Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Педагоги Палацу – переможці у велоперегонах  «Львівська Сотка. Осінь. Online»!Команда педагогів Палацу дітей та юнацтва м. Ізмаїл взяла участь у ВЕЛОмарафоні «Львівська СОТКА. Осінь. Online». Власне самі змагання, у очному варіанті мали відбутися ще у вересні, але через погіршення ситуації з пандемією CV-19, переносились організаторами кілька разів на інші терміни.

Врешті-решт, організатори у Львові ухвалили рішення про проведення «СОТКИ» у варіанті «Online» з індивідуальним змагальним стартом з конвертацією результатів та рівня складності траси у трекер-позиціонер Strava! У визначений ліміт днів треба було у змагальному темпі проїхати дистанцію «СОТКИ» на теренах за місцем проживання, зафіксувавши дистанцію у трекері Strava. Колегія суддів «Львівської Сотки. Осінь. Online» за протоколами Strava одразу формували рейтинг учасників у відповідності до їх результатів!

У змаганнях взяли  участь команди та індивідуальні велоспортсмени з 25 міст та населених пунктів України, всього близько 120 чоловік. Команди складалися з трьох осіб, серед яких обов’язково мало бути не менше одної жінки.

Команду Палацу дітей та юнацтва представляли керівники гуртків велотуризму «Золоті колеса» (Сарвіров І.Г.), «Старт шосе» (Михаленко Н.П.), «Мерида» (Щукіна І.Д.). Наша команда обрала для своїх стартів трасу М-15 в напрямі на Рені. Ділянка шосе з ідеальним покриттям, але поблизу озер Ялпуг і Кугурлуй завжди віє досить потужний вітер, що безумовно, негативно впливає на результат. Але наші педагоги-велоспортовці показали справжній бійцівський характер та наснагу чемпіонів – подолали дистанцію «СОТКИ» з дуже високою середньою швидкістю: Ігор Сарвіров – 32,9 км/год, Наталія Михаленко – 26,3 км/год, Ірина Щукіна – 26,0 км/год! У підсумку в нашого велосипедного тріо ПЕРШЕ місце у командному заліку!!! Також чудові індивідуальні результати й у інших номінаціях: ПЕРШЕ місце по загальному часу в Щукіної І.Д. у віковій номінації та ДРУГЕ серед всіх жінок; ПЕРШЕ місце у Михаленко Н.П. за рівнем середньої швидкості на всій дистанції; ДРУГЕ місце по загальному часу в Сарвірова І.Г. у віковій номінації та ТРЕТЄ серед всіх чоловіків, також ТРЕТЄ місце за рівнем середньої швидкості на всій дистанції!

Переможний виступ наших велокерівників наприкінці велосезону-2020 додає нам, вихованцям, стимулів для підвищення рейтингів для нових стартів в останньому циклі змагань цього року "осінній першості міста ІЗМАЇЛА в Strava".

Нагадаю, що кожен бажаючий велосипедист може взяти участь у "осінній першості міста ІЗМАЇЛА в Strava"у зручний час, увімкнувши Strava та самостійно СТАРТУВАТИ й ФІНІШУВАТИ на визначених ділянках. За Strava судді реєструватимуть рейтинг і результати!

Беруться до уваги результати з наступних визначених змагальних ділянок:

1) "Розминочка XL"
2) "День Перемоги"
3) "Відрив на Брос-Анджелес"

Старти триватимуть до 27 листопада! Стартувати можна необмежену кількість разів!

28-29 листопада ТРОЄ найліпших розіграють очний фінал (окремо чоловіки та жінки)! Фіналісти отримають іменні медалі та грамоти з позиціонуванням вибореного місця + приз! Решта семеро у рейтингу - будуть відзначені грамотами АВІ та ПДЮ! І, традиційно, вело-пул Best of the Best – будуть заохочені морозивом з кавою в "Амбасадорі"! 

Між іншим, під час виступу дистанцією «СОТКИ» Наталія Петрівна Михаленко встановила чотири рекорди на визначених ділянках у Strava й потіснила чоловіків у загальному рейтингу!

Ще раз вітаю НАШИХ педагогів – ПЕРЕМОЖЦІВ «Львівської Сотки. Осінь. Online»! Також запрошую ВСІХ любителів велоспорту на індивідуально-рейтингові старти по змагальних ділянках у Strava!

Дмитро НОВАК, редактор спортивної редакції ІЮЖ «Хвилю тримай»,
призер Юнацької велосипедної Ліги-2019

Педагоги Палацу – переможці у велоперегонах  «Львівська Сотка. Осінь. Online»!

Педагоги Палацу – переможці у велоперегонах  «Львівська Сотка. Осінь. Online»!

Педагоги Палацу – переможці у велоперегонах  «Львівська Сотка. Осінь. Online»!

Педагоги Палацу – переможці у велоперегонах  «Львівська Сотка. Осінь. Online»!

Педагоги Палацу – переможці у велоперегонах  «Львівська Сотка. Осінь. Online»!

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 139 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1242
Статті
1944
Перегляди статей
2019168
Scroll to top