Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Здобудь перемогу над собою вчорашнім!Таке гасло у вихованців з гуртків велосипедного туризму «Золоті колеса» та «Старт шосе». Ще зовсім недавно в нашому місті мало хто навіть чув, такі поняття як мобітлон, розділка, елімінатор, сюрпляс, гіт, пелетон – зараз, завдяки діяльності гуртків «Золоті колеса» і «Старт шосе» Палацу дітей та юнацтва – за цими спортивними дисциплінами вже вдруге поспіль буде проводитись велосипедна ОЛІМПІАДА Ізмаїла!

Активно розвивається «Юнацька велосипедна Ліга Ізмаїла», в змаганнях і тренувальному процесі якої, за час діяльності, вже взяли участь понад 500 школярів міста і щодня приєднуються нові й нові. Початківці рівняються на досягнення хлопців з гуртка «Золоті колеса» нашого Палацу, таких як Олександр Константинов та Олександр Сидоренко – вони випускники, були переможцями багатьох змагань минулого року і продовжують переможні старти у всіх змаганнях цього року. Володимир Осиновский, Влад Паршиков – гідна зміна випускників, ці хлопці вже заявляють про себе чудовими результатами як нові лідери. Завдяки перемозі Влади Новак в велосезонах 2017, 2018 – велоспортом зацікавилися дівчата й активно тренуються. До тренувань долучається все більше батьків гуртківців, які разом виїжджають на тренування та беруть участь в змаганнях, наприклад Ірина Щукіна, мама віце-чемпіонки Юнацької ВелоЛіги-2018 серед дівчат Софії Щукіної.

Рік тому випускник гуртка «Золоті колеса», головний редактор журналу «Хвилю тримай» Артур Гілка – охарактеризував улюблене захоплення наших велосипедистів: «Заняття вело – не просто хобі. Це життєвий еліксир. Він тебе рятує, коли тобі зле, і підтримує коли тобі добре. Коли у мене поганий настрій, і мені нічого не хочеться, я їду на велотренування. Це реальний спосіб впоратися з проблемами.»

Тільки за 2018 рік велосипедисти з гуртків «Золоті колеса» і «Старт шосе» Палацу стали переможцями у всіх номінаціях велостартів на першість міста, включаючи номінацію «Чоловіки» і отримали 65 медалей різного ґатунку, 11 кубків, понад 100 грамот. А Тодоров Дмитро, інструктор велогуртка «Золоті колеса» – виконав норматив І спортивного розряду під час Всеукраїнських змагань (у рамках календаря Федерації велоспорту України) «Одеська велосотка», що проводились до 75-роковин з дня визволення міста Одеси від фашистських загарбників. Результат 2 год. 54 хв. – найкращий у віковій категорії «юніори». Всього у змагання брали участь 1785 велосипедистів категорії «еліта». Вихованці гурка «Золоті колеса» успішно виступили на першості Одеської області з велоспорту: Дмитро Тодоров виборов перше місце у категорії «юніори», Дмитро Кір’яков друге місце у категорії «андери», Володимир Осиновський четверте місце у категорії «юнаки».

Керівники велогуртків Сарвіров І.Г. та Михаленко Н.П. – відзначені грамотами і подяками Департаменту освіти, а також управління у справах молоді та спорту Одеської обласної державної адміністрації, відділу освіти Ізмаїльської міської ради та міського Голови, дирекції Палацу.

Детальніше з досягненнями велогуртківців можна ознайомитися на сайті Палацу дітей та юнацтва (http://xt.od.ua/83-yunatska-velosypedna-liha) та, звичайно, записатися в гуртки - стати справжнім роверистом – велотуристом. Довідки за телефоном 097-072-19-12 (працює вайбер).

Здобудь перемогу над собою вчорашнім!

Здобудь перемогу над собою вчорашнім!

Здобудь перемогу над собою вчорашнім!

Здобудь перемогу над собою вчорашнім!

Здобудь перемогу над собою вчорашнім!

Додати коментар

Фотоконкурс "Мої улюблені місця в Ізмаїлі" - 2019

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Вітаємо!

Контакти

Комунальний позашкільний
навчальний заклад
Ізмаїльської міської ради
"Палац дітей та юнацтва"

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Зворотній зв'язок >>>

Обласний семінар-практикум 2017

Cемінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Проект "Козацькими шляхами"

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Важливе

Техніка безпеки

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1263
Перегляди статей
1120750
Scroll to top