Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Проект "Козацькими шляхами"

Всеукраїнський семінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Критичне мислення - необхідна навичка сучасності8-9 листопада 2018 року на базі Одеської академії неперервної освіти та Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання пройшов семінар-тренінг "Розвиток критичного мислення вихованців закладів позашкільної освіти", в якому взяла участь заступник директора Палацу дітей та юнацтва Помазан Тетяна Ігнатівна.

За підсумками роботи семінару були вручені відповідні сертифікати, а матеріали тренінгу будуть використовуватися в діяльності педагогічного колективу Палацу дітей та юнацтва.

Критичне мислення - необхідна навичка сучасності

Критичне мислення - необхідна навичка сучасності

Коментарі  

# Тетяна Ігнатівна 11.11.2018, 12:09
А в суботу ще встигла взяти участь у Всеукраїнській 10-годинній інтернет-конфер енції «Сучасні освітні тенденції: STEM, STEAM та учнівські проекти». Рекомендую всім педагогам приєднатися до освітнього проекту "На урок"!!!

Додати коментар

Останні коментарі

 

Офіційно

Андрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Он-лайн

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

Календар

Соцмережі

Scroll to top