Юнацька велосипедна Ліга

Проект "Козацькими шляхами"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Обласний семінар-практикум 2017

Банк талановитих дітей та молоді ПДЮ м.Ізмаїла на 2017-2018 навчальний рік:

Каражекова Ганна (13.01.2000)

Штаб лідерів «Бригантина»,
Гурток істориків-краєзнавців
Керівник: Пастушенко Н.М.

Секція «Рівний-рівному»
Керівник: Помазан Т.І.

  • Переможець обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна» за напрямком «Духовна спадщина мого роду» (2012 р.);
  • «Лідер року-2013» 
  • II місце в обласному етапу конкурсу творчих робіт «Летять журавлі» (2014 р.);
  • Грамота обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання за активну роботу по організації самоврядування в позашкільних закладах освіти та досягнення у розвитку особистісних якостей лідера (2011р., 2015р.)
  • Почесна козацька грамота «Дерево мого козацького роду» в рамках Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна» (2012р.);
  • Призер міського фестивалю «Молодь обирає здоров’я» (2015)
  • Грамоти обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання за активну роботу по організації самоврядування в позашкільних закладах освіти та досягнення у розвитку особистісних якостей лідера (2011р., 2015р., 2016р.)
  • І місце на обласному етапі та ІІІ місце на Всеукраїнському етапі конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» (м.Одеса та м.Київ, 2017р.)
  • Переможець конкурсів "Кращий гуртківець ПДЮ 2015-16, 2016-2017 навчального року"
 

Гілка Артур (20.01.2002)

Гурток "Велосипедний туризм", група «Золоті колеса».
Займається з 01.09.2014р.
Головний редактор Ізмаїльського юнацького журналу «Хвилю тримай».

  • Грамота Лауреата XIII Міжнародного фестивалю-конкурс у дитячо-юнацької журналістики "Прес-весна на Дніпрових схилах" (Київ, 25.05.15р.);
  • 2 місце на міських змаганнях з велокросу на 6 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» до Дня українського спортовця (м.Ізмаїл 05.10.2014р.);
  • 2 місце на міських змаганнях з велоспорту (роздільний старт) «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» до Всеукраїнського велодня (01.06.15 р.);
  • 3 місце на міських змаганнях з роздільного старту на 3,6 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» V етап «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту» (м.Ізмаїл 18.10.2015р.)
  • 2 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла, роздільний старт на 1 км "Той покаже вищий клас, хто є справжній велоас!" (м.Ізмаїл 16.10.2016р.);
  • 3 місце у «Великому Кубку мера Ізмаїла з велоспорту» за підсумками сезону-2016, малий КУБОК, диплом (Ізмаїл, 06.12.2016);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за популяризацію велоруху-2016 (м.Ізмаїл, 06.12.2016);
  • 3місце на міських змаганнях з веломобітлону (велокрос, стрільба з пневматичної зброї, біг на коротку дистанцію, І етап «Юнацької велосипедної Ліги» (м.Ізмаїл 30.04.2017р.);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за високі досягнення у весняному змагально-тренувальному циклі-2017 (Ізмаїл, 06.05.2017);
  • 3 місце на міських змаганнях з роздільного старту ІІ етап «Юнацької велосипедної Ліги» «Роздільний старт на 3,6 км » (м.Ізмаїл 07.05.2017р.);
  • 3 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «парний старт у мікс-критеріумі на 5 км», присвячених Дню молоді Україны (м.Ізмаїл 25.07.2017р.);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за плідну діяльність у популяризації велоруху в Ізмаїлі (16.10.2017).

Деталі, що характеризують Артура >>>

 

Українець Сергій (22.08.1999)

Гурток "Велосипедний туризм", група «Чемпіон»
займається з 01.09.2014р.

  • 1 місця на міських змаганнях з веломобітлону (велокрос, стрільба з пневматичної зброї); на міських змаганнях з велоспортуроздільний старт мікс-критеріум на 10 ; на міських змаганнях з велокросу; на міських змаганнях з роздільного старту на 3,6 км; на регіональних змагання з туристського велокросу; у міських змаганнях Юнацької велосипедної Ліги «Потрійний екстрим» (велокрос, стрільба, водний туризм); у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «Критеріум» (м.Ізмаїл 05-11.2016р.);
  • 1 місце узмаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «Роздільний старт на 3,6 км "Той покаже вищий клас, хто є справжній велоас!"(м.Ізмаїл 31.07.2016р.);
  • 2 місцеузмаганнях ІV етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 1 км "Той покаже вищий клас, хто є справжній велоас!" (м.Ізмаїл 16.10.2016р.);
  • 2 місце узмаганнях V етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 1,5 км "Той покаже вищий клас, хто є справжній велоас!" (м.Ізмаїл 29.10.2016р.);
  • 2 місце у «Великому Кубку мера Ізмаїла з велоспорту» за підсумками сезону-2016, малий КУБОК, диплом (Ізмаїл, 06.12.2016);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за популяризацію велоруху-2016 (Ізмаїл, 06.12.2016);
  • 1 місцена міських змаганнях з веломобітлону (велокрос, стрільба з пневматичної зброї, біг на коротку дистанцію)І етап «Юнацької велосипедної Ліги» (м.Ізмаїл 30.04.2017р.);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за високі досягнення у весняному змагально-тренувальному циклі-2017 (Ізмаїл, 06.05.2017);
  • 1 місце узмаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «Роздільний старт на 3,6 км» (м.Ізмаїл 07.05.2017р.);
  • Присвоєний кваліфікаційний рівень інструктор гуртка «Велотуризм» (м.Ізмаїл 25.05.2017р.);
  • 1 місце узмаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «роздільний старт у мікс-критеріумі на 5 км», присвячених Дню молоді України(м.Ізмаїл 25.07.2017р.);
  • 1 місце узмаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «парний старт у мікс-критеріумі на 5 км», присвячених Дню молоді України(м.Ізмаїл 25.07.2017р.);
  • 1 місце узмаганнях VІ етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 3,2 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!»(м.Ізмаїл 24.09.2017р.);
  • 2 місце узмаганнях VІІ етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 1,5 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!»у категорії чоловіки (м.Ізмаїл 15.10.2017р.);
  • 1 місце узмаганнях VІІ етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 1,5 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» у категорії парний старт (м.Ізмаїл 15.10.2017р.);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за високі досягнення у міських змаганнях з велоспорту та плідну діяльність у популяризації велоруху в Ізмаїлі (16.10.2017).

Деталі, що характеризують Сергія >>>

 

Новак Владислава (16.04.2004 р.н)

Гурток "Велосипедний туризм", група «Старт шосе»
Займається з 01.09.2016р.

