Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Проект "Козацькими шляхами"

Всеукраїнський семінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Керівники ансамблю «Райдуга» продовжують приділяти велику увагу всебічному розвитку своїх вихованок, а також самі постійно підвищують свій професійний рівень.

12-13 жовтня керівник ансамблю Ірина Федорівна Полякова взяла учать у IV Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «Музична та хореографічна освіта в контексті культурного розвитку суспільства», що проходила у м.Одеса під патронатом Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

У секції «Синтез мистецтв у культурному просторі суспільства» виступав науковець Вдовіченко Юрій Анатолійович на тему: «Здоров’язбережувальна функція хореографічного мистецтва». Практичну частину конференції на свою тему Юрій Анатолійович продемонстрував саме на старшій групі ансамблю «Райдуга». Нові технології у навчанні прийшлись до смаку дівчатам. Вивчаючи елементи танцю модерн, Юрій Анатолійович звернув увагу на розвиток музичного інтелекту, пропонував спеціальні вправи на дихання, методи візуального моделювання, використання мультимедійних технологій. Зі свого досвіду роботи педагог запропонував вправи, які допомагають швидше відновитися після тривалих занять.

Дівчата у неймовірному захваті, з нетерпінням чекають наступних майстер-класів. А керівникам приємно, що діти бажають навчатися та вміють працювати з професіоналами.

Майстер-класс з Вдовіченко Ю.А.

Коментарі  

# Инесса 16.10.2018, 12:02
Спасибо большое Юрию Анатольевичу,бы ло очень интересно и время пролетело быстро,хотелось бы еще!столько позитива!много новой терминологии! Новый опыт,много новой информации,особ енно понравилась связка вордс модерна!все в восторге!
# Лиза 16.10.2018, 12:20
:D :D
# Ева 16.10.2018, 13:32
Приезжайте к нам еще!!!!это было круто!!!!ваш юмор особенно нравится! !!!
# Майя 16.10.2018, 14:14
Я как мама, очень радуюсь за наших деток. Детей нужно развивать, обучать. Спасибо всем руководителям.
# Юлия 16.10.2018, 20:48
Такие мастер-классы - это ещё один путь к совершенству,к саморазвитию.Хо рошо,когда дети хотят научиться чему-то новому,стремятс я развиваться в разных стилях танца. Очень здорово!Продолж айте в том же духе!!!

Додати коментар

Останні коментарі

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top