Юнацька велосипедна Ліга

Проект "Козацькими шляхами"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Обласний семінар-практикум 2017

Інструктори Програми "Рівний-рівному" готуються до обласного фестивалю19.05.2018 в Палаці дітей та юнацтва відбувся тренінг для інструкторів Програми «Рівний-рівному», які будуть самостійно проводити тренінги під час обласного фестивалю «Молодь обирає здоров’я». (25.05.-27.05. у м. Одеса).

Артем Малоок отримав свою нагороду в Парижі7 травня 2018 року в Парижі у Люксембурзькому палаці відбулася Церемонія нагородження переможців Міжнародного конкурсу дитячих малюнків «Намалюй мені Мир».

Ольга Апостолакій та Вікторія Руссєва у числі переможців шахового турніру "Зірки Арциза"C 11 по 13 травня в Арцизі проходив відкритий шаховий турнір "Зірки Арциза" (організатор заходу - шахово-шашковий клуб "Гамбіт"). За звання найсильніших у різних номінаціях змагались 34 учасники з Одеси, Вінниці, Чорноморська, Біляївки, Кілії, Ізмаїла, Арциза і Тирасполя.

Ізмаїльські джури побували на складанні Військової присяги 12 травня рій джур, гуртківців Палацу дітей та юнацтва, взяв участь в святкових заходах з нагоди урочистого складання Військової присяги військовослужбовцями строкової служби, що відбулась на площі Перемоги.

"Драйв" підводить підсумки навчального рокуНавчальна програма з хореографії включає в себе не тільки практичне розучування ритмічних рухів, танцювальних елементів та постановку танців, але й отримання гуртківцями необхідних теоретичних знань, а також проведення виховних заходів.

Відбувся водний етап Кубку-2018 з техніки спортивного туризму12 травня відбулись змагання з техніки водного туризму в рамках Кубку-2018, організатором якого є спортивно-туристський клуб "Альгадра" Палацу дітей та юнацтва.

Вихованці Палацу вшанували пам'ять воїнів ІІ Світової війниВихованці Палацу дітей та юнацтва взяли участь у міських заходах до Днів пам’яті й примирення та Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні.

Акція "Збережемо пам'ять"Напередодні другої річниці дати смерті беззмінного керівника музею Дунайської військової флотилії Пойди Інни Костянтинівни лідери дитячого самоврядування Палацу дітей та юнацтва та штабу «Бригантина» дитячої юнацької асоціації ІСТР провели щорічну акцію під назвою «Збережемо пам'ять».

Міська конференція учнів та молоді «Дивись у майбутнє»3 травня в методичному кабінеті Палацу дітей та юнацтва пройшла міська конференція учнів та молоді «Дивись у майбутнє», ініціатором якої став Ізмаїльський політехнічний ліцей. З метою вивчення і обміну досвідом проектної діяльності на конференції були присутні учасники фестивального руху «Молодь обирає здоров’я», лідери учнівського самоврядування та педагоги закладів загальної середньої освіти, представники громадських організацій, методисти Палацу дітей та юнацтва.

Творча співпраця танцювальних колективів "Райдуга" та "Радість"28 квітня народний художній колектив танцю «Райдуга» Палацу дітей та юнацтва взяв участь у концерті, присвяченому заснуванню одного з найяскравіших дитячих колективів Одеси – народного художнього ансамблю «Радість» (керівник Р.Терепора).

Роботи гуртка "Нитяна графіка" отримали нагороди в Одесі28 квітня в Одесі відбулося нагородження вихованців гуртка «Нитяна графіка», які стали переможцями у Всеукраїнському конкурсі-виставці "Я - болгарин, а це значить ...".

П'ять призових місць на Кубку федерації-2018!З 27 по 29 квітня тридцять юних шахістів Палацу дітей та юнацтва взяли участь в VI відкритому Кубку федерації міста Ізмаїла з активних шахів та бліцу.

Звітний концерт ансамблю «Драйв»26 квітня в обласному центрі національних культур відбувся звітний концерт ансамблю естрадного танцю «Драйв» Палацу дітей та юнацтва.

Команди готуються до випробувань "Джури-2018"Ведеться підготовка до проведення І етапу (міського) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)». Етап проходитиме 28 квітня на території ЗОШ №9.

Дитяча творчість - на фоні квітучої сакури21 квітня на площі перед Палацом культури відбулась традиційна міська виставка науково-технічної та декоративно-прикладної творчості дітей та учнівської молоді.

Вітаємо!

Розклад роботи гуртків Палацу дітей та юнацтва

Контакти

Комунальний позашкільний
навчальний заклад
Ізмаїльської міської ради
"Палац дітей та юнацтва"

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Шаховий фестиваль "Кубок Дунаю"

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Пізнавальне

2017 - рік Японії в Україні

Важливе

Техніка безпеки

Цуценята шукають господарів

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Останні коментарі

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top