  • 3 місце у змаганнях V етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 1,5 км "Той покаже вищий клас, хто є справжній велоас!", категорія жінки (м. Ізмаїл 29.10.2016р.);
  • 2 місце на міських змаганнях з веломобітлону (велокрос, стрільба з пневматичної зброї, біг на коротку дистанцію, І етап «Юнацької велосипедної Ліги» у категорії жінки (м. Ізмаїл 30.04.2017р.);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за високі досягнення у весняному змагально-тренувальному циклі-2017 (Ізмаїл, 06.05.2017);
  • 1 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «Роздільний старт на 3,6 км » у категорії жінки (м.Ізмаїл 07.05.2017р.);
  • 1 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «Роздільний старт у мікс-критеріумі на 5 км» у категорії жінки, присвячених Дню молоді України (м.Ізмаїл 25.07.2017р.);
  • 1 місце у змаганнях VІ етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 3,2 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» (м.Ізмаїл 24.09.2017р.);
  • 1 місце у змаганнях VІІ етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 1,5 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» у категорії жінки (м. Ізмаїл 15.10.2017р.);
  • 1 місце у змаганнях VІІ етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 1,5 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» у категорії парний старт жінки (м.Ізмаїл 15.10.2017р.);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за високі досягнення у міських змаганнях з велоспорту та плідну діяльність у популяризації велоруху в Ізмаїлі (16.10.2017).

Деталі, що характеризують Владиславу >>>

 

Глоба Денис (14.10.2000 р.н.)

Гурток "Велосипедний туризм", група «Золоті колеса»
Займається з 01.09.2015р.

  • 4 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «Критеріум», категорія аматори (м.Ізмаїл 08.05.2016р.);
  • 3 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «Роздільний старт на 3,6 км "Той покаже вищий клас, хто є справжній велоас!", категорія аматори (м.Ізмаїл 31.07.2016р.);
  • 4 місце у змаганнях ІV етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 1 км "Той покаже вищий клас, хто є справжній велоас!", категорія аматори (м.Ізмаїл 16.10.2016р.);
  • 3 місце у змаганнях V етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 1,5 км "Той покаже вищий клас, хто є справжній велоас!", категорія аматори (м.Ізмаїл 29.10.2016р.);
  • 3місце у «Великому Кубку мера Ізмаїла з велоспорту» за підсумками сезону-2016 у категорії аматори, малий КУБОК, диплом (м.Ізмаїл, 06.12.2016);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за популяризацію велоруху-2016 (м.Ізмаїл, 06.12.2016);
  • 2 місце на міських змаганнях з веломобітлону (велокрос, стрільба з пневматичної зброї, біг на коротку дистанцію) І етап «Юнацької велосипедної Ліги» у категорії ЕЛІТА (м.Ізмаїл 30.04.2017р.);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за високі досягнення у весняному змагально-тренувальному циклі-2017 (Ізмаїл, 06.05.2017);
  • 1місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «Роздільний старт на 3,6 км » у категорії ЕЛІТА (м.Ізмаїл 07.05.2017р.);
  • 2 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «роздільний старт у мікс-критеріумі на 5 км» у категорії ЕЛІТА, присвячених Дню молоді України
  • (м.Ізмаїл 25.07.2017р.);
  • 2 місце у змаганнях VІ етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 3,2 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» (м.Ізмаїл 24.09.2017р.);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за високі досягнення у міських змаганнях з велоспорту та плідну діяльність у популяризації велоруху в Ізмаїлі (16.10.2017).

Деталі, що характеризують Дениса >>>

 

Тодоров Дмитро (17.09.2001 р.н)

Гурток "Велосипедний туризм", група «Золоті колеса»
Займається з 01.09.2016р.

  • 3 місце на міських змаганнях з велокросу ІV етап «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», категорія аматори (м.Ізмаїл 20.09.2015р.);
  • 3 місце на міських змаганнях з велокросу у категорії аматори «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!», присвячених Дню українського спортовця (м.Ізмаїл 10.10.2015р.);
  • 3 місце на міських змаганнях з роздільного старту на 3,6 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» V етап «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту» (м.Ізмаїл 18.10.2015р.);
  • 3 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «Критеріум» (м.Ізмаїл 08.05.2016р.);
  • 2 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «Роздільний старт на 3,6 км "Той покаже вищий клас, хто є справжній велоас!", категорія аматори (м. Ізмаїл 31.07.2016р.);
  • 3 місце у змаганнях ІV етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 1 км "Той покаже вищий клас, хто є справжній велоас!", категорія аматори (м.Ізмаїл 16.10.2016р.);
  • 2 місце у змаганнях V етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 1,5 км "Той покаже вищий клас, хто є справжній велоас!", категорія аматори (м.Ізмаїл 29.10.2016р.);
  • 2 місце у «Великому Кубку мера Ізмаїла з велоспорту» за підсумками сезону-2016 у категорії аматори, малий КУБОК, диплом (Ізмаїл, 06.12.2016);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за популяризацію велоруху-2016 (Ізмаїл, 06.12.2016);
  • 3 місце на міських змаганнях з веломобітлону (велокрос, стрільба з пневматичної зброї, біг), І етап «Юнацької велосипедної Ліги» у категорії ЕЛІТА (м.Ізмаїл 30.04.2017р.);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за високі досягнення у весняному змагально- тренувальному циклі-2017 (Ізмаїл, 06.05.2017);
  • 2 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «Роздільний старт на 3,6 км» у категорії ЕЛІТА (м.Ізмаїл 07.05.2017р.);
  • 3 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «роздільний старт у мікс-критеріумі на 5 км» у категорії ЕЛІТА, присвячених Дню молоді України (м.Ізмаїл 25.07.2017р.);
  • 2 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «парний старт у мікс-критеріумі на 5 км» у категорії ЕЛІТА, присвячених Дню молоді України (м.Ізмаїл 25.07.2017р.);
  • 2 місце у змаганнях VІ етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 3,2 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» (м.Ізмаїл 24.09.2017р.);
  • 1 місце у змаганнях VІІ етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 1,5 км у категорії юнаки-ЕЛІТА (м.Ізмаїл 15.10.2017р.);
  • 1 місце у змаганнях VІІ етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 1,5 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» у категорії парний старт юнаки-ЕЛІТА (м.Ізмаїл 15.10.2017р.);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за високі досягнення у міських змаганнях з велоспорту та плідну діяльність у популяризації велоруху в Ізмаїлі (16.10.2017).

Деталі, що характеризують Дмитра >>>

 

Мартинова Юлiя (23.06.2000)

Штаб лідерів «Бригантина»
Гурток істориків-краєзнавців
Керівник: Пастушенко Н.М.
Секція «Рівний-рівному»
Керівник: Помазан Т.І.

