Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Велосипедист у формі – правильний велосипедист!Приємно було побачити у Фейсбуці серію фотографій з тренування одразу трьох велокоманд Палацу дітей та юнацтва у командній велоформі в кольорах прапора Ізмаїла з гербами України та вашого міста.

Дуже важливо, що у роверистів Палацу є своя стильна командна велоформа! По-перше – у вас з’явився командний дух! Він спонукає до дружби членів команди та бойового духу на тренуваннях й виступах на змаганнях з сильними суперниками. По-друге – на будь-якому велозмаганні всі присутні будуть знати, що Ізмаїл – місто де толерують велосипедний рух та велоспорт, зокрема. Адже на формі величезними літерами написана назва вашого міста: ІЗМАЇЛ! По третє – форма, це красиво зовні та надзвичайно зручно і комфортно самому роверистові.

Між іншим, вірно/невірно підібраний одяг дуже впливає на перебіг та результативність тренувань.

Я не буду розписувати, що одягати на будь-яку температуру, а лише розповім про важливі do’s та don’ts, коли ви збираєтесь ефективно покататись на ровері.

1. Забудьте про х/б. Натуральні тканини і спорт не товаришують взагалі. «Приємна до тіла бавовняна футболочка» не може мати місця під велоформою, адже вона вологу утримує в собі, а не віддає у зовнішні слої одягу, відтак ваше тіло вологе, терморегуляція порушується, з‘являються характерні слабкість і пульсація у вісках. Не говоримо вже про легендарне «продує».

2. Те саме стосується шкарпеток. Спортивні синтетичні шкарпетки відводять вологу від ніг, які є основними терморегуляційними частинами тіла. Як влітку, так і взимку піт повинен максимально відводитись від ніг, так ви охолоджуєтесь, коли гарячо, і не втрачаєте тепло, коли холодно.

3. Вітрівки в безвітряну погоду. Вітрівки – це тонкі куртки, які не пропускають вітер до вашого тіла. Очевидно, повітря вцілому теж не пропускають. Ні туди, ні звідти! Тому в спокійну погоду ваш організм буде переживати парниковий ефект в такій куртці.

4. Бережемо коліна. Особливо ранкові велотренування бувають зрадливими. Свіже повітря, обдуваючи вас, може сильно остуджувати ваші робочі коліна. При нижчій за 18 градусів температурі одягайте панчохи. Коли потепліє, їх можна зняти. Ще існують короткі утеплювачі для колін.

5. Флісові бафи на шиї ми не одобрюємо. Шия, в якій ви зберігаєте свої дорогоцінні лімфатичні вузли, запарюється. Тоді легкий піддув вітром і вуаля – ви захворіли. Шия взагалі не те місце, яке потребує утеплення в холодний час. Такі місця – голова, стопи, коліна і руки на кермі.

6. Впевніться, що кепка під вашим шоломом (якщо ви це любите) також не затримує вологу при голові. Ви вже можете зрозуміти, чому це не є добре.

7. В зимовий час ваші м‘язи на ногах мусять бути надійно зігріті, бо при низьких температурах, як би ви не крутили педалі, вони будуть різко охолоджуватись і ефекту від тренування не буде. Не говоримо вже про обмороження тканин шкіри.

8. Ну, й креми від засмаги. Не всім подобається унікальна велозасмага. При виборі крему пересвідчіться, що він є на водній основі. Інакше також не уникнути парникового ефекту, який може призвести навіть до втрати свідомості при високих температурах повітря.

Я нічого не забула? Якщо маєте ще свої лайфхаки по підбору одягу, то пишіть в коментарях. Адже ця тема є дуже важливою, особливо для новачків. Для них спеціально зауважу: «Велосипедист у формі – правильний велосипедист!»

Запрошую всі три команди Палацу дітей та юнацтва Ізмаїла взяти участь у велозмаганнях у Львові, а саме: 3/05 – XI Львівська Сотка, 16/05 – XI Львівська Двохсотка, 17/05 – Всеукраїнський Велодень у Львові, 12/07 – Gran Fondo Ukraine, 27/09 – Львівська Сотка. Осінь.

Марта ЗАХАРОВА, тренер Львівської
«Makeba cycling school» - спеціально для ХТ

Велосипедист у формі – правильний велосипедист!

Велосипедист у формі – правильний велосипедист!

Велосипедист у формі – правильний велосипедист!

Велосипедист у формі – правильний велосипедист!

Велосипедист у формі – правильний велосипедист!

Велосипедист у формі – правильний велосипедист!

Велосипедист у формі – правильний велосипедист! Велосипедист у формі – правильний велосипедист!

Велосипедист у формі – правильний велосипедист!

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

 • 31.07.2020 12:22
  Любимая «Радуга», поздравляю!!! Горжусь , что ...

  Детальніше...

   
 • 15.06.2020 09:45
  Вітаю з літніми канікулами та завершенням ...

  Детальніше...

   
 • 01.06.2020 16:22
  Дуже круто! Дякую за чудове відео та позитивні ...

  Детальніше...

   
 • 01.06.2020 13:35
  Екскурсія ЧУДОВА!!!!! Дякуємо всім, хто причетний ...

  Детальніше...

   
 • 01.06.2020 13:25
  Очень интересно. Спасибо

  Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 203 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1170
Статті
1831
Перегляди статей
1792808
Scroll to top