Юнацька велосипедна Ліга

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Проект "Козацькими шляхами"

Всеукраїнський семінар з туристсько- краєзнавчої  роботи

Спартакіада з шахів серед школярівЗ 6 по 8 листопада на базі Палацу дітей та юнацтва відбулись змагання з шахів у залік Спартакіади 2018-2019 навчального року серед школярів.

Кожна школа виставила команду в складі трьох осіб (два хлопця і одна дівчина). Змагання проходили за коловою системою в двох підгрупах. У фіналі команди, що зайняли I та II місця в підгрупах, розігрували I-IV місця в загальному заліку; ті, що зайняли III і IV місця в підгрупах – розігрували V-VIII місця, які посіли V і VI місця – розігрували IX-XII місця.

Команди-переможниці визначалися за сумою виграних матчів (перемога – 2 очки, нічия – 1 очко, програш – 0 очок).

Вже багато років поспіль школа №1 в цих змаганнях утримує лідерство. А в цьому році ще й повторилася минулорічна ситуація: на II місці – команда Ізмаїльського політехнічного ліцею, на III місці – школа №16. І це не дивно, адже честь своїх навчальних закладів захищали гравці, які серйозно займаються шахами в міських клубах: Роман Романовський, Іван Кожухар, Вікторія Руссєва, Костянтин Марков, Костянтин Пастушенко, Марія Велікова, Артем Малихін, Андрій Поярков, Анна Веселкова.

Окремо підводився особистий залік по дошках, призери якого отримали право боротися за звання чемпіона міської Спартакіади. У грудні троє найсильніших юних шахістів візьмуть участь в обласній Спартакіаді серед школярів.