  • Переможець обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна» за напрямком «Духовна спадщина мого роду» (2016 р.)
  • III місце у секцii МАН “Екологiя” (м.Iзмаiл, 2016-17 нав.рік)
  • Диплом "Чемпioн року 2014" з веслування, м.Iзмаiл
  • Лауреат мiжнародних та Всеукраiнських конкурсiв з хореографiї
 

Сидоренко Олександр (12.05.2002)

Гурток "Велосипедний туризм", група «Золоті колеса»
Займається з 01.09.2014р.

  • 1 місце – на міських змаганнях з велоспорту (роздільний старт) «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» до Всеукраїнського Велодня (01.06.15 р.);
  • два 2-х місця у різних дисциплінах на міських змаганнях з велоспорту парний мікс-критеріум на 5 км, присвячені Дню молоді України І етап «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту» (м.Ізмаїл 28.06.2015р.);
  • 2 місце та малий Кубок Міського Голови на міських змаганнях з велоспорту роздільний старт мікс-критеріум на 10 км ІІІ етап «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», присвячених Дню Незалежності України (м.Ізмаїл 23.08.2015р.);
  • 2 місце на міських змаганнях з Міські змагання з велокросу «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!», присвячених Дню українського спортовця (м.Ізмаїл 10.10.2015р.);
  • 2 місце та малий Кубок Міського Голови на міських змаганнях з роздільного старту на 3,6 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» V етап «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту» (м.Ізмаїл 18.10.2015р.);
  • 1 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «Елімінатор» "Той покаже вищий клас, хто є справжній велоас!" (м.Ізмаїл 11.09.2016р.);
  • 1 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла, роздільний старт на 1 км "Той покаже вищий клас, хто є справжній велоас!" (м.Ізмаїл 16.10.2016р.);
  • 1 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла, роздільний старт на 1,5 км "Той покаже вищий клас, хто є справжній велоас!" (м.Ізмаїл 29.10.2016р.);
  • 1 місце у загальному заліку «Юнацької велосипедної Ліги» за підсумками сезону-2016, великий кубок, диплом (Ізмаїл, 06.12.2016);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за популяризацію велоруху-2016 (Ізмаїл, 06.12.2016);
  • 2 місце на міських змаганнях з веломобітлону (велокрос, стрільба з пневматичної зброї, біг на коротку дистанцію) І етап «Юнацької велосипедної Ліги» (м.Ізмаїл 30.04.2017р.);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за високі досягнення у весняному змагально-тренувальному циклі-2017 (Ізмаїл, 06.05.2017);
  • 2 місце на міських змаганнях з «Роздільний старт на 3,6 км» ІІ етап «Юнацької велосипедної Ліги» (м.Ізмаїл 07.05.2017р.);
  • 2 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «роздільний старт у мікс-критеріумі на 5 км», присвячених Дню молоді України (м.Ізмаїл 25.07.2017р.);
  • 2 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «парний старт у мікс-критеріумі на 5 км», присвячених Дню молоді України (м.Ізмаїл 25.07.2017р.);
  • 3 місце у змаганнях VІ етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 3,2 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» (м.Ізмаїл 24.09.2017р.);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за високі досягнення у міських змаганнях з велоспорту та плідну діяльність у популяризації велоруху в Ізмаїлі (16.10.2017).

Деталі, що характеризують Олександра >>>

 

Руссєва Вікторія (28.05.2005)

Шаховий клуб «Біла тура»
Займається з жовтня 2010 року

Керівник: Апостолакій О.В.

  • Дворазовий призер всеукраїнського шахового фестивалю «Меморіал Ю.Геллера» (м.Одеса, 2012р.,2013р.)
  • Триразова чемпіонка всеукраїнського шахового фестивалю «Шахові надії України» (м.Миколаїв, 2013р.)
  • Девятикратна чемпіонка всеукраїнського шахового фестивалю «Кубок Дунаю» (м.Ізмаїл, з 2011 по 2017 р.)
  • Чотириразовий призер обласних змагань з 2012 року
  • Пятнадцатикратна чемпіонка міста серед дівчат з 2013р.
  • Учасниця чемпіонату світа серед дівчат до 10 років (м.Порто Каррас, Греція, 2015р.)
  • Чемпіонка всеукраїнського шахового фестивалю «Сонячний пішак» (м. Іллічівськ, 2015р.)
  • Бронзовий призер чемпіонату України з блискавичної гри серед дівчат до 10 років (м.Миколаїв, 2015р.)
  • Дворазова чемпіонка міжнародного турніру «Надії світу» (м.Варна, Болгарія,2014р.,2015р.)
  • Бронзовий призер всеукраїнського шахового фестивалю «Різдвяне Мукачеве» (м.Мукачеве, 2016р.)
  • Учасниця чемпіонату Європи серед дівчат до 12 років (м.Новий-Сад, Сербія, 2016р.)
  • Триразовий срібний призер міжнародного турніру «Надії світу» (м.Варна, Болгарія, 2016р.)
  • Чемпіонка всеукраїнського фестивалю «Київська весна на Оболоні» (м.Київ, 2017р.)
 

Дорошенко Ксенія(2003 р.н.)

Народний хореографічний ансамбль “Радуга”

  • Багаторазовий лауреат міського фeстивалю-конкурсу дитячоі творчості “Сузір’я”.
  • Лауреат обласного фeстивалю-конкурсу “Чисті Роси”
  • Диплом 1 ступеня Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зоряна осінь» (хореографічний жанр).
  • Лауреат 1 ступеня Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зоряна осінь» (вокальний жанр).
  • Диплом за ІІ місце у Музичній олімпіаді «Голос Країни» у номінації «Народний вокал» (2015 рік)
  • Диплом лауреата І премії XVIIВсеукраїнського фестивалю-конкурсу «Дитячий пісенний вернісаж- 2015»
 

Ващук Вікторія 08.04.2004)

Народний хореографічний ансамбль “Радуга”
Займається у гуртку з 2009 року

  • Подяка за участь у конкурсі “Талантфeст”. Катeгорія:“Хорeографія”.
    Номінація:“Найвищий пілотаж ”
  • Грамота лауреату 1-ого ступеню, міського фeстивалю-конкурсу дитячоі творчості “Сузір’я-2015” у номінації хореографія.
  • Грамота за проявлену фантазію у постановці танцю, за допомогу на святі “Посвята у гуртківці”, за активну участь у житті ансамблю.
  • Грамота лауреату 1-ого ступеню міського конкурсу-фeстивалю “Чисті Роси”
  • Нагороджена в номінації Міні-Міс Палацу 2014.
  • Диплом учасника проекту “Майбутнє Одещини – талановиті діти”, нагороджена за активну життєву позицію на благо щасливого майбутнього Украйни.
  • Віка Ващук бере участь разом з ансамблем і є переможцем конкурсів-фестивалів "Чисті роси", "Кубок Співтовариств" (Одеса, 2012) "Золота осінь" (Київ, 2015 року). Виконує соло в танцях: "Почемучки", "Корида", “Чарівна скрипка", "Шепіт дощу", "Прощавай, моя любов", "Матроски", "Курчата", "Енержді", "Промінчики", "Щасливі діти". В 2015 році взяла участь у конкурсі "Таланти Одeщини" в Одесі, де про неї написали в книзі.
 

