Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

Живи з природою в унісонНаша зустріч – з президентом Асоціації велосипедистів Ізмаїла, координатором міської Юнацької велосипедної ліги Ігорем Сарвіровим.

Про те, що в нашому місті швидкими темпами розвивається велоспорт, проходять змагання, ми писали вже не раз. А ось сьогодні ми попросили розповісти про велопоходи, які із задоволенням здійснюють досвідчені "наїзники" та початківці, дорослі та юні велосипедисти.

– Тепла осінь благоволить до велоспортсменів, – каже Ігор Генійович. – Кожні вихідні ми виїжджаємо у велопоходи. За останній час велотуристи проїхали багатокілометрові маршрути, відвідали цікаві пам'ятки, унікальні природні місця Бессарабії. Побували у Рені, Вилковому, Приморському, Кілії, Спаському, Татарбунарах, Лебедівці, Шевченковому.

Що таке велопохід? Велопохід – це групова подорож на велосипедах, коли милуєшся красою свого краю, коли радієш всьому, що ти бачиш, коли починаєш зливатися з природою й розуміти своє місце в ній.

Велопохід – це яри та буреломи, подолання перешкод, нескінченно довгі та важкі підйоми – «тягуни», коли здається, що підйому немає кінця та краю, і у тебе ось-ось закінчаться всі сили і ти зійдеш з велосипеда та підеш пішки. Але помічаєш, що попереду і ззаду їдуть твої товариші на куди більш важких велосипедах – і твоє самолюбство змушує сильніше крутити педалі й рухатися вперед.

Велопохід – це коли ти засинаєш з думкою про наступний день, щоб знову бути на маршруті походу або з нетерпінням очікувати вихідних для нової зустрічі з друзями, цікавими місцями та чудовою й чистою природою.

Велопохід – це те, що затягує тебе всього без залишку та поступово стає сутністю твого буття й способу життя.

Нещодавно відвідали знакове місце – екопарк «Картал» в Орлівці. Тут все дихає свіжістю і реальним світом флори і фауни. Природа в екопарку в цю пору року рясніє яскравими фарбами найкрасивіших рослин, птахами з Червоної Книги. Головною ж «фішкою» екопарка є коні та чорні водяні буйволи, на яких можна покататися.

Ось як про велоподорож в екопарк висловився Олег Шаповалов, лідер велоруху в ЗЗСО№9: «Чудовий, пізнавальний і незвичайний виїзд. Я чекав емоцій, вражень, але не очікував, що їх буде так багато. Стоячи на оглядовій вишці, бачиш місцевість з висоти пташиного польоту – весь світ здається іншим! Зовсім не хотілося їхати з тиші та спокою в міські джунглі трас та будинків.

Ми живемо в неймовірному краї, краї озер та річок, моря та найкрасивіших степів. І в той же час маємо можливість споглядати Мачинський гірський хребет. У нас так багато доріг, що ведуть в різні боки, але завжди хочеться повернутися назад, в наш улюблений край!»

Тамара Бобровська

Живи з природою в унісон

Живи з природою в унісон

Живи з природою в унісон

Живи з природою в унісон

Живи з природою в унісон

Живи з природою в унісон

Живи з природою в унісон

Живи з природою в унісон

Живи з природою в унісон

Живи з природою в унісон

Живи з природою в унісон

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 166 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1097
Статті
1457
Перегляди статей
1402503
Scroll to top