Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Військово-патріотична гра "Джура"

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Успішний виступ команди на Одеській велосотці – присвячуємо Дню міста ІЗМАЇЛ!Одеська сотка за моїми планами мала бути останньою у змагальному циклі велосезону-2020. Я у складі нашої команди «Золоті колеса» ПДЮ ретельно готувався до цього велостарту і перебував на піку форми, напевно, за все життя. Стільки надій, сподівань на успішний виступ в особистій першості та в командному заліку...

Очікував чогось максимально подібного на Львівську сотку-2019 (брав у ній участь), яка для мене є взірцем у плані організації та якості самої траси, де відбувались велоперегони. Мої очікування почали руйнуватися ще дорогою з Ізмаїла в Одесу, коли в чаті сотки почали описувати жахливе дорожнє покриття. Я думав, що це жарт, але виїхавши на трасу переконався: половина шляху це потрісканий асфальт з великою кількістю латок, хвилястий, місцями були великі колії. Трясло солідно. На певній ділянці в кілька кілометрів взагалі асфальт зняли. Все це доповнював вітер 7 м/с, який «псував нам життя» більшу частину дороги. Зі старту вітер був попутно-боковим, але ми швидко повернули й він став зустрічно-бічним. Втім, дух команди Ізмаїла вітер похитнути не зміг – ми їхали з повною самовіддачею на максимумі своїх сил від старту до фінішу!

Організація Одеської велосотки залишила бажати кращого: на чекпойнтах треба було зупинятися і чекати щоб твій номер записали маршали змагань. В результаті був великий шанс відстати від групи або неправильно запишуть час. Ще мене дуже вразив той факт, що фініш був у парку. Просто посеред парку! До фінішу вела вузька асфальтована хвилями стежка, що нагадувала їзду ґрунтами. А ще в цей час парком ходили люди. Тобто говорити за справжній спринтерський фініш безсенсовно – група лідерів розсипалася і хто як міг, так і фінішував, з думкою "аби не впасти"...

В плані результатів сотка пройшла досить-таки непогано. У велораллі взяли участь 1538 велосипедистів і серед них я майже завжди їхав у групі лідерів, їжі та води вистачило, в завал не потрапив. Час на фініші хороший – «виїхав» з трьох годин. Звісно планував проїхати краще, але дорожнє покриття не дозволило. Рік тому їхав Львівську сотку з точно такою швидкістю. Зараз, через рік, помітно додав спортивної форми, а швидкість вийшла однаковою. Все тому, що на Львівській сотці був ідеальний асфальт.

В цілому ізмаїльська команда «Золоті колеса», що складалась з п'яти представників Палацу дітей та юнацтва (Володимир Осиновський – капітан, Дмитро Тодоров, Сергій Дойков, Ірина Щукіна, Владислав Піскорський) – проїхала Одеську велосотку на солідному рівні. Дякую нашим тренерам І.Сарвірову та Н.Михаленко, що дуже добре нас підготували до виснажливих стартів.

Зі здобутків: ми ПЕРШІ серед змішаних аматорських команд з дванадцяти міст України, в мене найкращий результат серед старших юнаків, у Дмитра Тодорова – другий результат серед андерів-аматорів, у Сергія Дойкова – третій результат серед юнаків-аматорів, а у Ірини Щукіної – перший результат серед жінок-аматорів у її віковій категорії).

Свій успішний виступ на Одеській велосотці – присвячуємо Дню нашого славетного міста ІЗМАЇЛ!

Володимир ОСИНОВСЬКИЙ, чемпіон Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла-2019,
редактор спортивної редакції юнжурів журналу «Хвилю тримай»

Успішний виступ команди на Одеській велосотці – присвячуємо Дню міста ІЗМАЇЛ!

Успішний виступ команди на Одеській велосотці – присвячуємо Дню міста ІЗМАЇЛ!

Успішний виступ команди на Одеській велосотці – присвячуємо Дню міста ІЗМАЇЛ!

Успішний виступ команди на Одеській велосотці – присвячуємо Дню міста ІЗМАЇЛ!

Успішний виступ команди на Одеській велосотці – присвячуємо Дню міста ІЗМАЇЛ!

Успішний виступ команди на Одеській велосотці – присвячуємо Дню міста ІЗМАЇЛ!

Успішний виступ команди на Одеській велосотці – присвячуємо Дню міста ІЗМАЇЛ!

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 87 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1230
Статті
1914
Перегляди статей
1945772
Scroll to top