Антохі Ольга

Народний хореографічний ансамбль “Радуга”

  • Лауреат фeстивалю-конкурсу дитячоі творчості “Сузір’я” (2016, 2017) в номінації хореографічне мистецтво
  • Активна учасниця талантфесту та конкурсів Палацу дітей та юнацтва
  • Лауреат хореографічного фестивалю сучасного танцю (м.Южне)
  • Виконавиця соло-номерів "Русалонька", "Леді бездоганність"
 

Кришталь Володимир (09.03.2001)

Гурток "Велосипедний туризм", група «Золоті колеса»
займається з 01.09.2014р.

  • 3 місце – на міських змаганнях з велоспорту (роздільний старт) «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» до Всеукраїнського Велодня (01.06.15 р.);
  • 1 місце на міських змаганнях з велоспорту парний мікс-критеріум на 5 км, присвячені Дню молоді України І етап «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту» (м. Ізмаїл 28.06.2015р.);
  • 2 місце на міських змаганнях з веломобітлону (велокрос, стрільба з пневматичної зброї) ІІ етап «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту» (м.Ізмаїл 26.07.2015р.);
  • 3 місце на міських змаганнях з велоспорту роздільний старт мікс-критеріум на 10 км ІІІ етап «ВЕЛИКОГО КУБКА МЕРА Ізмаїла з велоспорту», присвячених Дню Незалежності України (м.Ізмаїл 23.08.2015р.);
  • 2 місце на міських змаганнях з велокросу (ІV етап «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту» (м.Ізмаїл 20.09.2015р.);
  • 3 місце на міських змаганнях з роздільного старту на 3,6 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» V етап «Великого Кубка мера з велоспорту» (м.Ізмаїл 18.10.2015р.);
  • 3 місце на регіональних змагання з туристського велокросу (м.Ізмаїл 31.10.2015р.)
  • 2 місце у міських змаганнях Юнацької велосипедної Ліги «Потрійний екстрим» (велокрос, стрільба, водний туризм) (м.Ізмаїл 03.04.2016р.);
  • 2 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги «Критериум» (м.Ізмаїл 08.05.2016р.);
  • 2 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «Роздільний старт на 3,6 км "Той покаже вищий клас, хто є справжній велоас!" (м.Ізмаїл 31.07.2016р.);
  • 3 місце у «Великому Кубку мера Ізмаїла з велоспорту» за підсумками сезону-2016, малий КУБОК, диплом (Ізмаїл, 06.12.2016);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за популяризацію велоруху-2016 (Ізмаїл, 06.12.2016);
  • 3 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «Роздільний старт на 3,6 км» (м.Ізмаїл 07.05.2017р.);
  • 3 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «Роздільний старт у мікс-критеріумі на 5 км», присвячених Дню молоді України (м.Ізмаїл 25.07.2017р.);
  • 3 місце у змаганнях Юнацької велосипедної Ліги Ізмаїла «парний старт у мікс-критеріумі на 5 км», присвячених Дню молоді України (м.Ізмаїл 31.07.2017р.);
  • 2 місце у змаганнях VІІ етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 1,5 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» (м.Ізмаїл 15.10.2017р.);
  • 3 місце у змаганнях VІІ етапу «Великого Кубка мера Ізмаїла з велоспорту», роздільний старт на 1,5 км «Загартовуй тіло й дух – допоможе велорух!» у категорії парний старт (м.Ізмаїл 15.10.2017р.);
  • Відзнака Асоціації велосипедистів Ізмаїла за високі досягнення у міських змаганнях з велоспорту та плідну діяльність у популяризації велоруху в Ізмаїлі (16.10.2017).

Детальніше >>>

 

Романовській Роман (13.09.2005)

Шаховий клуб «Біла тура»
Займається з жовтня 2011 року
Керівник: Апостолакій О.В.

  • Триразовий чемпіон міжнародного турніру «Надії світу» (м.Варна, Болгарія, 2014р.,2016р.)
  • Срібний призер міжнародного турніру «Надії світу» з бліцу (м.Варна, Болгарія, 2016р.)
  • Учасник команди - переможця міжнародного турніру «Київська вісна» (м.Київ, 2013р.)
  • Срібний призер всеукраїнського шахового фестивалю «Шахові надії України» (м.Миколаїв, 2013р.)
  • Бронзовий призер всеукраїнського шахового фестивалю «Меморіал Ю.Геллера» (м.Одеса, 2014р.)
  • Бронзовий призер всеукраїнського шахового фестивалю «Вінниця-2, 2014» (м.Вінниця, 2014р.)
  • Бронзовий призер відкритої першості КДЮСШ «Меморіал І.З.Постола» (м.Одеса, 2015р.)
  • Чемпіон міста серед юнаків до 12 років у 2016 році.
  • Чемпіон міста серед юнаків до 16 років у 2017 році.
  • Чемпіон болгарського різдвяного турніра (2017р.)
  • Дворазовий чемпіон міського бліцтурніра «Золотий коник» (2014р.,2015р.)
  • Дворазовий чемпіон відкритої першості міста «Золота корона» (2014р.,2016р.)
  • Чотириразовий чемпіон міського турніра «Ізмаїльське слонення» (2013-2016р.)
  • Чемпіон V Меморіала М.В.Максимчука серед юнаків (м.Татарунари,2016р.)
  • Семіразовий призер всеукраїнського шахового фестивалю «Кубок Дунаю» (м.Ізмаїл, з 2012 року)
  • З 2012 року Роман 14 раз становився призером різних міських шахових змагань.
  • Роман – учасник проекту «Майбутнє Одещини – талановиті діти» у 2015 році.
 

Апостолакій Ірина (13.08.2006)

Шаховий клуб «Біла тура»
Займається з листопада 2011 року

Керівник: Апостолакій О.В.

