>>>Оголошення!<<<
Шаховий фестиваль «Кубок Дунаю» визначив переможців
-
Категорія: Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"
-
Опубліковано: 18 вересня 2017
18 вересня 2017 року у Палаці дітей та юнацтва відбулось урочисте нагородження переможців та призерів XXIV Всеукраїнського дитячо-юнацького шахового фестивалю "Кубок Дунаю".
Протягом п’яти днів за шахівницями відбувались напружені баталії. Юні шахісти та шахістки у трьох вікових категоріях виборювали перемогу в дев’ятитуровому турнірі за швейцарською системою. А наймолодші учасники (2010 р.н. і молодше) змагались за коловою системою у турнірі "Шахові надії".
У рамках фестивалю був також проведений окремий Бліц-турнір з обрахунком міжнародного рейтингу.
Вже стало традицією фестивалю під час нагородження вручати пам’ятні призи. Ось і цього разу переможці та призери крім оригінальних грамот, кубків та медалей отримали горнятка з емблемою фестивалю та видами Ізмаїла.
Фотоальбом фестивалю >>>
Призери в особистому заліку з класичних шахів:
Турнір «А» (2000 р.н. і молодше)
Юнаки:
1 Іван Кожухар (Ізмаїл)
2 Владислав Мойсеєнко (Татарбунари)
3 Костянтин Марков (Ізмаїл)
Дівчата:
1 Вікторія Руссєва (Ізмаїл)
2 Марія Руссєва (Ізмаїл)
3 Поліна Мірчева (Ізмаїл)
Турнір «В» (2004 р.н. і молодше)
Юнаки:
1 Роман Романовський (Ізмаїл)
2 Олексій Штика (Біла Церква)
3 Олександр Кужильний (Ізмаїл)
Дівчата:
1 Олена Лук'янцева (Южне)
2 Євгенія Раткова (Южне)
3 Ірина Апостолакій (Ізмаїл)
Турнір «С» (2007 р.н. і молодше)
Юнаки:
1 Микола Савчук (Одеса)
1 Микита Зражевський (Южне)
2 Богдан Огородник (Ізмаїл)
Дівчата:
1 Поліна Гусь (Ізмаїл)
2 Марія Велікова (Ізмаїл)
3 Злата Алфьорова (Ізмаїл)
Турнір «Шахові надії» (2010 р.н. і молодше)
Юнаки:
1 Радомир Пилипенко (Київ)
2 Артем Сергієнко (Ізмаїл)
3 Михайло Ободовський (Ізмаїл)
Призери в особистому заліку по Бліцтурніру:
Турнір «А» (2000 р.н. і молодше)
Юнаки:
1 Іван Кожухар (Ізмаїл)
2 Михайло Баженов (Южне)
3 Микола Корнєв (Ізмаїл)
Дівчата:
1 Вікторія Руссєва (Ізмаїл)
2 Ірина Апостолакій (Ізмаїл)
3 Анна Веселкова (Ізмаїл)
Турнір «В» (2004 р.н. і молодше)
Юнаки:
1 Роман Романовський (Ізмаїл)
2 Олексій Штика (Біла Церква)
3 Олександр Кужильний (Ізмаїл)
Дівчата:
1 Олена Лук'янцева (Южне)
2 Євгенія Раткова (Южне)
3 Марія Руссєва (Ізмаїл)
Турнір «С» (2007 р.н. і молодше)
Юнаки:
1 Микита Зражевський (Южне)
2 Єгор Олійник (Южне)
3 Ілля Лобанов (Ізмаїл)
Дівчата:
1 Олександра Веселкова (Ізмаїл)
2 Злата Алфьорова (Ізмаїл)
3 Христина Жаданов (Ізмаїл)
Турнір «Шахові надії» (2010 р.н. і молодше)
Юнаки:
1 Радомир Пилипенко (Київ)
2 Георгій Тарнавський (Ізмаїл)
3 Таїсія Ковальова (Южне)
Таблиці командного заліку >>>
Контакти
Комунальний заклад
позашкільної освіти
Ізмаїльської міської ради
Ізмаїльського району
Одеської області
«Палац дітей та юнацтва
ім.Алли Іванової»
68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Незалежності, 20
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net
Facebook
@palace.izmail
YouTube
Карта доїзду >>>
Наші гуртки >>>
Запис у гуртки >>>
Запис на активності >>>
Зворотний зв'язок >>>
Наша сторінка
Останні коментарі
- 03.03.2024 17:54
-
02.03.2024 13:00
Яка крута ініціатива!)))
-
26.01.2024 08:30
Велике розуміння того, що позашкільна освіта займає ...
-
25.01.2024 20:09
Добре, коли ініціюють рішення важливих проблем.
-
25.01.2024 19:50
Коли йде підбиття підсумків, завжди цікаво ...
Форма входу
Офіційно
Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>
Онлайн
На сайті 204 гостей та відсутні користувачі
Статистика
- Відвідувачі
- 1694
- Статті
- 2959
- Перегляди статей
- 6243804
Детальніше...