Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

Розвиток велотуризму  на теренах БессарабіїВперше за останні роки на солідному семінарі з розвитку міжнародного туризму, організатори згадали про такий активний напрям, як ВЕЛОТУРИЗМ.

Дуже повільно, але все ж таки, справа ВЕЛОТУРИЗМУ просувається на теренах Бессарабії. Чи можливо пришвидшити розуміння того, що не просто так, наші європейські сусіди взяли та розбудували всією Європою вздовж і поперек 14 велотрас - майже на 65 тис. км? Що ними кожного року користуються для велоподорожей до 2,2 млн. велотуристів, "залишаючи по дорозі" грубі гроші. Уздовж велотрас відкрилися бізнеси, які отримують дохід від велотуристів. На відміну від власників автомобілів, велосипедисти не мають змоги брати з собою багато речей, тому вони більше купують.

Європейська Федерація велосипедистів оцінює ЩОРІЧНИЙ виторг у велосипедній галузі 42,5 млрд євро - разом з готелями та ресторанами, де можуть зупинятися туристи.

Величезні обсяги ринку в ЄС з'явилися не за один день. Їм передували десятки років кампаній активістів та далекоглядна політика розвитку галузі, яка популяризувала та позиціонувала велосипед як самостійний вид транспорту для щоденних, цілорічних поїздок.
Сподіваюсь, що наші владні очільники, вивчивши досвід європейських партнерів, прикладуть зусиль для розвитку відповідної туристської велоінфраструктури в Бессарабії й, зокрема, в ІЗМАЇЛІ.

Ігор Сарвіров, шеф-редактор «Хвилю Тримай»

Розвиток велотуризму  на теренах Бессарабії

Розвиток велотуризму  на теренах Бессарабії

Розвиток велотуризму  на теренах Бессарабії

Розвиток велотуризму  на теренах Бессарабії

Розвиток велотуризму  на теренах Бессарабії

Траси Євровело

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1097
Статті
1457
Перегляди статей
1402441
Scroll to top