  • Дворазовий бронзовий призер всеукраїнського шахового фестивалю «Шахові надії України» (м.Миколаїв, 2013р.)
  • Шестиразовий призер всеукраїнського шахового фестивалю «Кубок Дунаю» (м.Ізмаїл, з 2012 року)
  • Чемпіонка Всеукраїнського ВІННИЦІанського дитячого шахового фестивалю з гри «Шахові сліди» серед дівчат 2005 р.н. та молодше (м.Вінниця, 2015р.)
  • Чемпіонка міста серед дівчат до 8 років у 2013 році. Чемпіонка міста серед дівчат до 10 років у 2016 році.
  • Чемпіонка міського бліцтурніра «Золотий коник» (2014р.)
  • Триразова чемпіонка відкритої першості міста «Золота корона» (2014р.,2015р.)
  • Ірина – учасниця проекту «Майбутнє Одещини – талановиті діти» у 2015 році.
  • Срібний призер області з рапіду серед дівчат до 10 років (2016р.)
  • Бронзовий призер області з бліцу серед дівчат до 10 років (2016р.)
  • Бронзовий призер області з класики серед жінок (2016р.)
  • З 2012 року Ірина 19 разів становилась призером різних міських шахових змагань.
  • Чемпіонка IV відкритого кубка Саратського БДТ з шахів серед дівчат до 10 років (2016р.)
  • Чемпіонка відкритого кубка Саратського району з шахів серед шахістів до 12 років (2017р.)
 

Єрмоленко Тимофій (23.03.2006)

Шаховий клуб «Біла тура»
Займається з вересня 2012 року

Керівник: Апостолакій О.В.

  • 1 місце у XI міському турнірі «Ізмаїльське слоненя» серед юнаків 2006 р.н. та молодше (2013)
  • 3 місце у XX Всеукраїнському шаховому дитячо-юнацькому фестивалі «Кубок Дунаю» серед юнаків 2003 р.н. та молодше (бліц) (2013)
  • 1 місце у IV відкритому кубці Саратського БДТ серед юнаків 2006 р.н. та молодше (2016)
  • 3 місце у чемпіонаті міста серед юнаків 2005 р.н. та молодше (2017)
  • 1 місце у чемпіонаті міста серед юнаків 2006 р.н. та молодше (2014,2016)
  • 1 місце у VII міському бліцтурнірі «Золотий коник» серед юнаків 2006 р.н. та молодше (2014)
  • 2 місце у відкритої першості міста «Золота корона» серед шахістів 2006 р.н. та молодше (2014,2016)
  • 3 місце у відкритої першості міста «Золота корона» серед юнаків 2006 р.н. та молодше (класика) (2014)
  • 2 місце у XIII міському турнірі «Ізмаїльське слоненя» серед юнаків 2006 р.н. та молодше (2015)
  • 1 місце у IX міському бліцтурнірі «Золотий коник» серед юнаків 2006 р.н. та молодше (2016)
  • 2 місце у відкритої першості міста «Золота корона» серед юнаків 2006 р.н. та молодше (класика) (2016)
  • 2 місце у XIV міському турнірі «Ізмаїльське слоненя» серед юнаків 2005 р.н. та молодше (2016)
  • 2 місце у «Меморіалі Возняк І.Я.» серед юнаків 2006 р.н. та молодше (2017)
 

Веселкова Олександра (12.02.2008)

Шаховий клуб «Біла тура»
Займається з вересня 2013 року
Керівник: Апостолакій О.В.

  • Триразова чемпіонка всеукраїнського шахового фестивалю «Шахові надії України» (м.Миколаїв, 2016р.)
  • Бронзовий призер Всеукраїнського ВІННИЦІанського дитячого шахового фестиваля серед дівчат 2007 р.н. та молодше (м.Вінниця-2015р.)
  • Триразовий призер Всеукраїнського шахового дитячо-юнацького фестиваля «Кубок Дунаю» серед дівчат (м.Ізмаїл, 2015р., 2016р.)
  • Чемпіонка міського турніра «Весняний дебют» серед дівчат 2006 р.н. та молодше (2014)
  • Триразова чемпіонка міського турніра «Ізмаїльське слонення» серед дівчат (2014р., 2015р., 2016р.)
  • Дворазова чемпіонка міста серед дівчат до 8 років (2015р., 2016р.)
  • Чемпіонка міста серед дівчат до 10 років у 2017 році
  • Чемпіонка відкритої першості міста «Золота корона» (2016р.)
  • З 2015 року Олександра 6 раз становилась призером різних міських шахових змагань.
 

Корнєв Микола (14.05.2002)

Шаховий клуб «Біла тура»
Керівник: Апостолакій О.В.

  • 1 місце у чемпіонаті міста серед юнаків 1999 р.н. та молодше
  • 1 місце у XI міському турнірі «Ізмаїльське слоненя» серед юнаків 2002 р.н. та молодше (2013)
  • 2 місце у VI міському бліцтурнірі «Золотий коник» серед юнаків 2001 р.н. та молодше (2013)
  • 1 місце у XXI Всеукраїнському шаховому дитячо-юнацькому фестивалі «Кубок Дунаю» серед юнаків 2001 р.н. та молодше (бліц) (2014)
  • 2 місце у VII міському бліцтурнірі «Золотий коник» серед юнаків 2002 р.н. та молодше (2014)
  • 3 місце у XXI Всеукраїнському шаховому дитячо-юнацькому фестивалі «Кубок Дунаю» серед юнаків 2001 р.н. та молодше (класика) (2014)
  • 1 місце у відкритої першості міста «Золота корона» серед юнаків 2002 р.н. та молодше (класика) (2015)
  • 1 місце у особистої першості учнів на міській спартакіаді школярів (2015)
  • 2 місце у XXII Всеукраїнському шаховому дитячо-юнацькому фестивалі «Кубок Дунаю» серед юнаків 2002 р.н. та молодше (класика) (2015)
  • 2 місце у чемпіонаті міста серед юнаків 2001 р.н. та молодше (2015)
 

Алфьорова Злата (25.06.2007)

Шаховий клуб «Біла тура»
Займається з листопада 2013 року
Керівник: Апостолакій О.В.

  • 3 місце у XXI Всеукраїнському шаховому дитячо-юнацькому фестивалі «Кубок Дунаю» серед дівчат 2007 р.н. та молодше (2014)
  • 1 місце у Всеукраїнському ВІННИЦІанському дитячому шаховому фестивалі з гри «Шахові сліди» серед дівчат 2007 р.н. та молодше (м. Вінниця,2015)
  • 1 місце у відкритої першості міста «Золота корона» серед дівчат 2007 р.н. та молодше (2015)
  • 2 місце у Всеукраїнському ВІННИЦІанському дитячому шаховому фестивалі серед дівчат 2007 р.н. та молодше з класичних шахів (м. Вінниця,2015)
  • 3 місце у XXII Всеукраїнському шаховому дитячо-юнацькому фестивалі «Кубок Дунаю» серед дівчат 2005 р.н. та молодше (2015)
  • 3 місце у чемпіонаті міста серед дівчат 2007 р.н. та мл.(2015)
  • 2 місце у відкритої першості міста «Золота корона» серед дівчат 2006 р.н. та молодше (2016)
  • 1 місце у IX міському бліцтурнірі «Золотий коник» серед шахістів 2006 р.н. та молодше (2016)
  • 1 місце у міському рапіді «Меморіал Возняк І.Я.» серед дівчат 2006 р.н. та молодше (2017)
  • 3 місце у відкритому кубку Саратського БДТ серед дівчат 2006 р.н. та молодше (смт Сарата,2016)
  • 2 місце у XIV міському турнірі «Ізмаїльське слоненя» серед дівчат 2007 р.н. та молодше (2016)
  • 3 місце у відкритому кубку Саратського району з шахів серед жінок (2017)
 

Марков Костянтин (25.09.2003)

Шаховий клуб «Біла тура»
Керівник: Апостолакій О.В.

