Юнацька велосипедна Ліга

Дистанційна робота

Палацу - 75 років!

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Музей Дунайської флотилії

Привітання з РіздвомПривітання з Різдвом від "зразкового художнього колективу" вокального ансамблю "Соловейко" Палацу дітей та юнацтва

Спортивно-туристський клуб «Альгадра» підвів підсумки 1 півріччяЗгідно навчального плану 3 січня СТК «Альгадра» провів новорічне підсумкове заняття на якому гуртківці виконали залікові тести з тем першого півріччя. За результатами тестування усі гуртківці показали  достатній рівень знань.

Високі досягнення юних митцівГрудень місяць для вихованців гуртка «Веселий пензлик» є багатим на перемоги у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах.  Цей місяць увінчався високим визнанням талантів наших юних митців.

Туристи підвели підсумки 2020 року28 грудня 2020 року спортивно-туристський клуб "Альгадра" Палацу дітей та юнацтва підвів підсумки Кубка-2020 з техніки спортивного туризму.

Новорічні привітання від гуртка «Оригамі»Вихованці гуртка «Оригамі» щиро вітають усіх з Новим роком! Та бажають щоб щодня у вас був святковий настрій!

Лідери ДЮА «ІСТР» отримали нагороди та солодкі подарункиТрадиційна істрівська ялинка в цьому році пройшла у дистанційному форматі. Лідери шкільних рад підготували відеопривітання, а представники закладів освіти отримали нагороди, грамоти та солодкі подарунки з додержанням умов карантину.

Гурток «Веселий пензлик» підводить підсумки півріччя27 грудня, згідно навчального плану, пройшло підсумкове заняття в дистанційному форматі, на якому вихованці складали  тестування за теоретичним матеріалом «Образотворче мистецтво». За результатами тестування,  високий рівень знань показали  всі гуртківці.

Підсумки півріччя гуртка «Килимарство» У гуртку «Килимарство» Палац дітей та юнацтва 26 грудня 2020 року пройшли підсумкові заняття за темами: «Гобелен – мініатюра. Оформлення, робота голками, нитками»; «Творча робота-за власним задумом – робота над фоном панно» (початковий рівень, 1-2 рік навчання); «Абстракція: виконання та оформлення панно» (основний рівень).

Підсумкові заняття в ансамблі естрадного танцю «Драйв»В групах початкового та основного рівнів ансамблю естрадного танцю «Драйв», згідно навчального плану, пройшли підсумкові заняття за I півріччя.

Підсумкові заняття за 1 півріччя у гуртку «Український оберіг»Напередодні новорічних свят, згідно навчального плану, пройшли підсумкові заняття у гуртку «Український оберіг». Початківці опанували розуміння про властивості природних матеріалів, поняття про композицію, співвідношення кольорів. Вихованці навчилися створювати площинну, об'ємну аплікацію із природних матеріалів, тканини, паперу та й декорувати прикрасами з додаткових матеріалів.

Яскраві підсумки гуртка «Нитяна графіка»У грудні у групах початкового, основного та вищих рівнів гуртка «Нитяна графіка» пройшли підсумкові заняття та підсумкові творчі виставки.

Гурток «Оригамі» підводить підсумки І-го півріччяУ гуртку «Оригамі» більшість занять проходили у очному форматі з елементами змагань та інтелектуальних ігор та мали практичний характер. Вихованці навчилися прийомам складання паперу, виготовлення моделей  оригамі.  

Дитячий театр «Соняшник» підводить підсумки та готується до нових виступівПодії 1-го півріччя змусили нас, як і багато інших гуртків, продовжувати заняття у 2-х форматах: очному та дистанційному. Та це не завадило дітям відпрацьовувати навички виразно та яскраво передавати всю різноманітність людських стосунків і почуттів. Юні актори вчилися доносити до глядача яскраву палітру своїх емоцій.

Роботи гуртка «Нитяна графіка» перемогли на фестивалі «Зірка» (Франція)Гурток «Нитяна графіка» отримав свої довгоочікувані нагороди за перемоги у міжнародному фестивалі «Зірка» (Франція, Версаль). Більше тисячі робіт декоративно-прикладного мистецтва було представлено на огляд журі. І серед них роботи нашого гуртка були гідно оцінені та отримали заслужені нагороди.

Підсумки за 1 півріччя 2020 року в ансамблі «Райдуга»В народному художньому колективі хореографічному ансамблі «Райдуга» підвели підсумки за 1 півріччя 2020 року, пройшли залікові та підсумкові заняття  в групах початкового, основного, вищого рівнів. Гуртківці  виконали основні завдання навчальної програми добре.

Контакти

Комунальний заклад
позашкільної освіти
Ізмаїльської міської ради
Ізмаїльського району
Одеської області
«Палац дітей та юнацтва»

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Запис у гуртки >>>

Зворотній зв'язок >>>

Важливе

Техніка безпеки

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Військово-патріотична гра "Джура"

Вітаємо!

Фотоконкурс "Мої улюблені місця в Ізмаїлі" - 2019

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

Обласний семінар-практикум 2017

Cемінар з туристсько- краєзнавчої роботи

Проект "Козацькими шляхами"

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

 • 25.01.2021 08:13
  Бажаємо всім командам успіхів!

  Детальніше...

   
 • 24.01.2021 23:04
  Успіхів командам! Терпіння та розуміння ...

  Детальніше...

   
 • 23.01.2021 11:13
  С юбилеем Дворец , процветания ,творческих ...

  Детальніше...

   
 • 09.01.2021 07:11
  Огромное спасибо за поздравления! Интересная программа ...

  Детальніше...

   
 • 05.01.2021 13:09
  Дякуємо за привітання! Всіх з Новим роком!

  Детальніше...

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1279
Статті
1999
Перегляди статей
2126819
Scroll to top