Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Юлія Мазоха - учасниця фестивалю «Казкові мрії»Юлія Мазоха, вихованка гуртка «Килимарство» Палацу дітей та юнацтва (керівник Величко М.У.) стала учасницею п’ятого ювілейного всеукраїнського конкурсу-фестивалю таланту та краси для дітей та молоді з інвалідністю «Казкові мрії».

Свято "Казковий світ природи"5 червня гуртки Палацу дітей та юнацтва взяли участь у екологічному святі до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

Шаховий візит до ЮжногоСемеро вихованців клубу "Біла тура" Палацу дітей та юнацтва стали учасниками турніру з швидких шахів, що проводився у місті Южне та присвячений Дню захисту дітей.

Майстер-клас з рукоділляЦікавий інтегрований майстер-клас пройшов у в картинній галереї на День захисту дітей у рамках фестивалю "Дунай – ріка дружби".

1 червня – Міжнародний день захисту дітей«Літо червоне до нас у гості йде, – сміх та радість воно нам несе!» – так називається міське свято, яке пройшло в День захисту дітей на Шкільній площі.

Турнір «Ізмаїльське слоненя» підвів підсумки29 травня були підведені підсумки Відкритого міського дитячого шахового турніру "Ізмаїльське слоненя". Нагадаємо, це традиційні змагання, які – з ініціативи клубу "Біла тура" – проводяться вже сімнадцять років, в травні, і в них беруть участь юні шахісти віком 11 років і молодше.

Участь у конкурсі дитячого малюнка «Печери очима дітей»Гурток «Веселий пензлик» Палацу дітей та юнацтва (керівник Малоок Л.Ф.) взяв учать у міжнародному конкурсі дитячого малюнка «Печери очима дітей».

Тривають творчі заняття у пришкільних таборахКерівники гуртків Палацу дітей та юнацтва з 27 травня проводять заняття за напрямком своїх гуртків у пришкільних літніх таборах.

Випускники Палацу отримали свідоцтва26 травня 2019 року У Палаці дітей та юнацтва Ізмаїла відбулось урочисте вручення свідоцтв про позашкільну освіту.

Турнір «Ізмаїльське слоненя» зібрав рекордну кількість шахістів!Понад 70 учасників зібрав XVII дитячий відкритий міський шаховий турнір "Ізмаїльське слоненя".

Підсумкові заняття у групах гуртка англійської мови «Enjoy English»23, 24 і 25 травня пройшли підсумкові заняття у групах гуртка англійської мови «Enjoy English» (керівник Бєльська С.М.). Виконуючи різні завдання, учні продемонстрували свої знання англійської мови, отримані на заняттях гуртка.

Підсумкове інтегроване заняття гуртків "Український оберіг", "Оригамі", "Килимарство"25 травня гуртки Палацу дітей та юнацтва ''Український оберіг'', ''Килимарство'', ''Оригамі'' провели підсумкове інтегроване заняття.

Успіхи гуртка англійської мовиНаприкінці навчального року учні гуртка англійської мови «Enjoy English» отримали результати участі у Всеукраїнській олімпіаді з англійської мови «Олімпус» (м.Львів).

Підсумки річної роботи підвів театральний гурток «Соняшник»17 травня підсумкові заняття відбулись у театральному гуртку «Соняшник» Палацу дітей та юнацтва.

Виставка дитячої творчості «Світ очима дитини»22 травня 2019 року в Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеї Придунав'я відкрилася виставка дитячої творчості «Світ очима дитини», яка підготовлена у плідній співпраці музею Придунав'я з Палацом дітей та юнацтва м Ізмаїла і є продовженням довгострокового проекту «Творче майбутнє Придунав'я».

Фотоконкурс "Мої улюблені місця в Ізмаїлі" - 2019

Міський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Сузір’я"

Вітаємо!

Контакти

Комунальний позашкільний
навчальний заклад
Ізмаїльської міської ради
"Палац дітей та юнацтва"

68600 Одеська обл., м.Ізмаїл, пр.Суворова, 20
(04841)2-27-39 (директор),
(04841)7-21-31 (заступник з НВР),
(04841)2-25-17 (приймальня)
pdu20@ukr.net

Карта доїзду >>>

Зворотній зв'язок >>>

Обласний семінар-практикум 2017

Cемінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Проект "Козацькими шляхами"

Конкурс "Мистецький РОВЕР"

Фотоконкурс Така різна усмішка

Важливе

Техніка безпеки

Сайт відділу освіти Ізмаїльської міської ради

Сайт Міністерства освіти та науки України

Педагогічна преса

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 105 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1038
Статті
1263
Перегляди статей
1120696
Scroll to top