  • Срібний призер обласних змагань серед учнів ДЮСШ (м.Татарбунари, 2012р.)
  • Чемпіон Всеукраїнського шахового фестивалю «Кубок Дунаю» (м.Ізмаїл, 2013р.)
  • Чемпіон міста серед юнаків 2003 р.н. та молодше у 2013 році
  • 2 місце у відкритої першості міста «Золота корона» серед юнаків 2001 р.н. та молодше (класика) (2014)
  • 2 місце у XII міському турнірі «Ізмаїльське слоненя» серед юнаків 2003 р.н. та молодше (2014)
  • 3 місце у чемпіонаті міста серед юнаків 2002 р.н. та молодше(2014)
  • 3 місце у відкритої першості міста «Кубок Федерації» серед школярів (рапід) (2014)
  • 1 місце у XXII Всеукраїнському шаховому дитячо-юнацькому фестивалі «Кубок Дунаю» серед юнаків 2002 р.н. та молодше (класика) (2015)
  • 1 місце у відкритої першості міста «Золота корона» серед юнаків 2002 р.н. та молодше (бліц) (2015)
 

Гавлицька Кристина (10.10.2000)

Гурток «Нитяна графіка»
Займається з 1 липня 2014 року

  • Диплом 2 ступеня Одеського обласного гуманітарного центру за перемогу у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
  • Активна учасниця виставки декоративно-прикладного мистецтва «Веселкова країна»

 

 

Дуя Олег (10.07.2001)
(дитина з особливими потребами)

Гурток «Нитяна графіка»
Займається з 1 липня 2014 року

  • Диплом 1 ступеня Одеського обласного гуманітарного центру за перемогу у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (2015р.)
  • 1 місце на обласному фестивалі «Молодь обирає здоров’я» в конкурсі творчих робіт (2015р.)
  • Диплом 2 ступеня за участь в обласній виставці «Космічні фантазії» (2016р.)
  • 2 місце в обласному конкурсі плакатів та банерів «Молодь обирає здоров’я» (2016р.)
  • Нагороджений за успішну роботу в змаганні землі Північний Рейн Вестралія "Зустріч зі Східною Європою" (2016р.)
  • Диплом 1 ступеню за участь в обласній виставці «Космічні фантазії» (2017р.)
  • 2 місце у Всеукраїнському конкурсі «Роден край» у категорії «Прикладне мистецтво» (2017р.)
  • Переможець міського конкурсу "Мистецький ровер" (2017 р.)
  • Активний учасник виставок декоративно-прикладного мистецтва

Детальніше >>>

 

 

Захаров Владислав (24.08.2007)
(дитина з особливими потребами)

Гурток «Нитяна графіка»
Займається з 1 липня 2014 року

  • Призер конкурсу художніх робіт в рамках 11-го обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»;
  • Дипломант Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» (2016р.);
  • Лауреат регіональних виставок дитячої творчості «Дунай – ріка дружби» та «Ізмаїлу – 425», фестивалю-конкурсу талантів Придунав’я (2016р.)
  • Диплом 2 ступеня за участь в обласній виставці «Космічні фантазії» (2016р.)
  • Подяка за участь у районній виставці «На рушниковому крилі» (2017р.)
  • 2 місце у Всеукраїнському конкурсі «Роден край» у категорії «Прикладне мистецтво» (2017р.)
  • Переможець міського конкурсу "Мистецький ровер" (2017 р.)
  • Диплом 1 ступеня за участь в обласному конкурсі «Космос, людина, духовність» (2017р.)
  • Активний учасник виставок декоративно-прикладного мистецтва.
  • Диплом за участь у Міжнародному конкурсі Handmade-Expo (м.Київ, 2017)

 

 

Козаревська Олександра (03.09.2002)

Гурток «Нитяна графіка»
Займається з 1 липня 2014 року

  • Диплом 1 ступеня Одеського обласного гуманітарного центру за перемогу у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (2015р.)
  • 2 місце в обласному фестивалі–конкурсі плакатів та банерів «Молодь обирає здоров’я» (2016р.)
  • Призер міського конкурсу "Мистецький ровер" (2017 р.)
  • Активна учасниця виставок декоративно-прикладного мистецтва
  • 2 місце у Міжнародному конкурсі Handmade-Expo (м.Київ, 2017р.)

 

 

Шнявіна Валерія (23.08.2006)

Гурток «Нитяна графіка»
Займається з 1 липня 2014 року

  • Призер конкурсу художніх робіт в рамках 11-го обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»;
  • Дипломант обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій край»;
  • Лауреат регіональних виставок дитячої творчості «Дунай – ріка дружби» та «Ізмаїлу - 425», фестивалю-конкурсу талантів Придунав’я.
  • Активна учасниця виставки декоративно-прикладного мистецтва «Веселкова країна»

 

Гармаш Софія (19.01.1999)


Гурток "Килимарство" 
Керівник: Величко М.У.
Займається з 2015 року

  • Учасниця виставок декоративно-прикладного мистецтва Обласного центру національних культур
  • Активна учасниця ювілейної виставки, присвяченої 70-річчю ЦПР та ДТ.
  • Учасниця міських виставок науково-технічного та декоративно прикладного мистецтва   

Стоянова Олена (17.03.2003)

Гурток "Килимарство" 
Керівник: Величко М.У.
Займається з 2009 року

  • Дипломант Всеукраїнських конкурсів дитячої творчості «Обдаровані діти України» та «Дарунок неба»
  • Лауреат регіональної виставки дитячої творчості “Дунай - ріка дружби" та "Бессарабський вернісаж"
  • Дипломант конкурсу в рамках 11-го обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
  • Учасниця міських виставок науково-технічного та декоративно прикладного мистецтва   

Шкеопу Олександрина (05.12.2001)

Гурток "Килимарство" 
Керівник: Величко М.У.
Займається з 2015 року

  • Переможець конкурсу науково-технічного и декоративно-прикладного мистецтва (м.Одеса)
  • Учасниця виставок декоративно-прикладного мистецтва Обласного центру національних культур
  • Активна учасниця ювілейної виставки, присвяченої 70-річчю ЦПР та ДТ. 
  • Переможниця Всеукраїнського конкурсу (м.Одеса, 2017)

Громовенко Анна (19.05.2003)

