Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Проект "Козацькими шляхами"

Всеукраїнський семінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Секція «Рівний-рівному» запрошує на тренінгУчасники Програми «Рівний-рівному» завершили тренінги за модулем «Спілкуємось та діємо», під час яких отримали знання про коло інтересів людини, унікальність кожної людини та схожість її з іншими; основи та визначення поняття спілкування, ефективне спілкування, якості та вміння, важливі для ефективного спілкування; фактори, що впливають на процес передачі інформації; активне слухання, прийоми активного слухання та ефективної взаємодії; вербальне та невербальне спілкування; толерантність, прийом толерантного спілкування «Я-повідомлення»; типи поведінки: пасивну, агресивну, відповідальну, сильні та слабкі сторони різних типів поведінки.

У середу, 31 жовтня, о 15.30 відбудеться перше заняття за модулем «Твоє життя – твій вибір».

А 1 листопада о 12.00 (каб. 24 в ПДЮ), під час осінніх канікул, учасники та інструктори Програми «Рівний-рівному» запрошують гуртківців ПДЮ, учасників команд фестивалю «Молодь обирає здоров’я» на тренінг «Знаємо та реалізуємо свої права» в рамках реалізації Державного правопросвітницького проекту “Я маю право!” (Розпорядження Кабміну України №155-р від 14.03.2018).

В ході роботи за темами модуля «Знаємо та реалізуємо свої права» учасники отримують знання про основний міжнародний документ щодо захисту дітей «Конвенція ООН про права дитини»; права дитини, які закріплені в «Конвенції ООН про права дитини»; державні та громадські організації, які допомагають молоді захищати свої права; відповідальність неповнолітніх при порушенні законів України; небезпечні ситуації та шляхи запобігання виникненню таких ситуацій.

А ще, як запевняють інструктори Програми, буде не тільки цікаво, а ще й весело!

Секція «Рівний-рівному» запрошує на тренінг

Секція «Рівний-рівному» запрошує на тренінг

Секція «Рівний-рівному» запрошує на тренінг

Секція «Рівний-рівному» запрошує на тренінг

Коментарі  

# А.Т. 29.10.2018, 11:10
Вітаю з завершенням тренінга "Спілкуємось та діємо". Сподіваюсь, що цей тренінг допоможе кожному з вас у спілкуванні з друзями, батьками, вчителями.
# Тетяна Ігнатівна 02.11.2018, 09:00
Проведення тренінгу "Спілкуємось та діємо" буде корисним для всіх гуртків! Запрошуємо до співпраці!!!

Додати коментар

Останні коментарі

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top