Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Палацу - 75 років!

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Фінал міського фестивалю «Молодь обирає здоров'я»–2019Яскравий і барвистий, тривалий за підготовкою, грандіозний за задумом та проведенням щорічний фестиваль «Молодь обирає здоров'я», який стартував в нашому місті в шістнадцятий раз, завершився. Його заключна частина у вигляді великого концерту відбулася 29 листопада 2019 року в Палаці культури імені Т.Г.Шевченка.

Завершився відбірковий тур фестивалю «Молодь обирає здоров’я»25 листопада 2019 року на базі Палацу дітей та юнацтва відбувся міський відбірковий тур фестивалю-конкурсу “Молодь обирає здоров’я”.

Фестиваль «Молодь обирає здоров’я» стартував вікториною11 листопада 2019 року на базі Палацу дітей та юнацтва відбулась вікторина - перший тур фестивалю «Молодь обирає здоров’я».

Важливо зробити правильний вибір!На базі Палацу дітей та юнацтва продовжує свою роботу Програма «Рівний – рівному».

Одеський фестиваль "Молодь обирає здоров"я-2019" розпочавсяСьогодні, 27 травня 2019 року, у кіноконцертній залі Українського дитячого центру «Молода гвардія» відбулось урочисте відкриття 15-го Одеського обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я – 2019»!

Ізмаїл на обласному фестивалі «Молодь обирає здоров’я»На базі МДЦ «Молода гвардія» з 27 по 29 травня 2019 року проходить обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».

Учасники Програми «Рівний-рівному» отримали свідоцтва24 квітня в Палаці дітей та юнацтва пройшов підсумковий тренінг за Програмою «Сприяння просвітницької роботі «рівний – рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя», яка спрямована на формування здорового способу життя у молоді і рекомендована до впровадження в шкільних та позашкільних закладах освіти у межах факультативної та гурткової роботи.

Тренінг "Рівний-рівному" для студентів університетуЗ 25 лютого по 1 березня 2019 року в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті проходив тренінговий курс «Здорова молодь – здорове майбутнє».

Тренінг-табір у Драгобраті- 2018 "Молодь обирає здоров’я"Запрошуємо учнів, педагогів, батьків у 2019 році до участі у тренінгових таборах «Здорова молодь – здорове майбутнє» за Програмою «рівний-рівному», які пройдуть у м.Вилково «Українська Венеція» (Одеська область), в Коблево (Миколаївська область), в Карпатах (Драгобрат, Закарпатська область).

Відбувся семінар педагогів-організаторів31 січня у методичному кабінеті Палацу дітей та юнацтва відбувся семінар педагогів-організаторів закладів освіти м.Ізмаїла.

Зимовий тренінг-табір «Здорова молодь – здорове майбутнє»З 8 по 15 січня 2019 року група ізмаїльських школярів стали учасниками зимового тренінг-табору «Здорова молодь – здорове майбутнє», що організований Одеським валеологічним центром у Драгобраті (Закарпатська область).

Ізмаїльська молодь за здоровий спосіб життя!28 листопада у Палаці культури імені Т.Г.Шевченка відбувся фінал XV Фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я".

Відбувся відбірковий тур конкурсу “Молодь обирає здоров’я”21 листопада у актовій залі Палацу дітей та юнацтва відбувся відбірковий тур ХV міського фестивалю-конкурсу “Молодь обирає здоров’я”.

Підсумковий протокол конкурсу-вікториниПідсумковий протокол конкурсу-вікторини «Що я знаю про здоровий спосіб життя» в рамках 15 міського фестивалю «Молодь обирає здоров'я» (2018 рік)

Вікторина "Що я знаю про здоровий спосіб життя?"14 листопада 2018 року на базі Палацу дітей та юнацтва відбувся перший тур фестивалю «Молодь обирає здоров’я».

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

 • 09.01.2021 07:11
  Огромное спасибо за поздравления! Интересная программа ...

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 13:09
  Дякуємо за привітання! Всіх з Новим роком!

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 10:24
  Дякуємо всім дітям та викладачам за привітання,всіх ...

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 10:20
  Дякуємо за чудове вітання!

  Детальніше...

   
 • 02.01.2021 21:16
  Пізнавальне, цікаве та веселе вітання! Дякую всім ...

  Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті один гість та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1275
Статті
1993
Перегляди статей
2118964
Scroll to top