Гурток "Килимарство" 
Керівник: Величко М.У.
Займається з 2014 року

  • Дипломант Всеукраїнських конкурсів дитячої творчості «Обдаровані діти України» та «Дарунок неба»
  • Лауреат регіональної виставки дитячої творчості “Дунай - ріка дружби» та «Бессарабський вернісаж»
  • Дипломант конкурсу в рамках 11-го обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
  • Учасниця міських виставок науково-технічного та декоративно прикладного мистецтва   

Пинзару Катерина (05.12.2002)

Гурток "Килимарство" 
Керівник: Величко М.У.
Займається з 2009 року

  • Лауреат 6-ї всеукраїнської виставки-фестивалю «Обдаровані діти України» (м.Київ) 
  • Участниця проекту "Майбутнє Одещини - талановиті діти-2015 (м.Одеса) 
  • Переможець всеукраїнського фестивалю дитячої творчості "Дарунок неба"
  • Лауреат регіональної виставки дитячої творчості “Дунай - ріка дружби» та «Бессарабський вернісаж» 
  • Дипломант конкурсу в рамках 11-го обласного фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я"
  • Учасниця міських виставок науково-технічного та декоративно прикладного мистецтва 
  • Активна учасниця ювілейної виставки, присвяченої 70-річчю ЦПР та ДТ. 

Прууел Ольга (22.01.2005)

Гурток «Оригамі»

  • Диплом I та III ступеня Одеського обласного гуманітарного центру за перемогу у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Мистецтво оригамі»
  • Призер конкурсу художніх робіт в рамках 11-го обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»;
  • II місце на міських змаганнях з початкового технічного моделювання
  • Лауреат регіональних виставок дитячої творчості «Дунай – ріка дружби» та «Ізмаїлу - 427», фестивалю-конкурсу талантів Придунав’я.
  • Активна учасниця виставки декоративно-прикладного мистецтва «Веселкова країна» ПДЮ
 

Поповіченко Тетяна (08.06.2005)

Гурток «Оригамі»

  • Грамота обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій край».
  • Диплом І ступеня Одеського обласного гуманітарного центру за перемогу у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів з ПТМ
  • Лауреат регіональних виставок дитячої творчості «Дунай – ріка дружби» та «Бессарабський вернісаж»;
  • Учасниця виставки дитячої творчості «Ізмаїлу-427»
  • Активна учасница виставки ПДЮ "Веселкова країна"

 

 

Швидченко Каріна

Гурток «Квітковий сувенір»
Займається з 2015 р.

  • Учасница регіональной виставки дитячої творчості “Дунай - ріка дружби”.
  • Всеукраїнських конкурсів дитячої творчості “Обдаровані діти України” та “Дарунок неба”.
  • Виставки робіт декоративно-прикладного мистецтва “Бессарабський вернісаж”.
  • Активна учасниця ювілейної виставки присвяченої 70-літтю ЦПР та ДТ

Детальніше >>>

 

Гецой Ірина

Гурток «Квітковий сувенір»
Займається з 2016 р.

  • Учасница регіональной виставки дитячої творчості “Дунай - ріка дружби”.
  • Всеукраїнських конкурсів дитячої творчості “Обдаровані діти України” та “Дарунок неба”.
  • Виставки робіт декоративно-прикладного мистецтва “Бессарабський вернісаж”.
  • Активна учасниця ювілейної виставки присвяченої 70-літтю ЦПР та ДТ

Детальніше >>>

 

Коробер Ірина

Гурток «Квітковий сувенір»
Займається з 2014 р.

  • Учасница регіональной виставки дитячої творчості “Дунай-ріка дружби”.
  • Учасница Всеукраїнських конкурсів дитячої творчості “Обдаровані діти України” та “Дарунок неба”.
  • Учасница виставки робіт декоративно-прикладного мистецтва “Бессарабський вернісаж”.
  • Активна учасниця ювілейної виставки присвяченої 70-літтю ЦПР та ДТ

Детальніше >>>

 

Малоок Артем (31.10. 2007)

Гурток «Веселий пензлик»
Займається з 2015 р.

  • Призер міського конкурсу малюнків «Діти за мир в Україні».
  • Учасник виставки дитячих малюнків «Світ професій очима дітей» м. Ізмаїл, нагороджений грамотою.
  • Дипломант 3 ступеню та 1 ступеню Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії» (2016, 2017)
  • Лауреат регіональної виставки дитячої творчості «Дунай-ріка дружби» та «Ізмаїлу-425».
  • Учасник фестивалю – конкурсу «Бессарабський вернісаж».
  • Активний учасник виставки декоративно-прикладного мистецтва «Веселкова країна»
  • Активний учасник ювілейної виставки, присвяченої 70-річчю ПДЮ.
  • Дипломант всеукраiнського конкурсу малюнкiв "Украiна - Земля талантiв"(м.Киiв, 2017р.)
  • Дипломант всеукраiнського конкурсу малюнкiв "Омрiяна Україна очима дiтей" (м.Киiв, 2017р.) 
  • Переможець мiського конкурсу "Мистецький ровер" (2017 р.)
 

Пономарчук Богдан (16.02.2006)

Гурток «Веселий пензлик»
Займається з 2015 р.

  • Дипломант всеукраїнського конкурсу малюнкiв "Україна - Земля талантiв" (м.Київ, 2017р.)
  • Учасник всеукраїнського конкурсу малюнкiв "Омрiяна Україна очима дiтей" (м.Київ, 2017р.)
  • Призер міських змагань з початкового моделювання.
  • Активний учасник мiських виставок декоративно-прикладного мистецтва
  • Активний учасник ювiлейноi виставки, присвяченої 70-річчю ПДЮ.
  • Активний учасник виставок ПДЮ «Веселкова країна».
 

Косенко Олександр (15.03.2004)

Гурток «Enjoy English»
Керівник: Бєльська С.М.
Займається у гуртку з 2014 року

  • Всеукраїнська олімпіада з англійської мови «Олімпус» Зимова сесія 2015 р. 3 місце
  • Всеукраїнська олімпіада з англійської мови «Олімпус» Осіння сесія 2015 р. 5 місце
  • Всеукраїнська олімпіада з англійської мови «Олімпус» Зимова сесія 2016 р. 3 місце
  • Всеукраїнська олімпіада з англійської мови «Олімпус» Зимова сесія 2017 р. 1 місце
 

Скляренко Анастасія (10.07.2004)

Гурток «Enjoy English» 
Керівник: Бєльська С.М.
Займається у гуртку з 2014 року

  • Всеукраїнська олімпіада з англійської мови «Олімпус»: Зимова сесія 2015 р. - 1 місце
  • Всеукраїнська олімпіада з англійської мови «Олімпус»: Осіння сесія 2015 р. - 4 місце
  • Всеукраїнська олімпіада з англійської мови «Олімпус»: Зимова сесія 2016 р. - 1 місце
  • Всеукраїнська олімпіада з англійської мови «Олімпус» Зимова сесія 2017 р. - 1 місце
 

