Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Проект "Козацькими шляхами"

Всеукраїнський семінар з туристсько- краєзнавчої роботи

Емоційне заняття театрального гурткаВже не перший рік на базі Палацу дітей та юнацтва успішно працює театральний гурток «Соняшник» (керівник Яцюк А.Д.).

Танець "Шахові баталії" оцінили на міжнародному рівніВітаємо ансамбль естрадного танцю «Драйв» Палацу дітей та юнацтва з успішною участю в міжнародному онлайн-конкурсі хореографічного мистецтва "Натхнення".

Підведено підсумки Кубку-2018 зі спортивного туризму6 грудня відбулося підведення підсумків відкритого міського Кубку-2018 зі спортивного туризму. В цьому році спортивно-туристичним клубом "Альгадра" (голова Тарас Михайленко) Палацу дітей та юнацтва було проведено 9 змагань (з техніки пішохідного, водного, велосипедного туризму, а також один похід).

 Вітаємо з Днем народження Полякову Ірину

Майстер-класи "Ялинкові прикраси в техніці канзаші"Чудові ялинкові іграшки-прикраси зробили своїми руками учасники майстер-класу, що проводився у гуртку «Квітковий сувенір».

Маленька майстриня з гуртка КилимарствоЗнайомтеся: п'ятикласниця Інна Стороженко, вихованка гуртка "Килимарство" Палацу дітей та юнацтва.

Виставка «Національні обряди Ізмаїльщини»Вихованці Палацу дітей та юнацтва взяли учать у Фестивалі «Національні обряди Ізмаїльщини», що відбувся 1 грудня в Обласному центрі національних культур.

Підсумковий протокол Відкритого Кубку-2018 м.Ізмаїл зі спортивного туризму серед навчальних закладівПідсумковий протокол Відкритого Кубку-2018 м.Ізмаїл зі спортивного туризму серед навчальних закладів

 

Запрошуємо гуртківців на інтелектуальну груОголошення для гуртківців! 2 грудня об 11.00 в методичному кабінеті Палацу дітей та юнацтва відбудеться інтерактивна перерва «Розумники та розумниці»!

Ялинкова іграшка в техніці канзаші1 грудня об 11.00 запрошуємо всіх бажаючих відвідати майстер-класс "Ялинкова іграшка в техніці канзаші". Навчальне заняття відбудеться в кабінеті гуртка «Квітковий сувенір» (№38) Палацу дітей та юнацтва.

Спартакіада школярів з шашокПротягом двох днів, 21 та 22 листопада, на базі Палацу дітей та юнацтва проходила спартакіада школярів з шашок.

Хореографічний майстер-клас від фіналістки "Танцюють всі"18 листопада 2018 року в Одесі відбувся хореографічний майстер-клас від фіналістки 8-го сезону шоу «Танцюють всі» Дарини Коваль, який складався з авторської хореографії, розвитку імпровізації, навчання техніці контемпорарі-денс.

Школа ведучих готується до першого підсумкового заняття20 листопада «Школа ведучих та конферансу» розпочала підготовку до свого першого підсумкового заняття, яке відбудеться у січні-лютому 2019 року. Всі вихованці спробують себе у ролі конферанс’є, аніматора та читця.

"Драйв" - дружня та згуртована команда!З 28 жовтня по 11 листопада ансамбль естрадного танцю «Драйв» Палацу дітей та юнацтва брав участь у Міжнародному Онлайн-Марафоні з командоутворення.

Останні коментарі

 • 10.12.2018 10:24
  Вітаю з завершенням Кубку зі спортивного туризму ...

  Детальніше...

   
 • 10.12.2018 10:14
  Успешных решений, удачи в делах, приятных ...

  Детальніше...

   
 • 09.12.2018 08:12
  Умничка! Работы яркие и красочные!

  Детальніше...

   
 • 08.12.2018 21:58
  Поздравляю всех туристов, кто попал в призёры!

  Детальніше...

   
 • 08.12.2018 14:49
  Мы Вас поздравляем, желаем здоровья и радости.

  Детальніше...

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top