Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Палацу - 75 років!

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Активне життя ансамблю «Драйв»Під час карантину вихованці ансамблю естрадного танцю «Драйв» беруть участь в різних дистанційних конкурсах і фестивалях всеукраїнського та міжнародного рівня.

Одна з останніх перемог колективу – в листопаді: два диплома лауреата 1 ступеня отримали Голованова Ангеліна і Тимофєєв Тимур за сольні номери в номінації хореографічне мистецтво – сучасна хореографія.

Керівник ансамблю Терземан І.В. працює не тільки над вдосконаленням своїх вихованців, а й над власною самоосвітою. Ірина Валеріївна активно бере участь в вебінарах та семінарах з позашкільної освіти, хореографічного мистецтва та фізичної культури, активно публікується на платформах «На Урок» та «Всеосвіта».

Активне життя ансамблю «Драйв»Протягом кількох місяців педагог отримала: сертифікат з курсів «Нова фізична культура» через платформу масових відкритих онлайн курсів; сертифікат від Інституту модернізації змісту освіти, як одна з 50 фіналістів проекту вчитель-новатор від Parimatch Foundation Ukraine; сертифікат учасника вебінару:  «SOFT SKILLS – важливі навички для будь-якої професії. Формуємо успішну особистість»; сертифікат за участь в обласному семінарі-практикумі керівників гуртків хореографічного мистецтва на тему: «Життєвий простір особистості: вплив на ставлення до танцювальних стилів й уподобання учнівської молоді»; свідоцтва, подяки та грамоти за публікації матеріалів на методичних порталах.

А ще колектив восени взяв участь в проекті «Творча молодь Одещини – 2020» і увійшов в п’ятірку фіналістів в номінації «Танцювальний колектив року», церемонія нагородження планувалась на кінець жовтня, але у зв’язку із карантином захід було перенесено.

Від керівника ансамблю естрадного танцю «Драйв»: «Вважаю, що хореографія та фітнес – найкращі напрямки для розвитку дітей. У сукупності від таких занять тренуються витривалість серця і судин, розвивається правильне дихання, регулярні вправи розвивають всі групи м'язів, формується постава, розвивається почуття ритму, пластичності та координації, фізичних можливостей. Розвивається концентрація уваги, сили волі та внутрішньої дисципліни. Дитина швидше і всебічно розвивається, краще вчиться в школі і привчається до щоденної роботи,  відбувається формування особистості, характеру, культури поведінки та етики! Я сама є прихильником занять системи Pilates!»

Активне життя ансамблю «Драйв»

 

Тренування вихованців ансамблю та керівника:

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

 • 09.01.2021 07:11
  Огромное спасибо за поздравления! Интересная программа ...

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 13:09
  Дякуємо за привітання! Всіх з Новим роком!

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 10:24
  Дякуємо всім дітям та викладачам за привітання,всіх ...

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 10:20
  Дякуємо за чудове вітання!

  Детальніше...

   
 • 02.01.2021 21:16
  Пізнавальне, цікаве та веселе вітання! Дякую всім ...

  Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 122 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1272
Статті
1987
Перегляди статей
2109825
Scroll to top