка «Золоті колеса» - не пошкодуєте! В нас дуже цікаві тренування, краєзнавчі подорожі Бессарабією, участь у проектній діяльності щодо розповсюдження велоруху в Ізмаїлі, а також заняття з журналістики та фотомистецтва. До 1 вересня збираємось щопонеділка та щоп’ятниці о 8 годині біля пам’ятника Тучкову.

Олександр Константинов, редактор спортивної редакції
Ізмаїльського юнацького журналу «Хвилю тримай», віце-чемпіон
Юнацької велосипедної Ліги-2017 в абсолютному заліку

Якщо хочеш бути здоровим – загартовуйсь!

Якщо хочеш бути здоровим – загартовуйсь!

Якщо хочеш бути здоровим – загартовуйсь!

Якщо хочеш бути здоровим – загартовуйсь!

Якщо хочеш бути здоровим – загартовуйсь!

Якщо хочеш бути здоровим – загартовуйсь!

Якщо хочеш бути здоровим – загартовуйсь!

Коментарі  

# красильников петя 18.08.2018, 08:29
Класна тренируетесь! :lol:
# Igor Rudenko 18.08.2018, 09:50
Добре,що є секція з велотуризму в палаці для дітей Ізмаїла. Дуже хороші у вас веломандрівки.
Молодці!
# Julia Birukova 18.08.2018, 09:56
Втеме Велосипедной Лиги - всегда актуальніе и интересные статьи про велоспортивные достижения и про велопутешествия . Класс!
# Чимпа 18.08.2018, 13:04
всё ок!
молотки! ;-)
# Витя Лунгу 18.08.2018, 13:31
респект и уважуха веласепидистам измаила! :P
# Веня-Веня 18.08.2018, 14:12
МАЛАДЦА! :-) ;-)
# Самарин Б. 18.08.2018, 18:57
Молодцы, что так хорошо развиваете вело. А велолига - это вообще супер-пупер! :-)
# Guest 18.08.2018, 20:52
умничка. Молодец
# МАРМЕЛАДКА 19.08.2018, 12:18
Такие молодцы велосипедисты! Очень много у вас интересных путешествий и тренировок!
Статья - СУПЕР! 8)
# Жанна Самар 19.08.2018, 15:01
Красавчик, медалист и пишет улётно - САНЯ мой новый герой!
Как всегда у велосипедистов все класс! Молодцы, пацаны! Так держать! В октябре отпуск - буду в Измаиле, присоединюсь к вашим покатушкам! :-)
# Веня-Веня 19.08.2018, 19:02
Отличная практическая статья!
Зачитался, если честно!
Здорово! Сам теперь хочу попробовать закаляться!
# Дима Барон 19.08.2018, 21:27
КРУТЕЛИКИ! :lol:
# Анастейша 20.08.2018, 20:36
Такие красавчики! :lol:

Додати коментар

Останні коментарі

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 138 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top