Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Майстер-клас в стилі «джаз»Учасницями цікавої творчої зустрічі стали вихованки старшої групи ансамблю «Райдуга» Палацу дітей та юнацтва.

Майстер-клас педагога-хореографа Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського Вдовіченко Юрія Анатолійовича відбувся в рамках проекту «Адаптаційні можливості дітей та молоді» 12 міжнародної науково-практичної конференції, в якій взяла участь також педагог-хореограф Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїла Полякова Ірина Федорівна.

Від теорії джазового танцю в інтерпретації педагога перейшли до практичних навичок. Музичне оформлення уроку, методика пояснення, нова інформація пробудили у дівчат естетичне почуття краси. Кваліфікований спеціаліст, що працює творчо й нестандартно, на високому професійному рівні, виконав місію транслятора духовно-етичних та художньо-естетичних цінностей. Також одеській педагог зазначив високий рівень підготовки вихованців, їх здібності, інтерес, потенціал.

Усі учасники майстер-класу отримали багато нового, якісного матеріалу та добряче попрацювали. Після зустрічі залишилось море позитивних вражень!

Майстер-клас в стилі «джаз»

Майстер-клас в стилі «джаз»

Майстер-клас в стилі «джаз»

Майстер-клас в стилі «джаз»

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1036
Статті
1218
Перегляди статей
1056094
Scroll to top