Фомичов Андрій (04.03.2005)

Гурток «Enjoy English» 
Керівник: Бєльська С.М.
Займається у гуртку з 2014 року

  • Всеукраїнська олімпіада з англійської мови «Олімпус»: Зимова сесія 2015 р. - 7 місце
  • Всеукраїнська олімпіада з англійської мови «Олімпус»: Осіння сесія 2015 р. - 2 місце
  • Всеукраїнська олімпіада з англійської мови «Олімпус»: Зимова сесія 2016 р. - 1 місце
  • Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Альбус» 2016 р. - 5 місце
  • Всеукраїнська олімпіада з англійської мови «Олімпус» Зимова сесія 2017 р. - 3 місце
 

Гармаш Леонард (02.08.2007)

Гурток «Флористика та фітодизайн»
Керівник гуртка-методист Калніньш Л.О.
Займається з 01.02.2013 року

  • Учасник виставок ДПМ Обласного центру національних культур
  • Учасник ювілейної виставки, присвяченої 70-ти річчю ЦПР та ДТ.
  • Учасник міських виставок науково-технічного та декоративно-прикладного мистецтва.
  • Лауреат регіональних виставок дитячої творчості «Дунай – ріка дружби» та «Бессарабський вернісаж».
 

Маркова Аліна (07.02.2006)

Гурток «Флористика та фітодизайн»
Керівник гуртка-методист Калніньш Л.О.
Займається у гуртку з 2012 року

  • Призер міських змагань з початого моделювання.
  • Дипломат конкурсу в рамках 11-го обласного фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
  • Учасниця міських виставок науково-технічного та ДПМ.
  • Учасниця ювілейної виставки, присвяченої 70-ти річчю ЦПР та ДТ.
 

Коваленко Сабіна (26.06.2006)

Гурток «Флористика та фітодизайн» 
Керівник гуртка-методист Калніньш Л.О.

Займається у гуртку з 2012 року

  • Учасниця виставок ДПМ Обласного центру нац.культур
  • Учасниця ювілейної виставки, присвяченої 70-ти річчю ЦПР та ДТ.
  • Лауреат регіональних виставок дитячої творчості «Дунай – ріка дружби» та «Бессарабський вернісаж».
 

Якименко Анастасія (26.10.2002)

Гурток «Флористика та фітодизайн» 
Керівник гуртка-методист Калніньш Л.О.

Займається у гуртку з 2012 року

  • Дипломат конкурсу в рамках 11-го обласного фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я».
  • Лауреат регіональних виставок дитячої творчості «Дунай – ріка дружби» та «Бессарабський вернісаж».
  • Учасниця ювілейної виставки, присвяченої 70-ти річчю ЦПР та ДТ.
  • Учасниця міських виставок науково-технічного та ДПМ.
 

Полякова Альбіна (05.06.2007)

Гурток «Флористика та фітодизайн» 
Керівник гуртка-методист Калніньш Л.О.

Займається у гуртку з 2013 року

  • Учасниця ювілейної виставки, присвяченої 70-ти річчю ЦПР та ДТ
  • Лауреат регіональних виставок дитячої творчості «Дунай – ріка дружби» та «Бессарабський вернісаж».
  • Учасник виставок ДПМ Обласного центру національних культур.
 

Мартинчук Олександр (05.11.2007)

Гурток «Флористика та фітодизайн» 
Керівник гуртка-методист Калніньш Л.О.

Займається у гуртку з 2014 року

  • Учасник ювілейної виставки, присвяченої 70-ти річчю ЦПР та ДТ.
  • Учасник міських виставок науково-технічного та ДПМ.
  • Призер міських змагань з початого моделювання.
 

Запорожцева Анастасія (07.05.2009)

Гурток «Флористика та фітодизайн» 
Керівник гуртка-методист Калніньш Л.О.

Займається у гуртку з 2015 року

  • Учасниця виставок ДПМ Обласного центру нац.культур.
  • Учасниця міських виставок науково-технічного та ДПМ.
  • Учасниця ювілейної виставки, присвяченої 70-ти річчю ЦПР та ДТ.
 

Максименко Анна-Марія (14.12.2004)

Гурток «Веселий пензлик» 
Керівник гуртка Малоок Л.Ф.

Займається у гуртку з 2015 року

  • Активна учасниця міських виставок декоративно-прикладного мистецтва.
  • Активна учасниця ювілейної виставки, присвяченої 70-річчю ПДЮ.
  • Активна учасниця виставок ПДЮ «Веселкова країна».
  • Дипломант всеукраїнського конкурсу малюнкiв "Україна - Земля талантiв" (м.Київ, 2017р.)
  • Учасник всеукраїнського конкурсу малюнкiв "Омрiяна Україна очима дiтей" (м.Київ, 2017р.)
  • Переможець мiського конкурсу "Мистецький ровер" (2017 р.)
 

Галій Варвара (17.12.2004)

Гурток «Веселий пензлик» 
Керівник гуртка Малоок Л.Ф.

Займається у гуртку з 2015 року

  • Активна учасниця міських виставок декоративно-прикладного мистецтва.
  • Активна учасниця ювілейної виставки, присвяченої 70-річчю ПДЮ.
  • Активна учасниця виставок ПДЮ «Веселкова країна».
  • Дипломант всеукраїнського конкурсу малюнкiв "Україна - Земля талантiв" (м.Київ, 2017р.)
  • Учасник всеукраїнського конкурсу малюнкiв "Омрiяна Україна очима дiтей" (м.Київ, 2017р.)
 

Бiлiм Олена (26.11.2007)

Гурток «Веселий пензлик» 
Керівник гуртка Малоок Л.Ф.

Займається у гуртку з 2015 року

  • Дипломант Всеукраїнського конкурсу малюнкiв "Україна - Земля талантiв" (м.Київ, 2017 р.)
  • Учасниця Всеукраїнського конкурсу малюнкiв "Омрiяна Україна очима дiтей" (м.Київ, 2017р.)
  • Активна учасниця мiського конкурсу "Мистецький ровер" (2017 р.)
  • Активна учасниця виставки декоративно-прикладного мистецтва "Веселкова країна"
  • Учасниця фестивалю - конкурсу "Бесарабський вернiсаж"

Вітаємо!

Розклад роботи гуртків Палацу дітей та юнацтва

Контакти

Комунальний позашкільний
навчальний заклад
Ізмаїльської міської ради
"Палац дітей та юнацтва"

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Пізнавальне

2017 - рік Японії в Україні

Важливе

Техніка безпеки

Цуценята шукають господарів

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Останні коментарі

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top