Юнацька велосипедна Ліга

Проект "Козацькими шляхами"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Обласний семінар-практикум 2017

Запрошуємо на шаховий Меморіал І.Возняк24-25 лютого 2018 року о 14.00 у шаховому клубі «Біла Тура» Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїл (пр.Суворова, 20) відбудеться шаховий Меморіал Іраїди Возняк з рапіду. Запрошуємо всіх любителів шахів!

Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо!18 лютого у подвір’ї Плацу дітей та юнацтва відбувся тематичний культурно-масовий захід під гаслом «Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо».

Юні художники Палацу отримали нагороди!Вихованці гуртка «Веселий пензлик» (керівник Малоок Л.Ф.) взяли участь у Всеукраїнському дитячому конкурсі малюнків "Щасливе дитина – квітуча Україна".

Перший семінар педагогів-організаторів у 2018 році15 лютого на базі методичного кабінету ПДЮ відбувся установчий семінар педагогів-організаторів. Відкрили семінар директор Палацу дітей та юнацтва Іванова Алла Тимофіївна та заступник директора з НР Помазан Тетяна Ігнатівна інтерактивною вправою «Побажання».

Завершився чемпіонат міста з шахів серед школярів17 лютого на базі ДЮСШ №2 були підведені підсумки останнього етапу чемпіонату міста з шахів серед школярів. Приємно відзначити, що шахісти клубу «Біла тура» з 30 медалей чемпіонату завоювали 23 (7 золотих, 8 срібних і 8 бронзових).

Відкрите заняття ансамблю "Райдуга"У старшій групі народного ансамблю «Райдуга» (художній керівник Тихонова Ольга Яківна) відбулося відкрите заняття з народно-сценічного танцю на тему: «До народної творчості через сценічну культуру».

Пізнавально, позитивно та весело…10 лютого в Палаці дітей та юнацтва в секції «Рівний-рівному» (кер.Помазан Т.І.) пройшов незвичайний тренінг. Це була зустріч з підлітками-інструкторами Програми «Рівний-рівному» Ізмаїльського політехнічного ліцею, які на зимових канікулах стали учасниками тренінг-табору у Карпатах.

У шаховому клубі "Біла тура" урочисто підвели підсумки півріччя4 лютого в актовій залі Палацу дітей та юнацтва відбулося підсумкове заняття шахового клубу «Біла тура».

У Палаці дітей та юнацтва продовжуються шахові баталіїУ суботу, 3 лютого, у Палаці дітей та юнацтва були підведені підсумки чергового етапу чемпіонату міста з шахів серед школярів. Чотири дні школярі 2004 року народження і молодше змагались в загальному турнірі, відігравши 9 турів за швейцарською системою.

Майбутній дизайнерЗнайомтеся: Влад Захаров – вихованець гуртка "Нитяна графіка" Палацу дітей та юнацтва. Комунікабельний хлопець, дуже захоплений творчістю! Настільки захоплений, що не дивлячись на те, що живе він в Старій Некрасівці, два рази на тиждень (вже третій рік!) він на автобусі, разом з мамою, приїжджає на заняття гуртка.

Перемога Палацу дітей та юнацтва в обласному конкурсі екскурсоводівВ Одесі 31.01-01.02.2018 пройшов обласний тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». В заочному турі взяли участь 20 музеїв Одеси та Одеської області, а в очному – 14, серед яких музеї військово-історичного та краєзнавчого напрямів.

Безперервність і наступність освітньо-виховної роботи, забезпечення умов для виявлення, розвитку творчих здібностей дітей та учнівської молоді30 січня у методичному кабінеті відбулась педагогічна рада колективу Палацу дітей та юнацтва на тему «Безперервність і наступність освітньо-виховної роботи, забезпечення умов для виявлення, розвитку творчих здібностей дітей та учнівської молоді»

Гуртківці Палацу дітей та юнацтва відвідали картинну галереюВихованці гуртків «Чарівний пензлик» та «Нитяна графіка» Палацу дітей та юнацтва відвідали виставку дитячих робіт «Зимова казка», що проходила у картинній галереї наприкінці січня.

Відбувся різдвяний болгарський шаховий турнірВ суботу, 27 січня, п'ятнадцять юних шахістів клубу «Біла тура» Палацу дітей та юнацтва взяли участь в третьому різдвяному болгарському шаховому турнірі.

Участь у конкурсі «Космічні фантазії»Вихованці гуртків «Нитяна графіка» (керівник Гавлицька Н.О.) та «Чарівний пензлик» (керівник Малоок Л.Ф.) Палацу дітей та юнацтва підготували роботи для участі в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

Останні коментарі

 • 19.02.2018 22:22
  Солидно, по-современному , на высоком техническом ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 21:23
  Спасибо огромное хореографам за терпение и ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 21:08
  Спасибо дворцу детей и юношества за возможность ...

  Детальніше...

   
 • 17.02.2018 20:01
  Занятие прошло очень интересно и динамично. С ...

  Детальніше...

   
 • 16.02.2018 19:04
  :lol: :lol: :lol: :lol: всі вправи,,цікаві ...

  Детальніше...

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top