Юнацька велосипедна Ліга

Музей історії ПДЮ Ізмаїла

Військово-патріотична гра "Джура"

Фестиваль-конкурс "Молодь обирає здоров'я"

Хореографічний майстер-клас від фіналістки "Танцюють всі"18 листопада 2018 року в Одесі відбувся хореографічний майстер-клас від фіналістки 8-го сезону шоу «Танцюють всі» Дарини Коваль, який складався з авторської хореографії, розвитку імпровізації, навчання техніці контемпорарі-денс.

4-х годинний майстер-клас складався з 2-х уроків. Перший – початковий і середній рівень техніки контемпорарі, на другому був клас – просунутий: «заморочена» складна авторська хореографія, робота з ізоляцією, гнучкістю, танцювальна імпровізація. Загалом взяло участь 90 учасників. Танцюристам була надана можливість розучити танцювальні зв'язки, вправи на уяву, координацію, вміння передати емоції танцю глядачеві. У цьому заході взяли участь: керівник ансамблю естрадного танцю «Драйв» Палацу дітей та юнацтва – Ірина Терземан та дівчата зі старшої групи ансамблю – Петрова Анастасія, Пастир Анастасія, Кірій Дарина, Кайряк Дарина, Греб Дана.

Ірина Терземан зауважила, що коли виконувалися вправи на уяву і емоції та робота в індивідуальному порядку, діти 10 років набагато вільніше виконували рухи, нехай навіть і не зовсім правильно розуміли завдання, але вони викладалися зі своїх відчуттів, нікого навколо не соромлячись, а підлітки 16-18 років, навпаки, у своїх рухах були більш скуті, сором’язливі, відчувалися їхні внутрішні переживання, що оточуючі якось не так подивляться й оцінять їх дії. Тобто, для старших була важлива думка зі сторони, в той же час, молодші, не думаючи про оточуючих, з натхненням виконували завдання, концентрувались тільки на собі та насолоджувалися процесом. І якщо на початку уроку, тільки молодші використовували для виконання завдань всю площу зали у 300 кв.метрів, то під кінець,вже й старші розтанцювалися, відчули упевненість та ейфорію від рухів.

Хореографічний майстер-клас від фіналістки "Танцюють всі"

Хореографічний майстер-клас від фіналістки "Танцюють всі"

Хореографічний майстер-клас від фіналістки "Танцюють всі"

Хореографічний майстер-клас від фіналістки "Танцюють всі"

Хореографічний майстер-клас від фіналістки "Танцюють всі"

Хореографічний майстер-клас від фіналістки "Танцюють всі"

Додати коментар

Поділитися

Наша сторінка

Останні коментарі

Проект з розвитку велоруху в Ізмаїлі 

Форма входу

Зареєструйтесь, будь-ласка, і зможете скористатись усіма перевагами сайту та форуму.

Офіційно

Андрій АбрамченкоАндрій Абрамченко – міський Голова Ізмаїла: «Розуміючи відповідальність за майбутнє підростаючого покоління, ми зобов'язані дати нашим дітям якісне і повноцінне дозвілля, навчити здоровому способу життя, допомогти реалізувати себе у навчанні, спорті, мистецтві, виховувати їх на прикладах високої моральності й патріотизму».
Детальніше >>>

Національна дитяча "гаряча лінія"

Національна дитяча «гаряча лінія»

Онлайн

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Відвідувачі
1036
Статті
1210
Перегляди статей
1051015
Scroll to top