Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Проект "Козацькими шляхами"

Всеукраїнський семінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Майстер-клас в стилі «джаз»Учасницями цікавої творчої зустрічі стали вихованки старшої групи ансамблю «Райдуга» Палацу дітей та юнацтва.

Майстер-клас педагога-хореографа Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського Вдовіченко Юрія Анатолійовича відбувся в рамках проекту «Адаптаційні можливості дітей та молоді» 12 міжнародної науково-практичної конференції, в якій взяла участь також педагог-хореограф Палацу дітей та юнацтва м.Ізмаїла Полякова Ірина Федорівна.

Від теорії джазового танцю в інтерпретації педагога перейшли до практичних навичок. Музичне оформлення уроку, методика пояснення, нова інформація пробудили у дівчат естетичне почуття краси. Кваліфікований спеціаліст, що працює творчо й нестандартно, на високому професійному рівні, виконав місію транслятора духовно-етичних та художньо-естетичних цінностей. Також одеській педагог зазначив високий рівень підготовки вихованців, їх здібності, інтерес, потенціал.

Усі учасники майстер-класу отримали багато нового, якісного матеріалу та добряче попрацювали. Після зустрічі залишилось море позитивних вражень!

Майстер-клас в стилі «джаз»

Майстер-клас в стилі «джаз»

Майстер-клас в стилі «джаз»

Майстер-клас в стилі «джаз»

Коментарі  

# Чухрий Наталия 27.09.2018, 09:15
Танцы становятся неотъемлемой частью жизни, если ты занимаешься в "Радуге", А то мастерство, которое приходит после настойчивой подготовки и настоятельных рекомендаций, которые дают своим воспитанникам опытные руководители - это заслуженная награда для всех!
"Радуга" - вы лучшие!!!!!!!
# Ева 27.09.2018, 09:58
Благодарим за высокое педагогическое мастерство!!!!! за потрясающий урок! !!!это было незабываемо!!!М оре впечатлений!!!! Вариативность и опыт !
# Майя 16.10.2018, 14:24
"Радуга" мододцы!!!
# Калерия 16.10.2018, 19:20
Радуга лучше всех!!!
# Ольга Морозкина 17.10.2018, 16:24
"Радуга" самый крутой ансамбль!!! :D

Додати коментар

Останні коментарі

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top