Юнацька велосипедна Ліга

Проект "Козацькими шляхами"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Обласний семінар-практикум 2017

Шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» визначив переможців18 вересня у Палаці дітей та юнацтва відбулось урочисте нагородження переможців та призерів XXIV Всеукраїнського дитячо-юнацького шахового фестивалю "Кубок Дунаю". 

Протягом п’яти днів за шахівницями відбувались напружені баталії. Юні шахісти та шахістки у трьох вікових категоріях виборювали перемогу в дев’ятитуровому турнірі за швейцарською системою. А наймолодші учасники (2010 р.н. і молодше) змагались за коловою системою у турнірі "Шахові надії".

У рамках фестивалю був також проведений окремий Бліц-турнір з обрахунком міжнародного рейтингу.

Вже стало традицією фестивалю під час нагородження вручати пам’ятні призи. Ось і цього разу переможці та призери крім оригінальних грамот, кубків та медалей отримали горнятка з емблемою фестивалю та видами Ізмаїла. 

 Фотоальбом  фестивалю  >>>

Призери в особистому заліку з класичних шахів:

Турнір «А» (2000 р.н. і молодше)
Юнаки:
1 Іван Кожухар (Ізмаїл)
2 Владислав Мойсеєнко (Татарбунари)
3 Костянтин Марков (Ізмаїл)
Дівчата:
1 Вікторія Руссєва (Ізмаїл)
2 Марія Руссєва (Ізмаїл)
3 Поліна Мірчева (Ізмаїл)

Турнір «В» (2004 р.н. і молодше)
Юнаки:
1 Роман Романовський (Ізмаїл)
2 Олексій Штика (Біла Церква)
3 Олександр Кужильний (Ізмаїл)
Дівчата:
1 Олена Лук'янцева (Южне)
2 Євгенія Раткова (Южне)
3 Ірина Апостолакій (Ізмаїл)

Турнір «С» (2007 р.н. і молодше)
Юнаки:
1 Микола Савчук (Одеса)
1 Микита Зражевський (Южне)
2 Богдан Огородник (Ізмаїл)
Дівчата:
1 Поліна Гусь (Ізмаїл)
2 Марія Велікова (Ізмаїл)
3 Злата Алфьорова (Ізмаїл)

Турнір «Шахові надії» (2010 р.н. і молодше)
Юнаки:
1 Радомир Пилипенко (Київ)
2 Артем Сергієнко (Ізмаїл)
3 Михайло Ободовський (Ізмаїл) 

Призери в особистому заліку по Бліцтурніру:

Турнір «А» (2000 р.н. і молодше)
Юнаки:
1 Іван Кожухар (Ізмаїл)
2 Михайло Баженов (Южне)
3 Микола Корнєв (Ізмаїл)
Дівчата:
1 Вікторія Руссєва (Ізмаїл)
2 Ірина Апостолакій (Ізмаїл)
3 Анна Веселкова (Ізмаїл)

Турнір «В» (2004 р.н. і молодше)
Юнаки:
1 Роман Романовський (Ізмаїл)
2 Олексій Штика (Біла Церква)
3 Олександр Кужильний (Ізмаїл)
Дівчата:
1 Олена Лук'янцева (Южне)
2 Євгенія Раткова (Южне)
3 Марія Руссєва (Ізмаїл)

Турнір «С» (2007 р.н. і молодше)
Юнаки:
1 Микита Зражевський (Южне)
2 Єгор Олійник (Южне)
3 Ілля Лобанов (Ізмаїл)
Дівчата:
1 Олександра Веселкова (Ізмаїл)
2 Злата Алфьорова (Ізмаїл)
3 Христина Жаданов (Ізмаїл)

Турнір «Шахові надії» (2010 р.н. і молодше)
Юнаки:
1 Радомир Пилипенко (Київ)
2 Георгій Тарнавський (Ізмаїл)
3 Таїсія Ковальова (Южне)

 Таблиці командного заліку  >>>

Шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» визначив переможців

Шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» визначив переможців

Шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» визначив переможців

Шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» визначив переможців

Шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» визначив переможців

Шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» визначив переможців

Шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» визначив переможців

Шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» визначив переможців

Шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» визначив переможців

Шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» визначив переможців

Шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» визначив переможців

Шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» визначив переможців

Шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» визначив переможців

Шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» визначив переможців

Додати коментар

Останні коментарі

  • 19.02.2018 22:22
    Солидно, по-современному , на высоком техническом ...

    Детальніше...

     
  • 17.02.2018 21:23
    Спасибо огромное хореографам за терпение и ...

    Детальніше...

     
  • 17.02.2018 21:08
    Спасибо дворцу детей и юношества за возможность ...

    Детальніше...

     
  • 17.02.2018 20:01
    Занятие прошло очень интересно и динамично. С ...

    Детальніше...

     
  • 16.02.2018 19:04
    :lol: :lol: :lol: :lol: всі вправи,,цікаві ...

    Детальніше...

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top