Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Учасники Програми «Рівний-рівному» отримали свідоцтва24 квітня в Палаці дітей та юнацтва пройшов підсумковий тренінг за Програмою «Сприяння просвітницької роботі «рівний – рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя», яка спрямована на формування здорового способу життя у молоді і рекомендована до впровадження в шкільних та позашкільних закладах освіти у межах факультативної та гурткової роботи.

Тренування рою «Браві соколи»Рій «Браві соколи» Палацу дітей та юнацтва Ізмаїла продовжує наполегливо готуватись до військово-патріотичної гри «Джура».

Плідна поїздка ансамблю "Райдуга" у Одесу20-21 квітня 2019 року учасниці колективу танцю «Райдуга» Палацу дітей та юнацтва мали можливість виступити на великій одеській сцені.

22-й турнір "Шахова сім'я" відбувся у Палаці дітей та юнацтва ІзмаїлаЗ 19 по 21 квітня 2019 року у Палаці дітей та юнацтва проходив двадцять другий турнір "Шахова сім'я", який зібрав 12 родинних команд.

Інтерактивна перерва для гурківців "Я – Ізмаїльчанин"21 квітня у Палаці дітей та юнацтва відбулася цікава інтерактивна перерва "Я – Ізмаїльчанин", яку підготували лідери дитячого самоврядування "Срібне коло" в рамках пізнавального проекту «Світ моїх пізнань».

Змагання Кубку-2019 з техніки велосипедного туризму20 квітня 2019 року відбулись змагання Кубку-2019 м.Ізмаїл з техніки велосипедного туризму (командний залік) на дистанції «Комбінована смуга перешкод», яка складалася з додаткових етапів: «Правила дорожнього руху», «Фігурне водіння велосипеда», «Розпалювання вогнища», «В’язка вузлів», «Встановлення намету».

Творчі досягнення "Драйву"20 квітня 2019 року ансамбль естрадного танцю «Драйв» Палацу дітей та юнацтва взяв участь у Міжнародному Фестивалі творчих досягнень «Чайка», що відбувався у Одесі на базі УДЦ «Молода гвардія»

Відкрите заняття Школи ведучих та конферансу16 квітня відбулось відкрите заняття Школи ведучих та конферансу, що відкрилась у Палаці дітей та юнацтва у цьому навчальному році (керівник гуртка Помазан Т.І.)

Виставка робіт «Космічні фантазії»Виставка робіт «Космічні фантазії» гуртка «Веселий пензлик» Палацу дітей та юнацтва» (керівник Малоок Л.Ф.) до Дня космонавтики.

Майстер-клас з виготовлення маків16 квітня 2019 року на базі Палацу дітей та юнацтва відбувся творчий майстер-клас з виготовлення великих об'ємних квітів.

Майстер-класи до Дня космонавтики11-12 квітня 2019 року в Палаці дітей та юнацтва пройшли пізнавальні майстер-класи, присвячені Міжнародному Дню космонавтики.

Рій «Браві соколи» готується до Всеукраїнського вишколуРій «Браві соколи» Ізмаїльського Палацу дітей та юнацтва активно готується до участі у Всеукраїнському вишколі «Джура-Прикордонник - 2019».

Гуртківці відвідали виставку "Благовіст"7 квітня гуртківці Палацу дітей та юнацтва відвідали традиційну регіональну виставку художників Придунав'я "Благовіст", що відкрилась в Ізмаїльській картинній галереї.

Шахісти Палацу підвищували свої розрядиНа весняних канікулах близько 70 учасників зустрілись в Палаці дітей та юнацтва за шахівницями для виконання норм І,ІІ, ІІІ та юнацького розрядів!

Майстер-клас «Барви весняних квітів»30 березня цікавий спільний інтегрований майстер-клас «Барви весняних квітів» провели гуртки образотворчого мистецтва Палацу дітей та юнацтва.

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1036
Статті
1218
Перегляди статей
1056094
Scroll to top