Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Проект "Козацькими шляхами"

Всеукраїнський семінар з туристсько- краєзнавчої роботи

Наймолодші шахісти зіграли кваліфікаційні турніриЗ 30 листопада по 2 грудня в Палаці дітей та юнацтва пройшли два кваліфікаційні турніри.

Вітаємо Ольгу Апостолакій з перемогою у фестивалі "Нива-2018"З 23 по 25 листопада в Одесі проходив шахово-шашковий фестиваль "Нива-2018". Це традиційний щорічний турнір, на який з'їжджаються представники районів області.

Започатковуємо нову рубрику «ШАХ-МАТ»Шахи - це не тільки гра, але й корисне та інтелектуальне проведення вільного часу. За допомогою гри в шахи, зміцнюється та розвивається пам'ять, мислення та зосередженість. Під час шахових партій гравці подумки відтворюють шахові положення, продумують ходи наперед та починають мислити математично.

Спартакіада з шахів серед школярівЗ 6 по 8 листопада на базі Палацу дітей та юнацтва відбулись змагання з шахів у залік Спартакіади 2018-2019 навчального року серед школярів.

Шахісти Палацу зіграли кваліфікаційні турніриНа осінніх канікулах два шахових клубу Палацу дітей та юнацтва – "Біла тура" (керівник О.В.Апостолакій) і "Форпост" (керівник О.А.Сколотяна) – провели серію кваліфікаційних турнірів.

Шахісти привезли нагороди з ТатарбунарівЗ 12 по 14 жовтня ізмаїльські шахісти клубу «Біла тура» Палацу дітей та юнацтва у складі 6 чоловік (тренер Апостолакій О.В.) взяли участь в VII Меморіалі Василя Миколайовича Максимчука в м.Татарбунари.

Шаховий кваліфікаційний турнір серед наймолодших6-7 жовтня 2018 року у Палаці дітей та юнацтва відбувся кваліфікаційний турнір шахістів юнацького розряду. 25 хлопчиків і дівчаток боролися за виконання норми третього розряду.

Вікторія Руссєва - переможниця у складі команди Одеської областіЗ 21 по 27 вересня в місті Дніпро відбувся командний чемпіонат України з шахів. У складі збірної Одеської області виступала юна ізмаїльчанка, шахістка клубу «Біла тура» Палацу дітей та юнацтва Вікторія Руссєва.

Сестри Руссєви привезли шахові нагороди з БолгаріїЗ 27 серпня по 2 вересня в Варні (Болгарія) проходив 43-й дитячий шаховий турнір "Морський коник".

Відеоматеріали шахового клубу "Біла тура"Відеоматеріали шахового клубу "Біла тура"

Презентація шахового клубу "Біла тура"Презентація шахового клубу "Біла тура"

Історія шахового клубу "Біла тура"Історія шахового клубу "Біла тура"

Кількість груп: 6
День народження: 1 вересня 1984 року

 

Останні коментарі

 • 10.12.2018 10:24
  Вітаю з завершенням Кубку зі спортивного туризму ...

  Детальніше...

   
 • 10.12.2018 10:14
  Успешных решений, удачи в делах, приятных ...

  Детальніше...

   
 • 09.12.2018 08:12
  Умничка! Работы яркие и красочные!

  Детальніше...

   
 • 08.12.2018 21:58
  Поздравляю всех туристов, кто попал в призёры!

  Детальніше...

   
 • 08.12.2018 14:49
  Мы Вас поздравляем, желаем здоровья и радости.

  Детальніше...

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті один гість та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top