Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

2 червня 2019 року в усьому світі відзначатимуть Міжнародний день велосипедаСвято всіх роверистів світу запроваджено ООН 12 квітня 2018 року за ініціативою Лешека Сібільського, професора соціології в Коледжі Монтгомері (штат Меріленд, США) та його студентам, які проводили медіакампанію #WorldBicycleDay.

ООН закликала держави світу приділяти велосипеду місце в стратегіях розвитку, а також ініціювати велосипедні культури у міжнародну, регіональну, національну та субнаціональну політику. Адже використання велосипеда як транспорту сприяє досягненню 12 з 17 Цілей сталого розвитку ООН.

У світі до Дня велосипеда стартує флешмоб #worldbicycleday. Щоб взяти участь, достатньо виїхати велосипедом у неділю та викласти фото або відео себе на велосипеді на фоні дорожнього знаку в соцмережах з написом: “Святкую #worldbicycleday в Лондоні/Белграді/Токіо/Києві/Ізмаїлі”.

Хештег Дня велосипеда такий: #worldbicycleday

Юнацька велосипедна Ліга Ізмаїла починає святкувати Всесвітній день велосипеда 1 червня – ВЕЛООЛІМПІАДОЮ нашого міста, яка складатиметься з наступних видів велоспорту та велотуризму:
1) Елімінатор (перегони на вибування) у гору особиста першість (200 м)
2) Елімінатор у гору командна першість (200 м)
3) Командні перегони на 1 км (в команді має бути 3 учасники)
4) Естафета команд на 500 м
5) Туристсько-фігурне водіння велосипеду особиста першість: вісімка, гойдалка, колія
6) Сюрпляс (стояння в колі не торкаючись землі) особиста першість
7) Сюрпляс командна першість.

Для учасників Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла та симпатиків велоспорту тривають підготовчі тренування.

Працюють три групи за рівнем підготовки велосипедистів: початкова, аматорів та еліти – збір щонеділі об 11.00 біля пам’ятника Тучкову.

Всі велосипедисти мають бути забезпечені ШОЛОМАМИ та СПОРТИВНИМИ велосипедами.

Майстер-класи проводитимуть:
1. Михаленко Н.П. – головний суддя змагань, методист першої категорії ПДЮ, член президії Асоціації велосипедистів м. Ізмаїла, суддя першої категорії з велоспорту, майстер спорту, чемпіонка України з сучасного п’ятиборства та триатлону.
2. Сарвіров І.Г. – заступник головного судді, координатор та безпосередній організатор змагань, методист вищої категорії ПДЮ, президент Асоціації велосипедистів Ізмаїла, суддя першої категорії з велоспорту, кандидат у майстри спорту з велоспорту.
3. Михайленко Т.А. – суддя, методист вищої категорії ПДЮ, член президії Асоціації велосипедистів Ізмаїла, суддя першої категорії з велотуризму, кандидат у майстри спорту з велосипедного туризму.

2 червня відбудеться міський велопарад «Роверової єдності». Хочете бачити Ізмаїл велосипедним? Приєднуйтеся до «Роверової єдності». Чим більше нас буде, тим швидше ми будемо жити у комфортному місті, де громадський простір для людей, а не автівок!

А тим часом, капітани команд Юнацької велосипедної Ліги приступили до тренувань з екстремального мобітлону (велокрос, стрільба по цілях з пневматичної зброї та біг).

Випробовували нову трасу велокросу "Кар'єр-Криничне-Ізмаїл" - 77км! Є над чим працювати. Один з наших трошки з'їхав зі стежки і "підхопив" з два десятки якірців (кірців). Більш докладна інформація про тренування учасників Юнацької велосипедної Ліги розташована на сайті ПДЮ у розділі «Юнацька велосипедна Ліга», у коментарях у цьому розділі можна задавати питання щодо діяльності ЮВЛ. Довідки за тел. 097-072-19-12.

Володимир ОСИНОВСЬКИЙ, віце-чемпіон ЮВЛ-2018,
спортивна редакція «Хвилю тримай»

2 червня 2019 року в усьому світі відзначатимуть Міжнародний день велосипеда

2 червня 2019 року в усьому світі відзначатимуть Міжнародний день велосипеда

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1036
Статті
1218
Перегляди статей
1056094
Scroll to top